kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique znow na ataku ;d
0
Barca się budzi ;D spokojnie
0
CZy Tito siedzi na ławce trenerskiej czy nie?
0
do Manchestery sorry ale pisałem to szybko ;d
0
Słuchajcie.
Są ,,jakieś" informacje że Ferguson chce pozyskać Valdesa co Manchesteru. Mała by nastąpić wymiana czyli Valdes za De Geę. Co o tym myślicie? Jeżeli to prawda to jestem za ;D Link:
http://sport.gadu-gadu.pl/5836644327151108740/sir-ferguson-chce-valdesa-w-manchesterze-united
Jeżeli to nie miejsce żeby o tym pisać to bardzo przepraszam :)
pozdr
0
P.S. Takie jakie sytacje Alexis marnował poprzedni mecz z Malagą to nie powinien byc w pierwszym składzie..
0
kubafcb102
Wszystko ok ale za Alexisa dałbym Pedro ;)
0
Valecja juz miala 3 saytuacje dobre do strzelenia bramki.. moze i nawet wiecej ale niestety.. Real gra slabo w 2 polowie
0
Barca z tą niesamowitą formą co ma w tym sezonie miała by problemy z tym realem co dzisiaj?
0
ja juz nie rozumiem..
czy real gra tak pieknie,cudownie czy poprostu valencja taki piach gra?
0
0
Zmiany!!
Niech Adriano wejdzie
0
serce mi mocno bije jak widze ze naszą kochaną Barce tak grającą ;(
0
Potrzebna nam bramka i to natychmiast..
0
Witam.
Niestety ale wyjeżdżam i czy mógłby mi ktoś napisać sms wynik dzisiejszego meczu????
Mój numer 694011147
Dziękuje wszystkim..
0
Witam.
Niestety ale wyjeżdżam i czy mógłby mi ktoś napisać sms wynik dzisiejszego meczu????
Mój numer 694011147
0
Uwaga skład Fc Barcelony to:
Pinto - Dani Alves, Puyol, Mascherano, Montoya - Thiago, Song, Sergi Roberto - Cesc, Villa, Alexis
0
Dokładnie ale to tylko kibice z Realu tak gadaja bo są zasdrośni że po prostu Barca jest lepsza.;)
0
Mięsień ;(
0
goma
Dokładnie.. to by wyglądało jak by mieli jakis konflikt..
0
Dla mnie to troche dziwne... większość piłkarzy z naszej drużyny ma problem z mięśniami..
0
ksobi
Masz racje... Pedro,Alexis mają okazje żeby zaje*ać na bramke i sie pokusić o bramke a nie szukać Messiego...
0
Przepraszaqm grzać ławke ;)
0
Gdzie jest ta Perełka? Gdziew jest ta forma Alexisa?
Dlaczego Pedro tez nie strzela bramek? juz mnie wkurza ta cala gra pod Messiego niech tez nasi skrzydlowi uderzaja na bramke przeciwnika...
Czemu Villa nie wszedl?Jasne bo Alexis bez formy musiał wejsc...
Villa chyba odejdzie bo skończeniu obecnego sezonu.
Villa ma już swoje lata, po co ma zostać i grać ławe w Barcelonie jak może iść do innego klubu i grac regularnie...
Wiem że zaraz fani Pedro,Villy bądź Alexisa będą mnie opierniczać...
0
Taki własnie skład obstawiałem tylko nie byłem pewny czy wystąpi Messi czy Villa ale obstawile że Messi i zgadłem;D
Ale zobaczcie na ławke rezerwowych Barcy robi wrażenie :D
0
Chciałbym żeby Barca wyszła takim o to składem:
Pinto;Montoya,Pique,Puyol,Adriano;Busquets,Rafinha,Thiago;Tello,Villa,Messi
0
A to przepraszam Cie ;D
0
D1OS
http://winfootballparty.com/2012/11/thiago-messi-registered-on-fans-newells-old-boys/
0
dokładnie oni dopiero się rozgrzewają;D tylko mam nadzieje ze tak bedzie teraz ciogle(wygrywany w pieknym stylu)
0
Extra,zobaczcie na ławkę rezerwowych. Robi wrażenie ;)