0

@szymonK jaka cena takiego pakietu?

0

@Laramblaessa Skąd pewność, że to fake info?

0

Informacja o Araujo to zdecydowanie najlepsza informacja dnia

0

@Woland10 a ty ciągle o tym Koemanie

0

Fati czy Musiala ?

0

@Yiamuiaijahaima a często są jakieś problemy? Dla mnie najważniejsze że są te podstawowe kanały bo pakiety np sportowe i tak wykupuje na internecie, a mając internet światłowodowy- mogę oglądać bez lagów

0

Korzysta ktoś z telewizji światłowodowej z orange ? Warto ? Planuje przejść z cyfrowego polsatu

0

Hamilton GOAT F1

0

@Hosh dobrze widzę, że wypowiedział popularne polskie słowo zaczynające się na k?

0

@Slawek1999 dzieki dzieki

0

@Slawek1999 wystarczy oglądać

4

Max to taki buc, że niech Hamilton wygra mistrzostwo

0

@Damian11 przecież tak samo ostatnio robił piesek Maxa czyli Perez

0

Ale kabaret w formule

4

Max xD wina Hamiltona

2

@KrwawiaceoczyVEB No o to mi chodziło, mój błąd

1

Na betlicu mecz przerwany jest rozliczany po kursie 1?

0

@marcin62 Zwykłe puste laski

0

Ciekawe czy Barca da radę przeprowadzić dwa transfery w zime, czyli Ferrana i Cabrala. Mus to odejście Coutinho i pewnie dogadanie się o płatność w ratach.

0

@BajteR Niech ten śmieszny klubik chociaż coś ma

0

Ma ktoś filmik z reakcji Messiego na nagrodę Pedriego ?

0

@tomek8756 My ostatnio też mieliśmy trochę pecha, gdyby nie pudła z Benfica to już byśmy byli w 1/8 lm

2

@bartekvisca nic ciekawego

0

@MrCule_X Mówie o tej nowej generacji. Dembele, Griezmann, Lenglet, Umtiti

2

Niech ten Dembele odjedzie i już nigdy więcej franzucików

1

Xavi dopiero co przyszedł i trzeba dać mu czas, niech spokojnie pracuje. A najważniejsze są 3 punkty, bo czy gramy słabo, czy ładnie, to zawsze walczymy o to samo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pogba Ja tam dlatego tych śmiesznych gal i jeszcze śmieszniejszych infuencerów nie oglądam żeby sie nie denerwować niepotrzebnie

0

3

@PodkarpackiKibic Chyba meczy nie oglądasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?