krystek3210
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2013.09.14, godz. 23:54, Biaaly
No matko boska beniaminek cisnie nasz Real... Co to ma być, ten mecz powinien byc wygrane ja p*******.. Nie do wiary...... Rozumiem, ze Villarreal to porządny zespół ale Real jest 10000000000x lepszy i ma 1000000000x droższy skład.. A wyszło co? GUNWO.
HAHAHAHAHAHA :D
0
wam niestety nie pomogl :
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST GOLOLOLOLOLOLO
0
Ramos jest dobry ale w mma...
0
slabo, wgl nie widoczny, robi wrzutki na trybuny
0
achhh fartuchy
0
oj krysia za duzo zelu na strzal z glowki :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA VILLAREAL !
0
ciekawy mecz i wazne 3 pkt
0
Dongou, Bagnack, Sergi gomez
0
przydal by mi sie taki napoj :D
0
dobry mecz neymara ;)
0
magia, zaluj ze nie widziales :D
0
Neymar gra w kosza :D http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E81_ytE4qro
0
myslalem ze tak krystyna powiedziala :D
0
4 dni temu to czytalem
0
slyszeliscie ze kaka wraca do milanu ?
0
z robinho tez tak bylo :D minute przed zamknieciem okna manchester city go kupili
0
czemu nikt nie napisze ze eto przeszedl do chelsea ?
0
Data urodzenia: 03.08.1998
komentarz zostawiam wam.
0
gratulacje dla franka :) szkoda ze wtedy do nas nie przeszedl
0
dlaczego? mial lepszy sezon od messiego i ronaldo
0
cala druzyna sie usmiala :D
0
ja od dziecka jestem zaglebiakiem i gdyby mi jakis klub ze slaska oferowal kontrakt tez bym dla nich gral, takie jest zycie.
0
sredni mecz, duzo nie wykorzystanych sytuacji, brakuje im troche dokladnosci
0
ciekawe czy neymar bedzie gral od pierwszych minut
0
ja w trojce ?
0
no cos mi sie zdaje ze adriano moze wygryzc ze skladu daniego
0
57 mln a nie 70
0
A GDZIE SMUDA ?