0

@AmigoBlancos 22 najlepsza a reszta tak samo średnia xd

0

@tomek8756 fizjoterapie

0

@tomek8756 anatomia

0

@tomek8756 nauka na zaliczenie xD

0

@msmsms hazel weź pigułkę

0

@Peciak nie wiadomo w sumie czy by doszedł do tych sytuacji

0

@michal26 pique dobrze grał
wiadomo na koniec odwalił z tą czerwoną ale mimo wszystko dałbym go do tych neutralnych

1

@Ojciec5tkidzieci pięknie to zrobił ;)

0

@arraco z drugiej strony miał hektar wolnego miejsca przed strzałem
Mógł sobie ułożyć piłkę jak chciał
Ciężko żeby profesjonalista w takiej sytuacji nie oddał dobrego strzału xd

1

@Bocheno1 on chyba nie gra na pozycji busiego

0

@DIPENNN on chyba niedawno podpisał nowy kontrakt

0

Reus z dublecikiem ;)

1

@HighestInTheRoom soundtracki z fifki są niesamowite
Niekiedy to jedyne mile wspomnienie po gierce :D

0

@Danny Gaucho ale koks :o

2

@bartas97 walisz tam barti nie ma co się zastanawiać ;D

2

@Rust_Cohle dark jest niesamowite :D

1

@Viajero no i ogólnie to Stoch
Przynajmniej moim zdaniem :D

0

@Viajero wódka czy łycha?

1

Młody G sportowiec

5

@Emhyr bomba na banie kończymy balet

0

@EsteBlanco jak najbardziej można gra tam wielu ciekawych zawodników ;)

0

@bixmix obaj dają radę mimo wszystko ;)

1

@PodkarpackiKibic bywa i tak
ja juz nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem xd
bedzie trzeba wrócic :D

1

@Sau_Ron był lepszy od ramosa ?

1

@PodkarpackiKibic niech moc będzie z tobą;)

1

@HighestInTheRoom on przypadkiem nie jes wypozyczony do sportingu z city ?

0

@vanilla_hajs no to zaczynamy xD

0

@Rust_Cohle 0,4 pkt do 3 miejsca ;)

1

@Witekk10 grałem chwile :D
mielismy dwójke wybitnych kibiców xD
Ziomeczek przychodził z flacha i zasypiał na ławeczce budził sie co jakies 20 minut i krzyczal nazwe naszej drużyny po czym babka zaczyna go zawsze wyzywać ( tego nie będe wypisywał ale mocne teksty leciały XD)

0

@Kengo kto wie moze ten argentynczyk co go kupili będzie strzałem w 10
i w nastpenym sezonie ciy bedzie mieć również kozaka w ataku ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?