0

@Peciak przehypowany nie
ale fakt ze alonso był półke wyżej

0

@MrPGG no i gicior
powodzenia ;)

1

@Comentateiro proszę o oznaczenie jęsli to będzie bedzie jakaś seria ;D

1

@Felippe96 uderz w jakis sport siłke czy coś
a poza tym to ciezko o pomoc z czasem przejdzie

1

@FC1899Barca w sumie czemu nie ;p

0

@jeyx77x jestem teraz na obozie i wczoraj mieliśmy zaliczenie 1,5km pływania
Myślałem że się zesram a w środku trasy złapał mnie taki skurcz że do teraz czuje na łydce
To się po prostu nie mieści co ten człowiek robi

1

@bartekvisca to już chyba żadna kondycja itd po prostu giga mocna psycha
Ale on musi mieć potężny mindset

0

@Gaz jakby nie patrzeć przychodziła do nas światową topka i jedni znajlepszych w historii myślę że tacy ludzie potrafią się docenić ;D

0

@Luciano99 ja myślę że to dlatego ze taki Modrić zaczął coś grać będąc z 8 lat starszym od Iniesty
A tak serio to pewnie masz rację

0

@Hasszz gusta i gusciki ;p

0

@Herato może jeszcze zdobędzie
Akurat ma wszystko że ja zdobyć wystarczy że będzie mu się chciało

0

@michal26 komentarz taktyczny

0

@jeyx77x wystarczy spojrzeć na formę Neymara i już jest się czego bać xd

3

@bartekvisca 38 km pływania xDD
Ja po 100 metrach mam detke ;D

1

@KrwawiaceoczyVEB co to ma być xD
Cavani lipa lo Celso też
Żeby polfinalista LM i zwycięzca Le
Nie mógł sb pozwolić na ściągnięcie zawodnika
Szkoda gadać

0

@Emhyr noe będzie nudno ;D

7

Luuk top
Oby tak dalej

1

@Pilka_jest_okragla niech wygra MS i wraca do nas w chwale ;D

3

@VeB10Ronnie jest topka
ale media robią mu krzywde porównaniami do vidica i reszty koksów

1

@Szpenser to by było coś pięknego ;P

19

@Bartek22 fakt
co jak co ale depayowi powinni pojść na ręke

1

@Kidd mocarny transfer
szkoda ze nie wykorzysał pelni swojego potencjalu ;/

1

@Pawel13sz szefuncio
Nie mieliśmy kogoś na tym poziomie od czasów Iniesty

57

widać ,ze kocha ten klub
mega profesjonalne podejście
szacun ;)

0

@VegetaPolska nie było przypadkiem takiej sytuacji że Isco śmigał że smycza Barcelony na treningi realu? Xd

0

Jakoś to będzie ;)

1

@CryMeARiver wszędzie są tacy kibice

0

@draxidox zależy co chce ;V
Jak wyjść coś porobić to czemu nie ;p

0

@lucca87 5 razy tak
A co tam ;p

0

@kaczucha1899 bilva rozniesie
Wiadomo może liczb nie robi ale magię drybling kontrolę piłki jest drygentem
I co najważniejsze prawdziwym liderem
A takiego szefa który weźmie gre na sb
potrzebujemy najbardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?