kuba1308VeB
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kurkmen byłem, co potrzeba?
0
Czołem, pytanko - jaki film polecicie na obozie dla grupy U13 motywacyjny, pozytywny? Jesteśmy po meczu w Dortmundzie i niestety Niemcy okazali się niemcami.... :')
2
@masq zgłoś do banku i przedstaw sytuację
0
@tristan87 do czego to nawiązanie?
1
@dasouzar11 Podeślij przepis
0
@jeyx77x też poproszę
0
@Smixu za bramka tam gdzie są bębny. To chyba gol nord.
Na Atletico były po 60e więc się wyrobisz
3
@kosmos91 bilety prxed meczem kupisz w kasie, na tamte mecze w przedziale 40-70eu pewnie będą
Zero covida, testów itp. Dostępność myślę, że bez problemu.
1
@Sulimo świetnie, na gol nord niezapomniane przeżycie. Ciężko było się skupić na realnej ocenie meczu, sam stałem się kibicem dracym gardło
0
@kuz u mnie to samo! Jakie masz ceny obecnie?
0
@BarcaInfo "oni wszyscy tacy sami, Portugalczycy kupcy" brakowało jeszcze tego. Z resztą pełna zgoda
0
@4drian0 Dziekujemy, przyjelismy Twoje zamowienie. Oto Twoj kod na 5 Hot Wings przy nastepnym zamowieniu KFC Dostawa: 0FSPUKKT22. Kod wazny 7 dni.
0
@SuperPatsonFCB w Hiszpanii mocno pilnowali i pilnują
0
@KmN chyba grube koperty były :p
1
@Rewolucja123 taktycznie poczytam po świętach
0
@meteo100 co się wydarzyło i jakie opinie neutralnych kibiców?
0
@deyna2018 tak jak kolega niżej tylko i wyłącznie Wit D, Omega 3 ale to cały rok i probiotyk. Polecam
0
Kto ma większe szanse na mistrzostwo F1 patrząc na specyfikację aut, porównania do inych torów itp?
1
@Alanooo hej, mogę Ci sprzedać z kilkoma grami i osprzętem. Stoi nieużywane bo mamy ps4. Pozdro
0
@l0Messini napisz priv, obgadamy
1
@l0Messini mam ten stan teraz. Co gorsze, w drugiej pracy też czuje wypalenie
0
@MesQueUnClub_87@MesQueUnClub_87 opiszesz w skrócie ghost of thusima? I interesuje mnie też ten residen evil
0
@eydeem dlaczego odrzuca?
Dzięki za opinie!
0
@MesQueUnClub_87 czy jedt coś innego w tym temacie z nowych produkcji - może lepszych?
0
FarCry6 czy Cyberpunk? Jakie plusy i minusy, dla kogo przeznaczone bardziej obie produkcje, mówimy o ps4. Dzięki za pomoc!
0
@HarveySpecter dbamy. Polecam całkowity mrok w pokoju, dodatkowo wszystkie potrzeby fizjologiczne prxed snem. A i spacer na wieczór z psem w tym chłodzie zawsze pomaga
1
@Alanooo Ogólnie na masie zrobić te 1,5 g białka to nie problem, dodajesz jakościowe tłuszcze i szczególnie przed treningiem węgle o niskim IG by mieć siłe na progresowanie i to tyle z utrudnień. Zwykła waga kuchenna + apka i każdy posiłek to 10s odjete z życia :)
0
@WisniaKala nieprzydatne :)
0
Eksperci pomóżcie :D, za tydzień gramy o mistrza, właściwie starczy nam remis i stąd poszukuje jakichś przyśpiewek polskich związanych z mistrzostwem. Znacie coś? Oj przyda się.
0
@Rewolucja123 jakiej stronki używasz do grafik?