krystek3210
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby to olał, dałby sygnał, że daje sobą pomiatać. Gdyby zachował się "jak facet" i czymś się odwzajemnił, to zostałby co najmniej wyrzucony z boiska. Gdyby podszedł z tym po prostu do sędziego, sam zostałby olany. To "aktorzenie" z czegoś wynika. Chyba, że masz jakieś optymalne rozwiązanie?
0
Neymar vs cr7 :)
0
czuje ze ten sezon bedzie udany :)
0
taka prawda, nie wiem dlaczego minusuja
0
najlepszego :), nie rozumiem dlaczego tyle minusow.
0
dla mnie puyol zawsze bedzie najlepszym obronca :)
0
dlaczego miałbym beczeć ? :o
0
25 mln ? chelsea raczej sie nie zgodzi
0
alexis wkoncu fajny fryz :)
0
yyy nie
0
4:17 ten za fabregasem wyglada jak ramos :D
0
rasista
0
teraz kazdy ich hejtuje za to ze kibicowali barcelonie a nie lechii
0
ja tez nie :)
0
zgadzam sie z toba
0
teraz bedzie hejtowanie na wszystkich portalach jaka to barcelona nie jest slaba itp.
0
dlaczego? szpakowski to najlepszy komentator !
0
ale sie barca rozstrzelala
0
do barcy b z nim
0
kurcze zaluje ze nie pojade na ten mecz
0
ja to sie ciesze ze tak nisko.
0
dobra zrozumialem xD
0
rijkaard i pep nic nie wygrali ?
0
super !
0
ciekawe czy wszystkie bilety zostaly sprzedane
0
thiago wroc jeszcze kiedys do nas ! :D
0
ahh gdyby tak podstawowa jedenstka grala i neymar chociaz i tak bylo by ciezko bez trenera :/
0
teraz pewnie gra gdzies na srodku pomocy
0
lubial zabawe :D
0
ja tez dzieki niemu zaczalem sie interesowac pilka i barca :)