0

o_O Czy ja dobrze widziałem? Pedro minął?

0

Pedro to chyba nawet nie potrafi jednego zawodnika minąć..

0

Ładnie Xavi

0

Xavi głodny gry xD

0

Mi też.. Stara sie, strzela.. A nic nie wpada .

0

Wkońcu zaczynamy jakoś grać..

0

SobCast :)

0

Dojebałęś ;d

0

Ten to zawsze musi mieć farta..

0

Nie gadaj, że my gramy słabo.. Pamiętasz co było rok temu? Jak nie, to Ci przypomnę. Barca miała dobrą formę, Real tragiczną. Gdy doszło do GranDerbi, większość mówiła, że z taką formą Real nie ma z nami szans.. A jak tos ię skończyło.. Sam wiesz..

0

Real jak zwykle słabiutko, ale jak zwykle gdy przyjdzie im grać z nami, to bedą grać bajecznie, bo zepną poślady...

0

Opłaca się oglądać mecze na SobCast? Ktoś ogląda na tym ?

0

Jaki trzeba mieć neta żeby normalnie oglądać lige mistrzów bez zacinania ?

0

A Deulofeu nie miał czasem bramki?

0

Dokładnie o tym samym myślę ;/

0

alpacino

Idziesz spać ?:D

0

Czekamy również na Neymara i Alexisa w klasyfikacji :)

0



Powiem tyle-Wow

0

Barca B Wygrywa 2:0!

0

KURWAAA ! Jest :D

0

Grają dobrze. Brakuje tylko bramki :)

0

Tle, że Messi chce zakończyć swoją karierę w Rosario:) Sam tak mówił choć nie wiem czy to prawda :)

0

Zdecydowanie według MD. Ale zamiast Xaviego-Fabregas

0

Para murzynów nie do przejścia :D

0

I o Riberym

0

Zapomniałeś O Lewym :)

0

Adi.

Chłopie, fifa Na pc kosztuje 150 zł
Na xboxa 200
I serio wolisz się męczyć, zamiast wydać te pare groszy? :)
Pozdrawiam .

0

Podejrzewam, że jesteś na tej stronie tylko dla tego, żeby hejtować. Więc bay bay

0

Jeszcze za nim tęsknie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?