0

@AnnaMarianna ta mam takich przyjaciół Takich trzech jak nas dwóch nie ma ani jednego :D

3

@Pawel13sz może na lewym skrzydle pogra xd

1

@Barca445 mają ponoć ich zdegradować za przekupowamie sędziów

1

Fajnie się ogląda ten Villareal ;)

0

@swiergol2 ja przez dłuższy czas śledziłem boruto i teraz sb odpuściłem
Choć to długo trwało bo jestem mega sentymentalny xD( jak coś mi się podobalo za dzieciaka to zwykle do teraz mi się podoba) , ciężko mnie zrazić ale te kanony to już była przeginka xdd
Czekam na odcinki oparte na mandze wtedy będę znowu oglądane :D

0

@swiergol2 trochę odejde od tematu
jak ci sie podoba boruto ?

1

@Lola120 ciezko powiedzieć xd
może jakaś lepsza dieta by się przydała
akywność fizyczna też może zacząć działać
Suplementujesz witaminę D ? teraz mamy beznadziejna pogode , brak słońca ,
ciśnienie często jest do dupy
albo musisz znalezc wiecej czasu dla siebie wyjsć do ludzi cos porobic ;D
W każdym razie lepiej probować coś robić niż nic nie robić
dasz radę ;)

1

@AllBundy kozak jest

0

@Messibestplayerintheworld czyżby oblak wracał do formy ? :)

1

@FC1899Barca co za szef :o

1

@BART97 mam nadzieję że haaland u nas będzie wykrecal podobne liczby

1

@P33ck dobra Beckham jednak był lepszy niż myślałem :o

2

@gumaz wanna na koniec dnia to coś pięknego ;)

0

@Emhyr 30 byłoby optymalnie ;p

0

@Chaoss noo jak zaczynał to byłem pewien że będzie lepszy od lewego xdd
Wyszło jak wyszło

1

@Woland10 jakie to jest niesamowite że zawsze masz rację

1

@Comfortable_ a będą jeszcze lepsze arki ;)

2

@Pawel13sz niesamowite :o

1

Ten gil też trochę nabierze masy i będzie kawał grajka
Ciekawe jaki pomysł będzie mieć na niego conte ;)

1

@Aureczek nw jak teraz ale benek w poprzednich fifkach zawsze był psycholem xdd

0

@Rewolucja123 jest szybka noga :D

1

@Rewolucja123 moze nie będziesz widział efektu przez jakis czas ale ogołnie warto ;)

1

@shahman nie jest źle
jednak da rade :D

0

@Sysia11 rudy gra o wiele niżej niż w poprzednich sezonach także ma gorsze liczby ;)

0

@shahman ojjj przeszkadza
Miałem się uczyć xD

0

@PatrykBarca on wtedy był chyba totalnie bez formy
Sam go nie chciałem i teraz można sobie płuc w brodę xD
Niestety bywa i tak
Plus nie ma pewności że u nas by odpalił tak samo jak w city

1

@Rust_Cohle mi bardziej chodzi o styl gry i zawodników bardziej wolę City z tego powodu a Guardiola jako trener to kolejny bonusik

2

@HighestInTheRoom ja wolę city

0

@eckov raczej :D

2

@Nefir norweg
Nunez nie jest sprawdzony w top 5 lig i ostatni sezon miał słaby ( jeśli benfike naprawdę zdegraduja i będzie do wyciągnięcia za drobne to można spróbować)
Isak jest kotem we wszystkim poza strzelaniem bramek ( a to dla nas jest priorytet) plus wysoka klauzula
Schick jest ostatnio na fali ale też odbił sie od ligi włoskiej
Natomiast hohland ma słabe zdrowie więc jest to jakieś ryzyko plus ogromne wymagania ( agent, stary)
Jednak jest już piłkarzem klasy światowej gwarantującym bramki a to jest dla nas najważniejsze.
Raczej nie będzie to zawodnik który spędzi u nas cała karierę ale jak zacznie robić burdel to za te 3 lata może się go sprzeda i nawet zarobi
Mimo wszystko team hohland
Ale jak weźmiemy kogoś innego i wypali to czapki z głów dla dyrka sportowego i naszego skautingu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?