kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak przehypowany nie
ale fakt ze alonso był półke wyżej
0
@MrPGG no i gicior
powodzenia ;)
1
@Comentateiro proszę o oznaczenie jęsli to będzie bedzie jakaś seria ;D
1
@Felippe96 uderz w jakis sport siłke czy coś
a poza tym to ciezko o pomoc z czasem przejdzie
1
@FC1899Barca w sumie czemu nie ;p
0
@jeyx77x jestem teraz na obozie i wczoraj mieliśmy zaliczenie 1,5km pływania
Myślałem że się zesram a w środku trasy złapał mnie taki skurcz że do teraz czuje na łydce
To się po prostu nie mieści co ten człowiek robi
1
@bartekvisca to już chyba żadna kondycja itd po prostu giga mocna psycha
Ale on musi mieć potężny mindset
0
@Gaz jakby nie patrzeć przychodziła do nas światową topka i jedni znajlepszych w historii myślę że tacy ludzie potrafią się docenić ;D
0
@Luciano99 ja myślę że to dlatego ze taki Modrić zaczął coś grać będąc z 8 lat starszym od Iniesty
A tak serio to pewnie masz rację
0
@Hasszz gusta i gusciki ;p
0
@Herato może jeszcze zdobędzie
Akurat ma wszystko że ja zdobyć wystarczy że będzie mu się chciało
0
@michal26 komentarz taktyczny
0
@jeyx77x wystarczy spojrzeć na formę Neymara i już jest się czego bać xd
3
@bartekvisca 38 km pływania xDD
Ja po 100 metrach mam detke ;D
1
@KrwawiaceoczyVEB co to ma być xD
Cavani lipa lo Celso też
Żeby polfinalista LM i zwycięzca Le
Nie mógł sb pozwolić na ściągnięcie zawodnika
Szkoda gadać
0
@Emhyr noe będzie nudno ;D
7
Luuk top
Oby tak dalej
1
@Pilka_jest_okragla niech wygra MS i wraca do nas w chwale ;D
3
@VeB10Ronnie jest topka
ale media robią mu krzywde porównaniami do vidica i reszty koksów
1
@Szpenser to by było coś pięknego ;P
19
@Bartek22 fakt
co jak co ale depayowi powinni pojść na ręke
1
@Kidd mocarny transfer
szkoda ze nie wykorzysał pelni swojego potencjalu ;/
1
@Pawel13sz szefuncio
Nie mieliśmy kogoś na tym poziomie od czasów Iniesty
57
widać ,ze kocha ten klub
mega profesjonalne podejście
szacun ;)
0
@VegetaPolska nie było przypadkiem takiej sytuacji że Isco śmigał że smycza Barcelony na treningi realu? Xd
0
Jakoś to będzie ;)
1
@CryMeARiver wszędzie są tacy kibice
0
@draxidox zależy co chce ;V
Jak wyjść coś porobić to czemu nie ;p
0
@lucca87 5 razy tak
A co tam ;p
0
@kaczucha1899 bilva rozniesie
Wiadomo może liczb nie robi ale magię drybling kontrolę piłki jest drygentem
I co najważniejsze prawdziwym liderem
A takiego szefa który weźmie gre na sb
potrzebujemy najbardziej