kuba1308VeB
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taktyk.
0
Poproszę o ja.
0
Posiada ktoś skrót/link do wczorajszej manity z komentarzem NC+?
Zobaczyłbym chętnie ich reakcje i emocje. :D
5
6. United
CR 7.
0
Ktoś z forumowiczów był kiedyś może w Gruzji i chciałby się podzielić ciekawostkami o przydatnymi informacjami?
2
Jak mówisz, żarcie, chemia stres, słabsze geny
0
Właśnie jakaś oporna :)
0
Oglądałem dziesięć tysięcy razy. Coś mniej znanego :)
0
Podrzuccie jakiś horror, żeby dziewczyna wskoczyła w ramiona ze strachu :D. Z góry dzięki.
1
Dziś odebrałem. Równy miesiąc, wawka jak coś.
5
Transfer kwestią godzin?
14
kończ waść i... Idź oglądać angielską
1
Ja właśnie po, 8km na lekkie zakwasy. Pozdro
1
To samo co koledze wyżej :)
0
Zasmuce Was, ale byłem tylko w charakterze gościa. Aczkolwiek moja dziewczyna w tym siedzi od dziecka, mogę podać szczegóły jak chcecie. Jednak jak już opowiadam, to przyznam szczerze, że całkiem mi się podobało, nawet jak na tylko dwie doby. :)
0
Było się chwilę na łódce, później na obozie harcerskim. Od środy działo się coś ciekawego w strukturach klubu? Jakieś fichado, plotki z rzetelnych źródeł?
1
Skoro Leo sam siebie wystawia na tej pozycji, to nie rozumiem powodów do niepokoju. Sam najlepiej wie gdzie będzie najgroźniejszy.
0
Zdecydowanie tak, sugerując się zdjęciem - kiedyś to było. Obecnie pijam tylko Namysłów i Ciechan. Polecam
0
Zaraz Cię zjadą, mówiąc że sezon bez porażki w lidze. A nie, czekaj...
0
Zonk nie mam snapa. Napisz tu, może dużo osób nie wpadnie
0
Trza mieć. Możesz dać namiary na tą na Malediwach.
0
Co myślicie, by jako prezent urodzinowowy zabrać dziewczynę na spontaniczny wyjazd w Bieszczady, wcześniej wszystko zaplanować. Nigdy nie była, ostatnio mi nawet mówiła że chętnie by pojechała kiedyś.
2
A kogo byś powołał za tych, którzy jadą na mundial?
0
Ok dzięki, a tak z ciekawości posiadasz taką?
0
https://www.nike.com/pl/soccer/bootroom/t/infinit-iniesta/ mam mały dylemat, to będzie ta koszulka z odwróconą '8' czy tylko STRÓJ DOMOWY 2017/18 FC BARCELONA STADIUM, co pokazują dwa obrazki w linku?
0
Taktyczny.
1
Siemka, wiem że większość ogląda mecz. Dałoby radę podrzucić linka do El Cuerpo? Na tych znanych mi jsk cda nie ma
4
Sanchez bramka niczym Messi z... United w finale Ligi Mistrzów
0
Priv napisałem.
0
Na priv napisałem