0

@draxidox jak sobie poradziłeś?

0

@Piorun która część Warszawy i jaki budżet?

0

@RichardAlpert ten sam problem mam, bardzo bym prosił

0

@kibicsportu jakie najwiekszę różnice? Gdzie lepiej?

0

@patrykzmc2000 Warto kupować Fife na ps4?
Ma ktoś już opinie- dużo traci względem 5?

0

@PatrychoO to nie było już dema z miesiąc temu?

1

Miał ktoś tak, że telefon mu się wyłączył bez powodu i teraz nie chce włączyć?
Wyskakuje napis redmi, wibracja włączania i to samo już od 10 minut.
Oczywiście padł jak wstałem, gdy przeglądałem LR i go na chwilę odłożyłem.
Co mogę zrobić? Wcześniej nie dawał znaków że coś się dzieje.

0

@Janiama Cześć, odezwałem się na priv z ciekawą inicjatywą- sprawdź proszę :D

0

@DonAndrzejos gdzie dostępne obecnie do obejrzenia?

2

Pamiętacie taki cytat Enrique mówiący o tym, że wybita piłka szybko wróci do pola karnego. Macie całość? Potrzebuje jutro na odprawe. Dzięki

0

@norbi77 jak się gra? Jakieś porównania względem poprzedniego?

2

@pride98 blow? Znaki

1

@jacobFCB zapraszam

0

@Crakitic witam w gronie trenerów. Podeślij mi co tam masz

0

@quarto Hiszpania średnio - zatrzymują się raczej turyści!/cudzoziemcy
Portugalia dramat
Francja słabo
Niemcy w miarę
Gruzja wyśmienicie
Ukraina ok
Albania Czarnogóra i Serbia wyśmienicie
Grecja słabo
Włochy średnio
Podobno Norwegia słabo

0

@quarto jeździłem w wielu krajach i polecam. W szczególności w biedniejszych krajach

0

@AmigoBlancos Lisek ma jakieś szanse medalowe/ na złoto? Parę lat temu pamiętam, był bardzo blisko czołówki.

0

@Bruttal mokotów pozdrawia :)

0

@AlicjaFCB podróż służy przez wiele lat

0

@doc Alba i Martin za Gaye - marzenie

0

@ElKamil poważny zarzut, możesz to jakoś potwierdzić ewentualnie dokończyć opinię?

1

@IronSanHybrid pochwalcie się swoimi :D

2

@AlexDark00 nie masz racji

2

@tommyVERceti idziesz do banku z odpisem, tam wszystko już jest wskazane na jakie konto mają przelać całość. I w określonym czasie przelewają

0

@Crakitic dawno nie widziałem by robił różnicę w wielu meczach pod rząd jak chociażby Messi. A raz na jakiś czas to i Grizou robi różnicę stąd warto ich porównywać. Z Fatim oczywiście nie ma co przesadzać, najprawdopodobniej będzie miał problem by wrócić na swój poziom wszakże straci rok w najważniejszym momencie. De Jonga cenię wyżej niż Neymara ale oczywiście, że jest to inna pozycja. Reszta zdecydowanie nie prezentuje jeszcze takiego poziomu indywidualnie ale tak jak pisałem wcześniej - kolektyw.
Co do kontuzji, budowa mięśni możemy porównywać do ściany. Budowana odpowiednimi cegłami w postaci treningu, diety, regeneracji( to można rozbijać na wiele składników jak nawodnienie mikro makro rozciąganie itp) jest solidna i nie zawiedzie. W momencie odpuszczania, najmniejszego złamania powyższych zasad i schematów następuje wypadanie tych cegiełek. W tym czasie ta ściana nie jest już monolitem. Nawiązałem do tego, że u Brazylijczyka nie ma solidnej ściany. Nazywanie tego genem to tylko przenośnia

2

@PatrykBarcelona zdecydowanie nie.
-posiadamy równie wartościowych zawodników
-sytuacja ekonomiczna
-budowanie kolektywu. Neymar może to zabużyć
-wiek zawodnika
-prezentowany poziom w skali sezonu
-kontuzjogenność
-aspekt profesjonalizmu

0

@Kwasiak98 całkowicie się z tym nie zgodzę. To piłkarze grają i mają być tak przygotowani mentalnie i fizycznie by zapieprzać a nie to trener jest główną gwiazda i powodem do większego wysiłku

0

Superliga superligą... Mam problem z dostawcą energii elektrycznej. Podpisuje umowę z innogy i wymagają podpisania załącznika o wyznaczeniu sprzedawcy rezerwowego. Czytając o tym jakoś nie mam ochoty na ich odgórne podjęcie decyzji, wolę nie mieć prądu ale samemu zdecydować. Pytanie, czy mogę nie podpisywać tego załącznika?

3

@damianex10 Granderki kiedyś były super

1

@Janiama wow, to ciekawe. Gdzie jeszcze grałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?