0

Szkoda mi go.. Sprzedać Ville za 5 mln euro? To jest chore.

0

Tylko zauważ że Fabregas to nie jest rozgrywający.

0

Podasz źródło?

0

Powie ktoś kiedy otwiera się okienko transferowe bo zawsze zapominam . :D
Z góry dziękuje.

0

Ależ śmieszne!

0

Brazylia

0

Szybki jesteś!

0

O mój boże..

0

Hahaha genialne, powinni to w RMF FM puszczać !

0

Haha ale mu dojeb** :D

0

źródło ?

0

Tak :D

0

Ale Ter Stegen już na 100 % przyjdzie do Barcy?

0

Zapomnieliście o Polsce :D

0

Nie mam pewności ale tak myślę. Thiago nie powiedział że już nienawidzi Barcy, myślę że ma ją w sercu. Trzeba go zrozumieć, chce się rozwijać.

0

Spokojnie, za 3 lata wróci.

0

Trudno jego decyzja. Albo zostanie gwiazdą albo skończy jak Bojan...

0

Przegraliśmy...

0

w 25 sec mamy 5 punktów zdobyc?

0

76:69 odrabiamy :D

0

74:64 dla Realu.. niestety;/

0

to jest ostatnia kwarta? czy jak;d (sorry ale nie ogarniam kosza, może dlatego że się nigdy nie interesowałem :D)

0

62:51*

0

60:51

0

Gonimy,gonimy :D Mam nadzieję że dogonimy ;)

0

Ney zagrał zajeb*****

0

To jest ostatnia kwarta?

0

Chyba przegramy ten mecz :( 51:38

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?