0

Szkoda że tak p[Ó]źno weźmiesz słownik to ręki..

0

0

Bardzo się cieszę że jest bardzo dobra atmosfera w szatki ponieważ jest to bardzo ważne. Fajnie że Ney się dogadał, oby się również zgrał ze wszystkimi na boisku :) Cieszy mnie również to że Neymar będzie sobie musiał wywalczyć sb miejsce w podstawowym składnie :)

0

Arsenal

0

Słyszeliście że Ribery mógł trafić do barcy w 2009 r?

0



Boli mnie to :(

0

Ale mam problem, bo ja mam tylko hulajnoge... :D

0

Jaaa! :D

0

Tak, ale są 2 punkty które decydują że Jan nie przejdzie.
1.Jest tam Levy...
2. U nich jest krucho w obronie. Został im tylko Dawson, Kaboul i Jan. I myślisz że sprzedadzą jeszcze jednego obrońce?

0

Czyli może coś jest na rzeczy. jak by nie było to był powiedział:
-Koncentruje się tylko na Chelesa, jestem tam bardzo szczęśliwy i chce tam kontynuować moją karierę.

0

DK10:
Napisałem Ci wiadomość na PW:)
Pozdrawiam

0

To przepraszam, mój bląd.

0

Moim zdaniem Luiz nie jest tyle wart. Nie dość że popełnia dużo głupich błędów w defensywie, to jeszcze Abramowicz chce mnóstwo ojro. Te 35 mln euro mogliby zaoferować za Belga-Jan Vertonghen.
Został uznany na najlepszego obrońcę BPL. To jest defensor z krwi i kości. Wysoki, dość szybki. Najlepiej gdyby kupili dwóch obrońców. Mam na myśli np. Jana, Luiza, a drugi to np , Inigo, Sakho. Moi faworyci to Jan i Inigo. Ale to tylko marzenie, bo dobrze wiemy że tak nie będzie... Rosell'owi ciężko wyłożyć na stół więcej. Również bierzmy pod uwagę że za tydzień startuje liga.
Pozdrawiam

0

Dlaczego to by miał aby potka? Chcecie żeby nikt nie przyszedł?

0

CoCieBoli

Ale ty jesteś głupi.. Zobaczymy co powiesz po 10-tej kolejce La Liga :)

0

Mam do Was pytanie. Nie oglądam Reali. Jaki jest nowe styl Realu? Podobny do Barcy? Gorszy, lepszy? I czy zagrali dziś lepszą czy gorszą piłę niż my z Santosem? ( nie patrzcie na rywala, tylko tak się pytam)
Z góry dzięki..

0

Proste. Jeżeli w meczu z Realem zagramy tak jak z Santosem to będzie im b. ciężko. Jeżeli my nie kupimy oborńcy to nam też bedzie cięzko :)

0

Dobra kur skończ już! Wypierdalaj na strone Realu bo widać że ty nie jestesś kibicem Barcy.. Każdy twój komentarz to podziwianie Realu . Rozumiem, raz można, ale nie cały czas.
P.S Sorry za wulgaryzmy ale wkurza mnie on!

0

Nie gadajcie, mamy lepszych zawodników od nich..

0

Jest Dongou! ;)

0

Pierd***** kontuzje!

0

Kto zrobił wstyd.. To tamten podskoczył, Fabs mu tylko poiwedział :)

0

To raczej b.dobrze że ma poczucie humoru :)

0

Jaki wynik Bayern?

0

A co gdyby chociaż spróbowali kupić Younes'a Kaboul'a ?
Oglądałem kilka meczu Spurs i mi się nawet spodobał. :)

0

Ja bym zapłacił to 50 mln. Będziemy mieli zarąbistego przyszłego oborńce. Raz można przepłacić,tak jak robi to zawsze Real ;p

0

Kiedy będzie 4 runda?

0

Mówi to fan realu...

0

Admini! Wkraczajcie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?