kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1255513_367535356709754_427597704_n.png
0
o_O Czy ja dobrze widziałem? Pedro minął?
0
Pedro to chyba nawet nie potrafi jednego zawodnika minąć..
0
Ładnie Xavi
0
Xavi głodny gry xD
0
Mi też.. Stara sie, strzela.. A nic nie wpada .
0
Wkońcu zaczynamy jakoś grać..
0
SobCast :)
0
Dojebałęś ;d
0
Ten to zawsze musi mieć farta..
0
Nie gadaj, że my gramy słabo.. Pamiętasz co było rok temu? Jak nie, to Ci przypomnę. Barca miała dobrą formę, Real tragiczną. Gdy doszło do GranDerbi, większość mówiła, że z taką formą Real nie ma z nami szans.. A jak tos ię skończyło.. Sam wiesz..
0
Real jak zwykle słabiutko, ale jak zwykle gdy przyjdzie im grać z nami, to bedą grać bajecznie, bo zepną poślady...
0
Opłaca się oglądać mecze na SobCast? Ktoś ogląda na tym ?
0
Jaki trzeba mieć neta żeby normalnie oglądać lige mistrzów bez zacinania ?
0
A Deulofeu nie miał czasem bramki?
0
Dokładnie o tym samym myślę ;/
0
alpacino
Idziesz spać ?:D
0
Czekamy również na Neymara i Alexisa w klasyfikacji :)
0
Powiem tyle-Wow
0
Barca B Wygrywa 2:0!
0
KURWAAA ! Jest :D
0
Grają dobrze. Brakuje tylko bramki :)
0
Tle, że Messi chce zakończyć swoją karierę w Rosario:) Sam tak mówił choć nie wiem czy to prawda :)
0
Zdecydowanie według MD. Ale zamiast Xaviego-Fabregas
0
Para murzynów nie do przejścia :D
0
I o Riberym
0
Zapomniałeś O Lewym :)
0
Adi.
Chłopie, fifa Na pc kosztuje 150 zł
Na xboxa 200
I serio wolisz się męczyć, zamiast wydać te pare groszy? :)
Pozdrawiam .
0
Podejrzewam, że jesteś na tej stronie tylko dla tego, żeby hejtować. Więc bay bay
0
Jeszcze za nim tęsknie :(