kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że tak p[Ó]źno weźmiesz słownik to ręki..
0
0
Bardzo się cieszę że jest bardzo dobra atmosfera w szatki ponieważ jest to bardzo ważne. Fajnie że Ney się dogadał, oby się również zgrał ze wszystkimi na boisku :) Cieszy mnie również to że Neymar będzie sobie musiał wywalczyć sb miejsce w podstawowym składnie :)
0
Arsenal
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645487398803221&set=a.262165477135417.70230.218953211456644&type=1
0
Słyszeliście że Ribery mógł trafić do barcy w 2009 r?
0
Boli mnie to :(
0
Ale mam problem, bo ja mam tylko hulajnoge... :D
0
Jaaa! :D
0
Tak, ale są 2 punkty które decydują że Jan nie przejdzie.
1.Jest tam Levy...
2. U nich jest krucho w obronie. Został im tylko Dawson, Kaboul i Jan. I myślisz że sprzedadzą jeszcze jednego obrońce?
0
Czyli może coś jest na rzeczy. jak by nie było to był powiedział:
-Koncentruje się tylko na Chelesa, jestem tam bardzo szczęśliwy i chce tam kontynuować moją karierę.
0
DK10:
Napisałem Ci wiadomość na PW:)
Pozdrawiam
0
To przepraszam, mój bląd.
0
Moim zdaniem Luiz nie jest tyle wart. Nie dość że popełnia dużo głupich błędów w defensywie, to jeszcze Abramowicz chce mnóstwo ojro. Te 35 mln euro mogliby zaoferować za Belga-Jan Vertonghen.
Został uznany na najlepszego obrońcę BPL. To jest defensor z krwi i kości. Wysoki, dość szybki. Najlepiej gdyby kupili dwóch obrońców. Mam na myśli np. Jana, Luiza, a drugi to np , Inigo, Sakho. Moi faworyci to Jan i Inigo. Ale to tylko marzenie, bo dobrze wiemy że tak nie będzie... Rosell'owi ciężko wyłożyć na stół więcej. Również bierzmy pod uwagę że za tydzień startuje liga.
Pozdrawiam
0
Dlaczego to by miał aby potka? Chcecie żeby nikt nie przyszedł?
0
CoCieBoli
Ale ty jesteś głupi.. Zobaczymy co powiesz po 10-tej kolejce La Liga :)
0
Mam do Was pytanie. Nie oglądam Reali. Jaki jest nowe styl Realu? Podobny do Barcy? Gorszy, lepszy? I czy zagrali dziś lepszą czy gorszą piłę niż my z Santosem? ( nie patrzcie na rywala, tylko tak się pytam)
Z góry dzięki..
0
Proste. Jeżeli w meczu z Realem zagramy tak jak z Santosem to będzie im b. ciężko. Jeżeli my nie kupimy oborńcy to nam też bedzie cięzko :)
0
Dobra kur skończ już! Wypierdalaj na strone Realu bo widać że ty nie jestesś kibicem Barcy.. Każdy twój komentarz to podziwianie Realu . Rozumiem, raz można, ale nie cały czas.
P.S Sorry za wulgaryzmy ale wkurza mnie on!
0
Nie gadajcie, mamy lepszych zawodników od nich..
0
Jest Dongou! ;)
0
Pierd***** kontuzje!
0
Kto zrobił wstyd.. To tamten podskoczył, Fabs mu tylko poiwedział :)
0
To raczej b.dobrze że ma poczucie humoru :)
0
Jaki wynik Bayern?
0
A co gdyby chociaż spróbowali kupić Younes'a Kaboul'a ?
Oglądałem kilka meczu Spurs i mi się nawet spodobał. :)
0
Ja bym zapłacił to 50 mln. Będziemy mieli zarąbistego przyszłego oborńce. Raz można przepłacić,tak jak robi to zawsze Real ;p
0
Kiedy będzie 4 runda?
0
Mówi to fan realu...
0
Admini! Wkraczajcie !