0

2013.09.14, godz. 23:54, Biaaly
No matko boska beniaminek cisnie nasz Real... Co to ma być, ten mecz powinien byc wygrane ja p*******.. Nie do wiary...... Rozumiem, ze Villarreal to porządny zespół ale Real jest 10000000000x lepszy i ma 1000000000x droższy skład.. A wyszło co? GUNWO.

HAHAHAHAHAHA :D

0

wam niestety nie pomogl :

0

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST GOLOLOLOLOLOLO

0

Ramos jest dobry ale w mma...

0

slabo, wgl nie widoczny, robi wrzutki na trybuny

0

achhh fartuchy

0

oj krysia za duzo zelu na strzal z glowki :D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA VILLAREAL !

0

ciekawy mecz i wazne 3 pkt

0

Dongou, Bagnack, Sergi gomez

0

przydal by mi sie taki napoj :D

0

dobry mecz neymara ;)

0

magia, zaluj ze nie widziales :D

0

Neymar gra w kosza :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E81_ytE4qro

0

myslalem ze tak krystyna powiedziala :D

0

4 dni temu to czytalem

0

slyszeliscie ze kaka wraca do milanu ?

0

z robinho tez tak bylo :D minute przed zamknieciem okna manchester city go kupili

0

czemu nikt nie napisze ze eto przeszedl do chelsea ?

0

Data urodzenia: 03.08.1998
komentarz zostawiam wam.

0

gratulacje dla franka :) szkoda ze wtedy do nas nie przeszedl

0

dlaczego? mial lepszy sezon od messiego i ronaldo

0

cala druzyna sie usmiala :D

0

ja od dziecka jestem zaglebiakiem i gdyby mi jakis klub ze slaska oferowal kontrakt tez bym dla nich gral, takie jest zycie.

0

sredni mecz, duzo nie wykorzystanych sytuacji, brakuje im troche dokladnosci

0

ciekawe czy neymar bedzie gral od pierwszych minut

0

ja w trojce ?

0

no cos mi sie zdaje ze adriano moze wygryzc ze skladu daniego

0

57 mln a nie 70

0

A GDZIE SMUDA ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?