0

nie grales nigdy w pilke prawda ?

0

jest jeszcze atletico xD

0

walke pudziana tez bedziecie komentowali ? :D

0

2013.09.28, godz. 22:25, Kaszmir93
Bardzo długo się wstrzymywałam, ale po tej bramce starciłam cierpliwość. Mou, please, come back!

0

najlepiej jak by byl remis bo wtedy Barca bedzie liderem :D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !

0

nierealne :D

0

z ich forma bedzie latwo ;)

0

degradacje do segunda division

0

juz byl

0

dajcie mu bana z te prowokacje

0

neymar nowy kolor korkow :P

0

i to z 2 ligowcem :D

0

,,reus najblizej poziomu Messiego i cr7'' HAHAHAHAHAHA :D

0

japierdziele myslalem ze mecz w sobote, ominalem pierwsza bramke neymara w lidze :/

0

wlasciciel utd ma jeszcze wiecej ;)

0

haha united 4:1 dostalo od city

0

mysle ze neymar z 2 metra tez by strzelil bramke

0

rayo mialo swietny doping

0

nowa era barcelony ;)

0

to samo bylo z ajaxem

0

wczoraj dobrze zagral ;)

0

song jest zajebisty co potwierdzil we wczorajszym meczu, el sharawyy nie jest zly ale mamy juz napastnikow

0

ty chyba nie widziales co neymar robil z twoim pepe :D

0

neymar druga polowka lepsza szkoda ze bramki nie strzelil ale przynajmniej asysta jest :D

0

czo ten neymar

0

ronaldinho do tej pory robi tricki i co ?

0

haha rezerwy barcy drudzy w tabelii :D szkoda ze nie beda mogli grac w primera division.

0

a wam przyjdzie lewandowski i co bedzie :< ?

0

2013.09.14, godz. 23:50, 1marcin60
jak można było kupić Isco i się nim jarać? a sprzedać dwóch jego zmienników, widać że nie jest przygotowany w 100 procentach Kaká by lepiej zagrał.


teraz to typek dowalil :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?