0

@lucca87 oprócz pierwszych minut i nawałnicy uskrzydlonego RSSS to mecz raczej pod naszą kontrolą. Widać przede wszystkim wyciągnięte wnioski w fazie obrony niskiej względem klasyku z Madrytem. Martwi coraz niższa intensywność ale przede wszystkim skuteczność obrony wysokiej. Nie sam odbiór jest plusem ale i niedokładne niekontrolowane wybicie lub np. Cofnięcie piłki. Jednak najgorsze, że przeciwnik potrafić zdobyć środkowy sektor.

0

Jeśli Redakcja chce, możemy przejść na wycinki z moją analizą w programie live tag pro. Będzie to na wyższym poziomie.

0

@Culer9002 żeby zacząć od razu odważnie od obrony wysokiej. Bardzo skuteczny sposób na słabsze zespoły

1

@Sulimo lód i mięsień wraca na jakiś czas do jakiejkolwiek pracy

0

@KrwawiaceoczyVEB wszystko dobrze zrobił

1

@TheNekro94 ja w poniedziałek wale 100!

0

@Rust_Cohle nie rozumiem co w tym złego. Wypowiedź odebrana co najmniej jakby kogoś obraziła

0

@Deviler kto to?

0

@kiper09 ale jakich akcji? Posiadanie piłki w celu utrzymania wyniku? Wczoraj występowało

0

@kiper09@kiper09 zachwycać się kilkoma podaniami bez progresu w grze...

0

@Kondziubarca brawo Panie Trenerze. Jedyny mądry ostatnio

29

@jeyx77x dziękuję, nie skorzystam

0

@GeneralXavi Panie Generale, mądrością tego trenera jest fakt, że nie przegrał tego meczu już prxed nim samym systemem. Nie ma możliwości zagrać inaczej, no chyba że chcemy grać 3jka, a nie chcemy

0

@Cochise nie oczekuje zmian szkoleniowych od trenera reprezentacji

1

@Sulimo uwierz mi, że nie chcielibyśmy grać schematycznie. To byłby dopiero dramat :)

1

@VamosGirl kupiłem rok temu złoty z diamentem. Klasyka warta ceny. Pozdrawiam

0

@cris2706 gdzie to można obejrzeć?

0

@Guess to dawaj na priv co potrzebujesz

0

@Guess co dokładnie potrzebujesz i po co? Mam wycinki swojego zespołu i kilku z topu

1

@Jakchcesz wymienność funkcji w formacji i między formacjami. Jedna z zasad budowania ataku, nie tylko my ją stosujemy ale u nas nareszcie idą za tym wyniki

0

@matiz1514 Ok, jaki poziom?

0

@matiz1514 powodzenia. C2? Jesli tak mozemu sparing zagrać :)

0

@against_modern_football gdzie to się da załatwić?

2

@Hubsao miałem przyjemność prowadzić grupę dla jednego z powyższych trenerów. Interesował się klubowym traktorem, furtka czy oświetleniem, nie skomentował jednostki treningowej a zaczął się czepiać słownictwa np diagonalnosc czy otwarta piłka. Co najlepsze, nie skupił się na jednostce jednak po zajęciach proponował tworzyć "małe boisko" w atakowaniu w fazie rozwinięcia. Bardzo dużo się dowiedziałem i nauczyłem, bardzo...

0

@QuQ co zrobił z rayo?

0

@Uukasz_93 nagranie ekranu zablokowane, potrzebuję inna stronkę

0

Hej, gdzie znajdę po powtórkę meczu w internecie. Chodzi o ekstraklasę

0

@Kris84 posiadam, odezwij się czego i gdzie oczekujesz

0

@MESSIah16 życzę Ci teraz dobrych ludzi wokół, jeśli chcesz pogadać - śmiało pisz

1

@Kurkmen zwykle posiadam normalne spodnie z dość dużymi kieszeniami
Tam wkładam telefon i w etui z kilka euro albo leki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?