kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Tito zrobi duże przewietrzenie składem na nowy sezon żeby znów wrócić na TOP1 :D
0
duch toma joad
C :D
0
Valdes;Montoya,Bartra,Abidal,Adriano;Song,Sergi Roberto,Thiago;Pedro,Villa,Tello to moj sklad na jutro.
0
AdrianM11,
Ze zmianami to się akurat z Tobą zgodzę, ale spójrz na naszą gre. Pierwszy mecz z PSG co my graliśmy z nimi? nic. Jeszcze radze zauważyć że ten zespoł nie jest do końca zbudowany. Prawda jest taka że jeżeli zagramy tak z Bayernem jak z PSG to możemy się pożegnać z finałem. Lecz jak zagramy tak jak z Milanem w rewanżu to jesteśmy w stanie ich pokonać.
0
AdrianM11
Żebyś po dwu meczu w Bayernem nie płakał że nie ma trenera :)
0
gbarca
Też tam uważam a to że odszedł z Barcy to nie znaczy że już tego klubu nie lubi :) Po prostu chciał posmakować inny futbool
0
Ja też uważam że Barca musi zmienić trenera. Tito nie potrafi poukładać tego zespołu na nowo. Nie wiem co musi się jeszcze stać żeby zarząd to zobaczył. Ja osobiście chciałbym Kloppa :)
0
Chciałbym żeby piłkarze Barcelony wyszli na 200% zmotywowani i żeby wszyscy grali a nie tylko Messi i Iniesta... Jeżeli zagramy swój futbool to finał nasz..
0
Mam tylko nadzieje że Barca nie bedzie sie ich bala. żeby grali o 1 sekund do ostatnich po swojemu. Pamietajmy ze to Barcelona:)
0
Już dzieci ze strony realu mówią że Barca jak zwykle ma szczęście.. A sami awansowali dziękli sędziom z meczem z ManUtd.. Mam nadzieję że teraz na nich trafimy i ich rozpier...
0
BarcaForever24
Hahahha :D
0
Kto się denerwuje i stresuje ?
0
Leci, a ja się cały denerwuje :D
0
Jestem ciekaw jednego. Czy Fabregas będzie grał w ataku za Messiego czy pójdzie do pomocy, Villa na szpicy i Iniesta na skrzydle? ja bym wolał tą opcję z Fabregasem w ataku. nie wiem jak wy.
0
czy wy widzicie co Y.Ture robi z Man Utd?
0
Samper
JdS-co od niego oczekujesz ? Chłopak zagrał tylko pare minut w tym sezonie a resztę przesiedział na trybunach..
Deulofeu-fatalnie-potwierdzam
Abidal- jak miał mieć dużo niedokładnych podań? skoro on wrócił po ciężkiej chorobie ?
0
Podziwiam :)
http://sport.gadu-gadu.pl/5862997653889185744/bajeczna-bramka-ronaldinho1-zobacz-i-ocen
0
Kto sie denerwuje ?
0
czy wy tez denerwujecie się? bo ja jakoś nie ( aż dziwne bo zawsze sie denerwowałem)
0
czy jak mam 10 mb downloadu to bedzie mi tnelo?
0
na jakiej stronce oglądacie mecz?
0
a jak tam valencia wczoraj?
0
Wesołych świąt Wszystkim :D
0
Nie oglądałem meczy amam pytanie jak zagrał Tello?
0
Witam Was. Mam pytanie, ponieważ nie będzie mnie w domu na ten mecz i moje pytanie to: czy będzie mógł mi ktoś wysłać jaki będzie wynik tego meczu? Mój nr telefonu to
694011147
sieć: t-mobile
P.S. jak coś to dziękuje, bo nie będę mógł odpisac na sms bo nie mam kasy na konie oO.
Jeszcze raz dziękuje.
0
KingLeonidas
Zgadzam się w 100%
0
wiecie czy jutro mecz Hiszpania-Francja bedzie jna jakims kanale lecial? oczywiscie w telewizji?
0
po co ten artykuł ?
0
wiecie czemu mi laguje ? mam 10 mb neta downloady.. ja juz tego nie ogarniam.. pomozecie?
0
czytelnik
Kolego.. Alexis od pewnego czasu gra bardzo ładnie. Pierw bramka i asyst, potem z milanem asysta i bramka (nieuznana, ale ważne że wykorzystał )