kuba1308VeB
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox jak sobie poradziłeś?
0
@Piorun która część Warszawy i jaki budżet?
0
@RichardAlpert ten sam problem mam, bardzo bym prosił
0
@kibicsportu jakie najwiekszę różnice? Gdzie lepiej?
0
@patrykzmc2000 Warto kupować Fife na ps4?
Ma ktoś już opinie- dużo traci względem 5?
0
@PatrychoO to nie było już dema z miesiąc temu?
1
Miał ktoś tak, że telefon mu się wyłączył bez powodu i teraz nie chce włączyć?
Wyskakuje napis redmi, wibracja włączania i to samo już od 10 minut.
Oczywiście padł jak wstałem, gdy przeglądałem LR i go na chwilę odłożyłem.
Co mogę zrobić? Wcześniej nie dawał znaków że coś się dzieje.
0
@Janiama Cześć, odezwałem się na priv z ciekawą inicjatywą- sprawdź proszę :D
0
@DonAndrzejos gdzie dostępne obecnie do obejrzenia?
2
Pamiętacie taki cytat Enrique mówiący o tym, że wybita piłka szybko wróci do pola karnego. Macie całość? Potrzebuje jutro na odprawe. Dzięki
0
@norbi77 jak się gra? Jakieś porównania względem poprzedniego?
2
@pride98 blow? Znaki
1
@jacobFCB zapraszam
0
@Crakitic witam w gronie trenerów. Podeślij mi co tam masz
0
@quarto Hiszpania średnio - zatrzymują się raczej turyści!/cudzoziemcy
Portugalia dramat
Francja słabo
Niemcy w miarę
Gruzja wyśmienicie
Ukraina ok
Albania Czarnogóra i Serbia wyśmienicie
Grecja słabo
Włochy średnio
Podobno Norwegia słabo
0
@quarto jeździłem w wielu krajach i polecam. W szczególności w biedniejszych krajach
0
@AmigoBlancos Lisek ma jakieś szanse medalowe/ na złoto? Parę lat temu pamiętam, był bardzo blisko czołówki.
0
@Bruttal mokotów pozdrawia :)
0
@AlicjaFCB podróż służy przez wiele lat
0
@doc Alba i Martin za Gaye - marzenie
0
@ElKamil poważny zarzut, możesz to jakoś potwierdzić ewentualnie dokończyć opinię?
1
@IronSanHybrid pochwalcie się swoimi :D
2
@AlexDark00 nie masz racji
2
@tommyVERceti idziesz do banku z odpisem, tam wszystko już jest wskazane na jakie konto mają przelać całość. I w określonym czasie przelewają
0
@Crakitic dawno nie widziałem by robił różnicę w wielu meczach pod rząd jak chociażby Messi. A raz na jakiś czas to i Grizou robi różnicę stąd warto ich porównywać. Z Fatim oczywiście nie ma co przesadzać, najprawdopodobniej będzie miał problem by wrócić na swój poziom wszakże straci rok w najważniejszym momencie. De Jonga cenię wyżej niż Neymara ale oczywiście, że jest to inna pozycja. Reszta zdecydowanie nie prezentuje jeszcze takiego poziomu indywidualnie ale tak jak pisałem wcześniej - kolektyw.
Co do kontuzji, budowa mięśni możemy porównywać do ściany. Budowana odpowiednimi cegłami w postaci treningu, diety, regeneracji( to można rozbijać na wiele składników jak nawodnienie mikro makro rozciąganie itp) jest solidna i nie zawiedzie. W momencie odpuszczania, najmniejszego złamania powyższych zasad i schematów następuje wypadanie tych cegiełek. W tym czasie ta ściana nie jest już monolitem. Nawiązałem do tego, że u Brazylijczyka nie ma solidnej ściany. Nazywanie tego genem to tylko przenośnia
2
@PatrykBarcelona zdecydowanie nie.
-posiadamy równie wartościowych zawodników
-sytuacja ekonomiczna
-budowanie kolektywu. Neymar może to zabużyć
-wiek zawodnika
-prezentowany poziom w skali sezonu
-kontuzjogenność
-aspekt profesjonalizmu
0
@Kwasiak98 całkowicie się z tym nie zgodzę. To piłkarze grają i mają być tak przygotowani mentalnie i fizycznie by zapieprzać a nie to trener jest główną gwiazda i powodem do większego wysiłku
0
Superliga superligą... Mam problem z dostawcą energii elektrycznej. Podpisuje umowę z innogy i wymagają podpisania załącznika o wyznaczeniu sprzedawcy rezerwowego. Czytając o tym jakoś nie mam ochoty na ich odgórne podjęcie decyzji, wolę nie mieć prądu ale samemu zdecydować. Pytanie, czy mogę nie podpisywać tego załącznika?
3
@damianex10 Granderki kiedyś były super
1
@Janiama wow, to ciekawe. Gdzie jeszcze grałeś?