kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi go.. Sprzedać Ville za 5 mln euro? To jest chore.
0
Tylko zauważ że Fabregas to nie jest rozgrywający.
0
Podasz źródło?
0
Powie ktoś kiedy otwiera się okienko transferowe bo zawsze zapominam . :D
Z góry dziękuje.
0
http://sport.dziennik.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/artykuly/431517,liga-hiszpanska-wayne-rooney-w-barcelonie.html?utm_source=contentstream.pl&utm_medium=CPC&utm_campaign=sport_dziennik&utm_term=devilpage.pl
0
Ależ śmieszne!
0
Brazylia
0
Szybki jesteś!
0
O mój boże..
0
Hahaha genialne, powinni to w RMF FM puszczać !
0
Haha ale mu dojeb** :D
0
źródło ?
0
Proszę !! :
http://dumakatalonii.pl/kategorie/6-wypowiedzi/15396-obszerny-wywiad-z-cruyffem-dla-marca-com
0
Tak :D
0
Ale Ter Stegen już na 100 % przyjdzie do Barcy?
0
Zapomnieliście o Polsce :D
0
Nie mam pewności ale tak myślę. Thiago nie powiedział że już nienawidzi Barcy, myślę że ma ją w sercu. Trzeba go zrozumieć, chce się rozwijać.
0
Spokojnie, za 3 lata wróci.
0
Trudno jego decyzja. Albo zostanie gwiazdą albo skończy jak Bojan...
0
Przegraliśmy...
0
w 25 sec mamy 5 punktów zdobyc?
0
76:69 odrabiamy :D
0
74:64 dla Realu.. niestety;/
0
to jest ostatnia kwarta? czy jak;d (sorry ale nie ogarniam kosza, może dlatego że się nigdy nie interesowałem :D)
0
62:51*
0
60:51
0
Gonimy,gonimy :D Mam nadzieję że dogonimy ;)
0
Ney zagrał zajeb*****
0
To jest ostatnia kwarta?
0
Chyba przegramy ten mecz :( 51:38