kuba1308VeB
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 oprócz pierwszych minut i nawałnicy uskrzydlonego RSSS to mecz raczej pod naszą kontrolą. Widać przede wszystkim wyciągnięte wnioski w fazie obrony niskiej względem klasyku z Madrytem. Martwi coraz niższa intensywność ale przede wszystkim skuteczność obrony wysokiej. Nie sam odbiór jest plusem ale i niedokładne niekontrolowane wybicie lub np. Cofnięcie piłki. Jednak najgorsze, że przeciwnik potrafić zdobyć środkowy sektor.
0
Jeśli Redakcja chce, możemy przejść na wycinki z moją analizą w programie live tag pro. Będzie to na wyższym poziomie.
0
@Culer9002 żeby zacząć od razu odważnie od obrony wysokiej. Bardzo skuteczny sposób na słabsze zespoły
1
@Sulimo lód i mięsień wraca na jakiś czas do jakiejkolwiek pracy
0
@KrwawiaceoczyVEB wszystko dobrze zrobił
1
@TheNekro94 ja w poniedziałek wale 100!
0
@Rust_Cohle nie rozumiem co w tym złego. Wypowiedź odebrana co najmniej jakby kogoś obraziła
0
@Deviler kto to?
0
@kiper09 ale jakich akcji? Posiadanie piłki w celu utrzymania wyniku? Wczoraj występowało
0
@kiper09@kiper09 zachwycać się kilkoma podaniami bez progresu w grze...
0
@Kondziubarca brawo Panie Trenerze. Jedyny mądry ostatnio
29
@jeyx77x dziękuję, nie skorzystam
0
@GeneralXavi Panie Generale, mądrością tego trenera jest fakt, że nie przegrał tego meczu już prxed nim samym systemem. Nie ma możliwości zagrać inaczej, no chyba że chcemy grać 3jka, a nie chcemy
0
@Cochise nie oczekuje zmian szkoleniowych od trenera reprezentacji
1
@Sulimo uwierz mi, że nie chcielibyśmy grać schematycznie. To byłby dopiero dramat :)
1
@VamosGirl kupiłem rok temu złoty z diamentem. Klasyka warta ceny. Pozdrawiam
0
@cris2706 gdzie to można obejrzeć?
0
@Guess to dawaj na priv co potrzebujesz
0
@Guess co dokładnie potrzebujesz i po co? Mam wycinki swojego zespołu i kilku z topu
1
@Jakchcesz wymienność funkcji w formacji i między formacjami. Jedna z zasad budowania ataku, nie tylko my ją stosujemy ale u nas nareszcie idą za tym wyniki
0
@matiz1514 Ok, jaki poziom?
0
@matiz1514 powodzenia. C2? Jesli tak mozemu sparing zagrać :)
0
@against_modern_football gdzie to się da załatwić?
2
@Hubsao miałem przyjemność prowadzić grupę dla jednego z powyższych trenerów. Interesował się klubowym traktorem, furtka czy oświetleniem, nie skomentował jednostki treningowej a zaczął się czepiać słownictwa np diagonalnosc czy otwarta piłka. Co najlepsze, nie skupił się na jednostce jednak po zajęciach proponował tworzyć "małe boisko" w atakowaniu w fazie rozwinięcia. Bardzo dużo się dowiedziałem i nauczyłem, bardzo...
0
@QuQ co zrobił z rayo?
0
@Uukasz_93 nagranie ekranu zablokowane, potrzebuję inna stronkę
0
Hej, gdzie znajdę po powtórkę meczu w internecie. Chodzi o ekstraklasę
0
@Kris84 posiadam, odezwij się czego i gdzie oczekujesz
0
@MESSIah16 życzę Ci teraz dobrych ludzi wokół, jeśli chcesz pogadać - śmiało pisz
1
@Kurkmen zwykle posiadam normalne spodnie z dość dużymi kieszeniami
Tam wkładam telefon i w etui z kilka euro albo leki