0

Gdyby to olał, dałby sygnał, że daje sobą pomiatać. Gdyby zachował się "jak facet" i czymś się odwzajemnił, to zostałby co najmniej wyrzucony z boiska. Gdyby podszedł z tym po prostu do sędziego, sam zostałby olany. To "aktorzenie" z czegoś wynika. Chyba, że masz jakieś optymalne rozwiązanie?

0

Neymar vs cr7 :)

0

czuje ze ten sezon bedzie udany :)

0

taka prawda, nie wiem dlaczego minusuja

0

najlepszego :), nie rozumiem dlaczego tyle minusow.

0

dla mnie puyol zawsze bedzie najlepszym obronca :)

0

dlaczego miałbym beczeć ? :o

0

25 mln ? chelsea raczej sie nie zgodzi

0

alexis wkoncu fajny fryz :)

0

yyy nie

0

4:17 ten za fabregasem wyglada jak ramos :D

0

rasista

0

teraz kazdy ich hejtuje za to ze kibicowali barcelonie a nie lechii

0

ja tez nie :)

0

zgadzam sie z toba

0

teraz bedzie hejtowanie na wszystkich portalach jaka to barcelona nie jest slaba itp.

0

dlaczego? szpakowski to najlepszy komentator !

0

ale sie barca rozstrzelala

0

do barcy b z nim

0

kurcze zaluje ze nie pojade na ten mecz

0

ja to sie ciesze ze tak nisko.

0

dobra zrozumialem xD

0

rijkaard i pep nic nie wygrali ?

0

super !

0

ciekawe czy wszystkie bilety zostaly sprzedane

0

thiago wroc jeszcze kiedys do nas ! :D

0

ahh gdyby tak podstawowa jedenstka grala i neymar chociaz i tak bylo by ciezko bez trenera :/

0

teraz pewnie gra gdzies na srodku pomocy

0

lubial zabawe :D

0

ja tez dzieki niemu zaczalem sie interesowac pilka i barca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?