0

Tello napewno nie zagra. On z autobusami nie będzie istniał.On musi mieć miejsce do popisu.

0

Mam się śmiać czy płakać?

0

Patrząc jak Suso jeździł naszych obrońców i jeśli przypominam sobie, że ten chłopak ma 19lat, to zastanawiam się co my mamy za obrony. Nie uniżając oczywiście talentu Suso..

0

Messi. Proszę, żeby to nie było nic poważnego..

0

Kupowałem od oficjalnego producenta EA. Na allegro za 111zł.

0

Napiszę tylko, że to nie będzie związane z piłką. Mam dziwny problem. Moze wy pomożecie. Zamówiłem fife z allegro. Dzisiaj o 8:24 był kurier z nia (kurier DHL) Nikogo nie zastał. Więc pojechał dalej. Dzwoniłem do niego i on mi powiedział, że nie przywiezie mi jej 2 raz i ją odeśle do sprzedającego. Ok, ale teraz nie wiem, czy iść do Media Expert i ją tam kupić, żeby nie było tak, że przyjdzie mi ta paczka kiedyś w tygodniu. Co mam teraz zrobić? jeżeli kurier wysłał paczkę z powrotem do sprzedającego, to znaczy, że zamówienie jest już anulowane? Jeszcze raz Was przepraszam za to. Mam nadzieję, że się nie obrazicie, że was pytam o pomoc :)
Pozdrawiam

0

A wy z Elche, Betis'em, Villarreal'em, Granadą?

0

Czy idzie jakoś sprawdzić że np ktoś dał komuś plusa za komentarz?

0

Zostaw już tego Alexisa.. Widać, że tylko go hejtujesz,,

0

Mecz bardzo fajny. Trochę szkoda mi Alexisa, należała mu się bramka..
Znów dobry mecz Neya. Wkurza mnie trochę Messi. Bardzo go lubię, ale nie rozumiem jednego. Każdy zawodnik Barcy po stracie nie odpuszcza, aż odzyska. Messi straci i sobie truchta.. Nawet nie pofatyguje się, żeby ją odzyskać. Gdybyśmy mieli lepszą skuteczność spokojnie by było 6/7/8:1..

0

Ale grają :D

0

Czytaj artykuły to bedziesz wiedział...

0

Pedro wraca do formy już od 2 lat..

0

Yaya!

0

Może Tata kazał im tak grać. Odzyskać piłke, kontra i taka ,,szyba'' tiki tata :D

0

Co się stało Pedro, że strzelił xD

0

Dopiero przyjechałem. Jak tam grać Barca? Kto najlepszy na boisku?

0

Pato to niewypał w Milanie..

0

Jeżeli to prawda ( w co wątpię) to musieli byśmy pozbyć się kogoś z tej dwójki : Pedro/Alexis. Ja natomiast bardzo bym chciał widzieć Faraona u nas, lecz szkoda mi trochę będzie pozbywać się Alexisa. El shaarawy ma ogromny talent i potencjał. Ale czy to prawda? Wątpię. Milan już dużo ofert odrzucił za niego. On sam też chciał zostać w Mediolanie. Chociaż przyznam, że wielkie kluby Europejskie mają b.dobre skrzydła. My również mamy się czy pochwalić. Jak pisałem wcześniej: nie chciał bym pozbywać się Alexisa, lecz uważam, że ten zawodnik nie pasuje trochę do naszego stylu. On pasuje do klubów które grają z kontr. Jest bardzo szybki, zwinny. W ataku pozycyjny tak jak by się trochę ,,męczył".. Mam nadzieję, że się jednak mylę, bo bardzo lubię Chilijczyka. Może jeszcze nie zrozumiał do końca gry Barcy? Mam również wrażenie, że Alexis nie ma ,,wolnej ręki". Chodzi mi o to, że ma przydzielone zadanie np odciągać zawodników od Messiego i zrobić mu miejsce. Co moim zdaniem jest błędne. On w ten sposób traci swój potencjał. Jeżeli Tata dałby mu ,,wolną rękę" to mielibyśmy szalejącą ofensywę jaką jest Neyma/Messi oraz właśnie Alexis.
Trochę zbiegłem z tematu o Al Sharaawym:)
Ale takie jest właśnie moje zdanie :)

0

Wiem. Właśnie zauważyłem. Ale jeżeli ,,dzisiejsza" Barca zagrała by z ,,fantazją" to też przeciwnicy by sie głubili. Dobrze wiem, że Barca potrafi to robić..

0

Jeżeli twierdzisz, że Mascherano to najsłabsze ogniwo Barcy, to chyba nie oglądałeś poprzednich meczy, gdzie Javier grał najlepiej z defensywy.

0

Mam nadzieje, że dzięki Martino Barca znowu zacznie tak grać



Super się to oglądało. Przypomniało dawne czasy.
Czemu dziś nie grają tak szybko jak wtedy?

0

Czyli? xD Za bardzo nie kumam :D

0

Ogólnie chciałbym żeby zagrał Montoya.Bartra,Song i Sergi Roberto.

0

Szkoda :(

0

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=667623489945059&set=a.13836
9826203764.15900.124974867543260&type=1&theater

Ucieło coś

0

Kto mi napisze ile Messi ma występow a ile bramek

0

Czyli zagra Song. Bardzo się cieszę z tego powodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?