kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonK jaka cena takiego pakietu?
0
@Laramblaessa Skąd pewność, że to fake info?
0
Informacja o Araujo to zdecydowanie najlepsza informacja dnia
0
@Woland10 a ty ciągle o tym Koemanie
0
Fati czy Musiala ?
0
@Yiamuiaijahaima a często są jakieś problemy? Dla mnie najważniejsze że są te podstawowe kanały bo pakiety np sportowe i tak wykupuje na internecie, a mając internet światłowodowy- mogę oglądać bez lagów
0
Korzysta ktoś z telewizji światłowodowej z orange ? Warto ? Planuje przejść z cyfrowego polsatu
0
Hamilton GOAT F1
0
@Hosh dobrze widzę, że wypowiedział popularne polskie słowo zaczynające się na k?
0
@Slawek1999 dzieki dzieki
0
@Slawek1999 wystarczy oglądać
4
Max to taki buc, że niech Hamilton wygra mistrzostwo
0
@Damian11 przecież tak samo ostatnio robił piesek Maxa czyli Perez
0
Ale kabaret w formule
4
Max xD wina Hamiltona
2
@KrwawiaceoczyVEB No o to mi chodziło, mój błąd
1
Na betlicu mecz przerwany jest rozliczany po kursie 1?
0
@marcin62 Zwykłe puste laski
0
Ciekawe czy Barca da radę przeprowadzić dwa transfery w zime, czyli Ferrana i Cabrala. Mus to odejście Coutinho i pewnie dogadanie się o płatność w ratach.
0
@BajteR Niech ten śmieszny klubik chociaż coś ma
0
Ma ktoś filmik z reakcji Messiego na nagrodę Pedriego ?
0
@tomek8756 My ostatnio też mieliśmy trochę pecha, gdyby nie pudła z Benfica to już byśmy byli w 1/8 lm
2
@bartekvisca nic ciekawego
0
@MrCule_X Mówie o tej nowej generacji. Dembele, Griezmann, Lenglet, Umtiti
2
Niech ten Dembele odjedzie i już nigdy więcej franzucików
1
Xavi dopiero co przyszedł i trzeba dać mu czas, niech spokojnie pracuje. A najważniejsze są 3 punkty, bo czy gramy słabo, czy ładnie, to zawsze walczymy o to samo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pogba Ja tam dlatego tych śmiesznych gal i jeszcze śmieszniejszych infuencerów nie oglądam żeby sie nie denerwować niepotrzebnie
0
@kaamil1910 XD
3
@PodkarpackiKibic Chyba meczy nie oglądasz