kuba1308VeB
Dołączył/a: kwiecień 2015
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano chcesz skoczyć teraz?
3
Drodzy Ramblowicze
Wraz z bratem organizuję zlot na wspólne obejrzenie El Clasico i złączenia użytkowników.
Jako, że mieszkamy niedaleko Warszawy, to proponujemy abyśmy tam obejrzeli spotkanie.
Restauracje/pub wybierzemy wspólnie. Liczymy na zgłoszenia :)
0
@matirix20 mógłbyś powiedzieć co to za skórka?
A co do pytania to nie wiem, nigdy go nie miałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomek54321 miałem ta sama sytuację z tym bankiem. Płaciłem karta we Francji. Okazało się, że kurs wyszedł 4.80 co było bez sensu. Ich kurs jest normalny, ale dochodzi prowizja przewalutowania
0
@puyol_presidend5 mój ojciec, mogę coś podpytać jak chcesz
0
@Suzu Jak ten Emerson grywa w Betisie? Oglądał ktoś?
3
@msmsms piękna cześć.... Ty antyfaszysto :))
0
@msmsms@msmsms zależne od szkoły. Białystok 16 lat, Zegrze 16. Z tym się spotkałem
0
@Katalończyk 99 @dge21
Jakich cen na codzienne życie( Żarcie, imprezy, wejsciówki) się nastawiać. co ciekawego odwiedzić, czego nie obejmują przewodniki. I ogólnie opisz pobyt, fajnie się wczuje już teraz :P
0
Był ktoś z użytkowników w Porto, Lizbonie albo w innym ciekawym portugalskim miejscu?
Jeśli tak to zapraszam do dyskusji, chętnie porozmawiam przed wylotem :)
1
@LuisSalvano pierwszy raz od bardzo dawna się z Tobą zgodzę. Klauzula byłaby opcja negocjacyjną, dająca szanse dla klubu na zarobek, bądź błąd z zbyt niska klauzula i negocjacje nowego kontraktu
0
@sonek na łódkę na mazurki w parę osob. Codziennie inny port i inne miejsce na imprezy :)
0
@zadafcb o czym mówicie? Ja wczoraj na żywo słyszałem i przyznaję że jest klasa :)
0
@szkutnik91 przecież to nie jest ig Curryego.
2
@gurales szczęścia na nowej drodze życia!!
0
@Thoms94 jestem chętny. Daj znać więcej o wyjeździe. Pozdro
0
Myślałem, że to jakieś Fake newsy ze strony słabych portali, lecz wszystko wskazuje na to, że Lucho rzeczywiście może mieć poważne problemy ze zdrowiem. O problemach i dziwnych ''ważnych sprawach rodzinnych'' informował już dziś BarcaInfo. Teraz wyczytałem w Marce, o jego domniemanej białaczce i następstwie ze strony Abelardo.
Może ma ktoś jakieś bardziej konkretne informacje?
2
U niektórych nawet zwykła wymiana oleju pomaga
1
Myślę, że synchronizator, albo od niego sterownik mogą być wadliwe. Trzeba zdiagnozować najpierw, bo są różne koszty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Masz może moda, żeby zgral mi De Jonga i inne pewne transfery akuratnie?
0
No to napisałem żeby spamu nie robić i chłopakom nadziei :p
0
Wyślij link do profilu i usuwam pytanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Właśnie o tym też myślałem. Podrzucisz coś porządnego?
I mi to mówisz, na starym Lenovo z 05' potrójna korona w Chelsea, jak się dziennie studiowało hehe :)
0
Laptop głównie do pracy i czasem FMa. Wydajność, szybkość oraz nieśmiertelność, tego szukam. Poleciłby mi ktoś na priv coś? Dzięki :p
0
Taktyczny.
0
Podłączam się, może za rok będę miał ten dylemat.