kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos 22 najlepsza a reszta tak samo średnia xd
0
@tomek8756 fizjoterapie
0
@tomek8756 anatomia
0
@tomek8756 nauka na zaliczenie xD
0
@msmsms hazel weź pigułkę
0
@Peciak nie wiadomo w sumie czy by doszedł do tych sytuacji
0
@michal26 pique dobrze grał
wiadomo na koniec odwalił z tą czerwoną ale mimo wszystko dałbym go do tych neutralnych
1
@Ojciec5tkidzieci pięknie to zrobił ;)
0
@arraco z drugiej strony miał hektar wolnego miejsca przed strzałem
Mógł sobie ułożyć piłkę jak chciał
Ciężko żeby profesjonalista w takiej sytuacji nie oddał dobrego strzału xd
1
@Bocheno1 on chyba nie gra na pozycji busiego
0
@DIPENNN on chyba niedawno podpisał nowy kontrakt
0
Reus z dublecikiem ;)
1
@HighestInTheRoom soundtracki z fifki są niesamowite
Niekiedy to jedyne mile wspomnienie po gierce :D
0
@Danny Gaucho ale koks :o
2
@bartas97 walisz tam barti nie ma co się zastanawiać ;D
2
@Rust_Cohle dark jest niesamowite :D
1
@Viajero no i ogólnie to Stoch
Przynajmniej moim zdaniem :D
0
@Viajero wódka czy łycha?
1
Młody G sportowiec
5
@Emhyr bomba na banie kończymy balet
0
@EsteBlanco jak najbardziej można gra tam wielu ciekawych zawodników ;)
0
@bixmix obaj dają radę mimo wszystko ;)
1
@PodkarpackiKibic bywa i tak
ja juz nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem xd
bedzie trzeba wrócic :D
1
@Sau_Ron był lepszy od ramosa ?
1
@PodkarpackiKibic niech moc będzie z tobą;)
1
@HighestInTheRoom on przypadkiem nie jes wypozyczony do sportingu z city ?
0
@vanilla_hajs no to zaczynamy xD
0
@Rust_Cohle 0,4 pkt do 3 miejsca ;)
1
@Witekk10 grałem chwile :D
mielismy dwójke wybitnych kibiców xD
Ziomeczek przychodził z flacha i zasypiał na ławeczce budził sie co jakies 20 minut i krzyczal nazwe naszej drużyny po czym babka zaczyna go zawsze wyzywać ( tego nie będe wypisywał ale mocne teksty leciały XD)
0
@Kengo kto wie moze ten argentynczyk co go kupili będzie strzałem w 10
i w nastpenym sezonie ciy bedzie mieć również kozaka w ataku ;p