kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 to jego żona ?
0
to co ney w duecie z lewym
ale to będzie chodziło ;)
0
@macio_944 ty nie rozumiesz przecież utd pracowało na te marke latami ... XDD
0
@GCBW git bbyła ta bitwa ;D
1
@rafeVeB basen git moze byc ale lepiej nie plywaj żabką xd
chociaż w sumie sam zobacz jakie będziesz miał odczucia ;D
1
@Popitek12 u nas do podstawowki potem juz szlugi i alko i inne gowna o tym decydowały xd
1
@rafeVeB jak zejdzie ci opuchlizna to ćwicz stabilke
postaraj sie stawać na jednej nodze przysiady wykroki jakieś cwiczenia na tej poduszce pneumatycznej ,przesuwanie np poduszki stopą , zegar ( stoisz na jednej nodze i starasz sie po okregu dotykac stopa podłogi w różnych miejscach .
Ogolnie jak nawet bedziesz siedział to staraj się podnosic i opuszczać stopę to też zawsze ajkieś cwiczenie
jak będziesz gdzieś wychodził zdomu o mozesz sb nałożyć jakis bandaż elastyczny albo stabilizaor ,zeby za mocno nie obciązac plus nie zrobic sb przypadkiem większego kuku xd
1
@jakubkuba07 to nie czas na takie pytania
Delektuj się końcówka okienka ;D
6
@Comfortable_ mocna paka
2
@gumaz z bomby byłby tam najlepszym piłkarzem
0
@PatrykBarca no to w takim razie pierwsza trojka wymieniona przez cb ;D
0
@Onie no raczej ;p
0
@Emhyr w sensie ja też nie pije xDD
ale skład nie jest az taki tragiczny dodatkowo sa jeszcze zero które nie mają kalorii
0
@PatrykBarca po sezoniebedziemy oceniac
0
@Emhyr energetyk w sumie tez
za dzieciaka zawsze sie jadło największy syf
im bardziej toksyczne tym lepiej smakowało ;D
3
@Medium bez kitu trzeba zacząc sie uczyć xd
1
@JarekS w punkt
co to duzo mówic
0
@Kgorecki2500 w sumie czemu nie
jak nie będzie odwalał jak w poprzednich sezonach to można sprobować
3
@Zorrocule wlasnie na spd to on sie najbardziej nie nadaje xd
7
@Pawel13sz uwielbiałem go
pan pilkarz ;)
5
@kuz tylko przy jednym trzeba miec samozaparcie, trenować, odpowiednio się odzywiać, dbać o sb itd
a przy drugim wystarczy być xD
To jest totalnie co innego
0
@kuz to zupelnie co innego xd
0
@Ali3231 tylko ze wloch jest lepszy od nich wszystkich razem wziętych xd
0
@kuz bo skillsy miał boga xd
szkoda ze tak kariera sie potoczyła ://
3
@kuz oby nie
pieprzyc te zdalne nauczanie xdd
0
@arcziFCB pewnie mają na oku jakiegoś talenciaka z ligi portugalskiej ;D
3
@Mroziu zeby tak chlop z chłopem xDD
1
@Mroziu nieee
zostały by wtedy juz tylko dwa etapy zwierzak a potem zaręczyny
i tyle z życia xd
Jednak wole sb jeszcze troche poszaleć ;p
3
@Rl9k1nG ja mam 22 i dalej mieszkam ale istnieje opcja ze pod koniec roku bede wynajmował chate z ziomkiem
3
@Kgorecki2500 no przydałoby się ;p
plus jeszcze mozliwośc 5 zmian xd