kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurwa to bedzie lamanita :D Messi czemu :(
0
kurwaa
0
Ależ ty szybki..
0
hahaha :D
0
Absolutnie.
0
Ludzie może tata domyślał się, że Real będzie chciał zdominować środek pola i wystawił Cesca który będzie grał z tyłu a napastnikiem będzie Neymar i Messi. Czy wy zawsze musicie krytykować? To Martino jest trenerem. To on widzi jak trenują i kto jest w formie na dzieć dzisiejszy. Wy NIE decydujecie.. Jeżeli wygramy, to każdy się będzie spuszczał jaki Martino jest świetny.. Co niektórzy to rozpieszczone dzieci.
0
A ty gdzie będziesz oglądał? ;D
0
Ale zostaw SobCast. bardzo fajny programik i skuteczny. Na facebooku zawsze gość podaje linki do SopCastu i nigdy NIC nie zacina :)
0
Polecam SobCast.
0
Wiecie moze na kogo stawia buchmaker? (nie wiem czy poprawnie to napisalem) no bo na ich stronie pisze ze na Barce 1 zl cos tam a na real 2zl cos tam. Czylu na kogo obstawia,ze kto wygra? Z gory dzieki za pomic. Sory za bledy, ale pisze z tel.
0
Real gra z pomyslem? Czy tak bardziej na siłe? nie oglądam meczu, bo nie mogge.
0
Real dobrze gra, czy słabo?
0
Poda ktoś link do transmisji meczu na SobCast? Z góry dziękuje.
PS-Sorry za SPAM.
0
Poda ktoś link do transmisji meczu na SobCast? Z góry dziękuje.
0
powie mi ktoś z jakiej strony mogę brać linki SobCast? Np dzisiejszy mecz z Milanem. Z góry dziękuje.
P.S-Sorry za SPAM.
0
powie mi ktoś z jakiej strony mogę brać linki SobCast? Np dzisiejszy mecz z Milanem. Z góry dziękuje.
0
A myślisz, że Ramos, Varane dogoni Messiego, Neymara albo Alexisa? Rozumiem, że Pique jest wolny ale bez przesady..
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151750455202684&set=a.81290047683.84672.8 1267402683&type=1&theater
Ucieło. Teraz ok.
0
Napisz komentarz...https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151750455202684&set=a.81290047683.84672.81267402683&type=1&theater
0
Mam pytanie. jak zagrał Real z Malagą? Dobrze czy znowu bez pomysłu? Z góry dzięki.
0
Dobra ludzie ogarnijcie. Dobrze wiecie, że Barcelonie zawsze trudno się grał w Pampelunie.. Zimny prysznic dobrze im zrobi na Milan i Real. No i może Martino wyciągnie jakieś wnioski w przeciwieństwie do Tito.
0
Ciekawe, czy mimo, iż przeszedł do Realu, to wciąż lubi Barce i jej kibicuje?
0
Może City, PSG, Monaco? Tyle oni mają tyle kasy.. No i Chelsea..
0
czy może mi ktoś przypomnieć kto podniósł Alexisa po jego bramce?
0
Jak oglądam jego grę, to nie wieże, że ten chłopak ma zaledwie 18lat.
0
Taa. A Chisora prawie z nim wygrał. Gdyby były ze 2-3 rundy więcej to Kliczko by padł
0
,, Pozdro 600" Nie mogę z tego :D
0
Haha ja jestem z Chojnic xD
0
Powie mi ktoś o co mu chodzi z tym ,,pozdro 600"? Nie ogarniam, ale jak na ta patrze to mnie rozśmiesza :D
0
A Cesca, Iniesty? ;d