0

Mam nadzieję że Tito zrobi duże przewietrzenie składem na nowy sezon żeby znów wrócić na TOP1 :D

0

duch toma joad

C :D

0

Valdes;Montoya,Bartra,Abidal,Adriano;Song,Sergi Roberto,Thiago;Pedro,Villa,Tello to moj sklad na jutro.

0

AdrianM11,

Ze zmianami to się akurat z Tobą zgodzę, ale spójrz na naszą gre. Pierwszy mecz z PSG co my graliśmy z nimi? nic. Jeszcze radze zauważyć że ten zespoł nie jest do końca zbudowany. Prawda jest taka że jeżeli zagramy tak z Bayernem jak z PSG to możemy się pożegnać z finałem. Lecz jak zagramy tak jak z Milanem w rewanżu to jesteśmy w stanie ich pokonać.

0

AdrianM11

Żebyś po dwu meczu w Bayernem nie płakał że nie ma trenera :)

0

gbarca

Też tam uważam a to że odszedł z Barcy to nie znaczy że już tego klubu nie lubi :) Po prostu chciał posmakować inny futbool

0

Ja też uważam że Barca musi zmienić trenera. Tito nie potrafi poukładać tego zespołu na nowo. Nie wiem co musi się jeszcze stać żeby zarząd to zobaczył. Ja osobiście chciałbym Kloppa :)

0

Chciałbym żeby piłkarze Barcelony wyszli na 200% zmotywowani i żeby wszyscy grali a nie tylko Messi i Iniesta... Jeżeli zagramy swój futbool to finał nasz..

0

Mam tylko nadzieje że Barca nie bedzie sie ich bala. żeby grali o 1 sekund do ostatnich po swojemu. Pamietajmy ze to Barcelona:)

0

Już dzieci ze strony realu mówią że Barca jak zwykle ma szczęście.. A sami awansowali dziękli sędziom z meczem z ManUtd.. Mam nadzieję że teraz na nich trafimy i ich rozpier...

0

BarcaForever24

Hahahha :D

0

Kto się denerwuje i stresuje ?

0

Leci, a ja się cały denerwuje :D

0

Jestem ciekaw jednego. Czy Fabregas będzie grał w ataku za Messiego czy pójdzie do pomocy, Villa na szpicy i Iniesta na skrzydle? ja bym wolał tą opcję z Fabregasem w ataku. nie wiem jak wy.

0

czy wy widzicie co Y.Ture robi z Man Utd?

0

Samper

JdS-co od niego oczekujesz ? Chłopak zagrał tylko pare minut w tym sezonie a resztę przesiedział na trybunach..
Deulofeu-fatalnie-potwierdzam
Abidal- jak miał mieć dużo niedokładnych podań? skoro on wrócił po ciężkiej chorobie ?

0

Kto sie denerwuje ?

0

czy wy tez denerwujecie się? bo ja jakoś nie ( aż dziwne bo zawsze sie denerwowałem)

0

czy jak mam 10 mb downloadu to bedzie mi tnelo?

0

na jakiej stronce oglądacie mecz?

0

a jak tam valencia wczoraj?

0

Wesołych świąt Wszystkim :D

0

Nie oglądałem meczy amam pytanie jak zagrał Tello?

0

Witam Was. Mam pytanie, ponieważ nie będzie mnie w domu na ten mecz i moje pytanie to: czy będzie mógł mi ktoś wysłać jaki będzie wynik tego meczu? Mój nr telefonu to
694011147
sieć: t-mobile
P.S. jak coś to dziękuje, bo nie będę mógł odpisac na sms bo nie mam kasy na konie oO.
Jeszcze raz dziękuje.

0

KingLeonidas

Zgadzam się w 100%

0

wiecie czy jutro mecz Hiszpania-Francja bedzie jna jakims kanale lecial? oczywiscie w telewizji?

0

po co ten artykuł ?

0

wiecie czemu mi laguje ? mam 10 mb neta downloady.. ja juz tego nie ogarniam.. pomozecie?

0

czytelnik

Kolego.. Alexis od pewnego czasu gra bardzo ładnie. Pierw bramka i asyst, potem z milanem asysta i bramka (nieuznana, ale ważne że wykorzystał )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?