krystek3210
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie grales nigdy w pilke prawda ?
0
jest jeszcze atletico xD
0
walke pudziana tez bedziecie komentowali ? :D
0
2013.09.28, godz. 22:25, Kaszmir93
Bardzo długo się wstrzymywałam, ale po tej bramce starciłam cierpliwość. Mou, please, come back!
0
najlepiej jak by byl remis bo wtedy Barca bedzie liderem :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !
0
nierealne :D
0
z ich forma bedzie latwo ;)
0
degradacje do segunda division
0
juz byl
0
dajcie mu bana z te prowokacje
0
neymar nowy kolor korkow :P
0
i to z 2 ligowcem :D
0
,,reus najblizej poziomu Messiego i cr7'' HAHAHAHAHAHA :D
0
japierdziele myslalem ze mecz w sobote, ominalem pierwsza bramke neymara w lidze :/
0
wlasciciel utd ma jeszcze wiecej ;)
0
haha united 4:1 dostalo od city
0
mysle ze neymar z 2 metra tez by strzelil bramke
0
rayo mialo swietny doping
0
nowa era barcelony ;)
0
to samo bylo z ajaxem
0
wczoraj dobrze zagral ;)
0
song jest zajebisty co potwierdzil we wczorajszym meczu, el sharawyy nie jest zly ale mamy juz napastnikow
0
ty chyba nie widziales co neymar robil z twoim pepe :D
0
neymar druga polowka lepsza szkoda ze bramki nie strzelil ale przynajmniej asysta jest :D
0
czo ten neymar
0
ronaldinho do tej pory robi tricki i co ?
0
haha rezerwy barcy drudzy w tabelii :D szkoda ze nie beda mogli grac w primera division.
0
a wam przyjdzie lewandowski i co bedzie :< ?
0
2013.09.14, godz. 23:50, 1marcin60
jak można było kupić Isco i się nim jarać? a sprzedać dwóch jego zmienników, widać że nie jest przygotowany w 100 procentach Kaká by lepiej zagrał.
teraz to typek dowalil :D