0

@DonMatteo901 to jego żona ?

0

to co ney w duecie z lewym
ale to będzie chodziło ;)

0

@macio_944 ty nie rozumiesz przecież utd pracowało na te marke latami ... XDD

0

@GCBW git bbyła ta bitwa ;D

1

@rafeVeB basen git moze byc ale lepiej nie plywaj żabką xd
chociaż w sumie sam zobacz jakie będziesz miał odczucia ;D

1

@Popitek12 u nas do podstawowki potem juz szlugi i alko i inne gowna o tym decydowały xd

1

@rafeVeB jak zejdzie ci opuchlizna to ćwicz stabilke
postaraj sie stawać na jednej nodze przysiady wykroki jakieś cwiczenia na tej poduszce pneumatycznej ,przesuwanie np poduszki stopą , zegar ( stoisz na jednej nodze i starasz sie po okregu dotykac stopa podłogi w różnych miejscach .
Ogolnie jak nawet bedziesz siedział to staraj się podnosic i opuszczać stopę to też zawsze ajkieś cwiczenie
jak będziesz gdzieś wychodził zdomu o mozesz sb nałożyć jakis bandaż elastyczny albo stabilizaor ,zeby za mocno nie obciązac plus nie zrobic sb przypadkiem większego kuku xd

1

@jakubkuba07 to nie czas na takie pytania
Delektuj się końcówka okienka ;D

6

@Comfortable_ mocna paka

2

@gumaz z bomby byłby tam najlepszym piłkarzem

0

@PatrykBarca no to w takim razie pierwsza trojka wymieniona przez cb ;D

0

@Onie no raczej ;p

0

@Emhyr w sensie ja też nie pije xDD
ale skład nie jest az taki tragiczny dodatkowo sa jeszcze zero które nie mają kalorii

0

@PatrykBarca po sezoniebedziemy oceniac

0

@Emhyr energetyk w sumie tez
za dzieciaka zawsze sie jadło największy syf
im bardziej toksyczne tym lepiej smakowało ;D

3

@Medium bez kitu trzeba zacząc sie uczyć xd

1

@JarekS w punkt
co to duzo mówic

0

@Kgorecki2500 w sumie czemu nie
jak nie będzie odwalał jak w poprzednich sezonach to można sprobować

3

@Zorrocule wlasnie na spd to on sie najbardziej nie nadaje xd

7

@Pawel13sz uwielbiałem go
pan pilkarz ;)

5

@kuz tylko przy jednym trzeba miec samozaparcie, trenować, odpowiednio się odzywiać, dbać o sb itd
a przy drugim wystarczy być xD
To jest totalnie co innego

0

@kuz to zupelnie co innego xd

0

@Ali3231 tylko ze wloch jest lepszy od nich wszystkich razem wziętych xd

0

@kuz bo skillsy miał boga xd
szkoda ze tak kariera sie potoczyła ://

3

@kuz oby nie
pieprzyc te zdalne nauczanie xdd

0

@arcziFCB pewnie mają na oku jakiegoś talenciaka z ligi portugalskiej ;D

3

@Mroziu zeby tak chlop z chłopem xDD

1

@Mroziu nieee
zostały by wtedy juz tylko dwa etapy zwierzak a potem zaręczyny
i tyle z życia xd
Jednak wole sb jeszcze troche poszaleć ;p

3

@Rl9k1nG ja mam 22 i dalej mieszkam ale istnieje opcja ze pod koniec roku bede wynajmował chate z ziomkiem

3

@Kgorecki2500 no przydałoby się ;p
plus jeszcze mozliwośc 5 zmian xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?