0

a juz sie balem ze nam ukradna zawodnika :)

0

jak dla mnie film goal byl calkiem nie zly

0

pedro + alexis + villa = 0 pomyslu na gre taka jest prawda

0

juz sie nie moge doczekac :)

0

kocham te ich oprawy meczu :)

0

i tak najladniejsze koszulki to mieli w sezonie 06/07 i 07/08

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?