1

@BART97 ben arfa

0

@LS przecież to nic złego spróbować samemu coś ogarnąć
A ktoś go może zawsze w jakiś sposób nakierowac ;)

1

@Sau_Ron witaminke D polecam

0

@pyra92 rudy będzie w top 5 lekko

0

@FC1899Barca dobry bait kolego ;)

4

@Hubsao chyba od piłki
I pewnie od internetu
Aa no i aktywność fizyczna jakiś sport coś
Nie mg wytrzymać bez tego

0

@dafik85 jest całkiem spoko
Moim zdaniem warto obejrzeć
Przynajmniej pierwsze sezony

0

@Encore no Mbappe
Od lewego też wyżej stawiam salaha i benzeme

0

@Woland10 możesz mnie oznaczać pod swoimi wpisami?

1

@Sysia11 zejdźcie już z tego lewego xD

1

@Ojciec5tkidzieci z braciakiem zawsze na święta robimy sb rewatch :D

1

@Ogorinho1974 zdrówka ;)

0

@WiernyKibic2012 znajdź sb jakaś zajawkę
Porob to co lubisz
Wyjdź do ludzi
Dasz sb radę ;)

0

@Herato roniego oglądałem jak już był wrakiem xd
Ale liczby ma lepsze Neymar
Na highlightsach też wygląda lepiej
Także mój głos leci na Neya ;p

0

@doc wydaje mi się że raczej dadzą szanse temu chłopakowi z Argentyny co go kupili niedawno

0

@agaFCB gavi ma czas żeby wskoczyć na taki poziom z drugiej strony nie ma 100 procentowej pewności że mu się uda
trzeba wierzyć ;)

0

@FCMichalo piękna brameczka
I seria bez bramek przerwana o to chodzi ;)

0

@vanilla_hajs dwie poszły fajne do neya parę dryblingów ze srodka pola też kilka razy dobrze rozszerzył grę
Wiadomo jego dyspozycja dupy nie urywa i ten zmarnowany karny...
Jednak jakieś pozytywy można wykąpać ;)

6

Nie widziałem chyba nigdy jak ktoś został tak schowany do kieszeni jak vini przez hakimiego
Masakra
Ogólnie PSG grało jakby było drużyna co najmniej o polkę lepsza
fajnie się to oglądało
Messi parę fajnych podań ney też parę fajnych zagrań dziureczka asysta liczę że w następnych rundach wrócą do optymalnej dyspozycji
Mbappe w tym sezonie to psychol nie ma za bardzo co się rozpisywać
Natomiast Veratti . .. Po prostu poezja
Że nam się go nie udało wyciągnąć...
Mega przyjmie też się patrzylo na wychodzenie z pressingu przez PSG
Fajny meczyk
Czekanko na rewanz :D

3

@Lionel_Messi10 naajak wielki lajonel dziś miażdży real :D

0

@dmcteam logiczne w sumie ;p
A tak serio najważniejsze żeby był dobry meczyk
Nie liczy się nic więcej :D

0

@Dior zależy w tygodniu po 23 a wstaję rano bo na tym polega odpowiedzialnośc ;p
a w weekend zależy od planów ale tak z 4/5minimum a wstaje różnie
ogólnie w tygodniu odsypiam weekend :D

2

@Azacca niestety od 3 lat ma gorszy sezon xd

4

@EsteBlanco jeszcze kiedy grają z Realem

1

@kaamil1910 czemu imprezować to znaczy zmarnować czas?
Poznaje się wieku różnych ludzi z różnych środowisk, potencjalną miłość, poza tym w pewnym wieku trzeba się wyszalec
Nie widzę w tym nic złego

1

@Sau_Ron nie wiedziałem że grał w colo colo
Zawsze brałem ich herb w fifce :D

3

@Pawel13sz ojoj ale zniszczył
piękna sprawa

1

@PatrychoO eda Sheerana :D

2

@ViscaDelFritz1983 piękna walentynka
Gratulacje ;)

0

@Momals11 taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?