1

@Kurkmen byłem, co potrzeba?

0

Czołem, pytanko - jaki film polecicie na obozie dla grupy U13 motywacyjny, pozytywny? Jesteśmy po meczu w Dortmundzie i niestety Niemcy okazali się niemcami.... :')

2

@masq zgłoś do banku i przedstaw sytuację

0

@tristan87 do czego to nawiązanie?

1

@dasouzar11 Podeślij przepis

0

@jeyx77x też poproszę

0

@Smixu za bramka tam gdzie są bębny. To chyba gol nord.
Na Atletico były po 60e więc się wyrobisz

3

@kosmos91 bilety prxed meczem kupisz w kasie, na tamte mecze w przedziale 40-70eu pewnie będą
Zero covida, testów itp. Dostępność myślę, że bez problemu.

1

@Sulimo świetnie, na gol nord niezapomniane przeżycie. Ciężko było się skupić na realnej ocenie meczu, sam stałem się kibicem dracym gardło

0

@kuz u mnie to samo! Jakie masz ceny obecnie?

0

@BarcaInfo "oni wszyscy tacy sami, Portugalczycy kupcy" brakowało jeszcze tego. Z resztą pełna zgoda

0

@4drian0 Dziekujemy, przyjelismy Twoje zamowienie. Oto Twoj kod na 5 Hot Wings przy nastepnym zamowieniu KFC Dostawa: 0FSPUKKT22. Kod wazny 7 dni.

0

@SuperPatsonFCB w Hiszpanii mocno pilnowali i pilnują

0

@KmN chyba grube koperty były :p

1

@Rewolucja123 taktycznie poczytam po świętach

0

@meteo100 co się wydarzyło i jakie opinie neutralnych kibiców?

0

@deyna2018 tak jak kolega niżej tylko i wyłącznie Wit D, Omega 3 ale to cały rok i probiotyk. Polecam

0

Kto ma większe szanse na mistrzostwo F1 patrząc na specyfikację aut, porównania do inych torów itp?

1

@Alanooo hej, mogę Ci sprzedać z kilkoma grami i osprzętem. Stoi nieużywane bo mamy ps4. Pozdro

0

@l0Messini napisz priv, obgadamy

1

@l0Messini mam ten stan teraz. Co gorsze, w drugiej pracy też czuje wypalenie

0

@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 opiszesz w skrócie ghost of thusima? I interesuje mnie też ten residen evil

0

@eydeem dlaczego odrzuca?
Dzięki za opinie!

0

@MesQueUnClub_87 czy jedt coś innego w tym temacie z nowych produkcji - może lepszych?

0

FarCry6 czy Cyberpunk? Jakie plusy i minusy, dla kogo przeznaczone bardziej obie produkcje, mówimy o ps4. Dzięki za pomoc!

0

@HarveySpecter dbamy. Polecam całkowity mrok w pokoju, dodatkowo wszystkie potrzeby fizjologiczne prxed snem. A i spacer na wieczór z psem w tym chłodzie zawsze pomaga

1

@Alanooo Ogólnie na masie zrobić te 1,5 g białka to nie problem, dodajesz jakościowe tłuszcze i szczególnie przed treningiem węgle o niskim IG by mieć siłe na progresowanie i to tyle z utrudnień. Zwykła waga kuchenna + apka i każdy posiłek to 10s odjete z życia :)

0

@WisniaKala nieprzydatne :)

0

Eksperci pomóżcie :D, za tydzień gramy o mistrza, właściwie starczy nam remis i stąd poszukuje jakichś przyśpiewek polskich związanych z mistrzostwem. Znacie coś? Oj przyda się.

0

@Rewolucja123 jakiej stronki używasz do grafik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?