0

Kurwa to bedzie lamanita :D Messi czemu :(

0

kurwaa

0

Ależ ty szybki..

0

hahaha :D

0

Absolutnie.

0

Ludzie może tata domyślał się, że Real będzie chciał zdominować środek pola i wystawił Cesca który będzie grał z tyłu a napastnikiem będzie Neymar i Messi. Czy wy zawsze musicie krytykować? To Martino jest trenerem. To on widzi jak trenują i kto jest w formie na dzieć dzisiejszy. Wy NIE decydujecie.. Jeżeli wygramy, to każdy się będzie spuszczał jaki Martino jest świetny.. Co niektórzy to rozpieszczone dzieci.

0

A ty gdzie będziesz oglądał? ;D

0

Ale zostaw SobCast. bardzo fajny programik i skuteczny. Na facebooku zawsze gość podaje linki do SopCastu i nigdy NIC nie zacina :)

0

Polecam SobCast.

0

Wiecie moze na kogo stawia buchmaker? (nie wiem czy poprawnie to napisalem) no bo na ich stronie pisze ze na Barce 1 zl cos tam a na real 2zl cos tam. Czylu na kogo obstawia,ze kto wygra? Z gory dzieki za pomic. Sory za bledy, ale pisze z tel.

0

Real gra z pomyslem? Czy tak bardziej na siłe? nie oglądam meczu, bo nie mogge.

0

Real dobrze gra, czy słabo?

0

Poda ktoś link do transmisji meczu na SobCast? Z góry dziękuje.

PS-Sorry za SPAM.

0

Poda ktoś link do transmisji meczu na SobCast? Z góry dziękuje.

0

powie mi ktoś z jakiej strony mogę brać linki SobCast? Np dzisiejszy mecz z Milanem. Z góry dziękuje.
P.S-Sorry za SPAM.

0

powie mi ktoś z jakiej strony mogę brać linki SobCast? Np dzisiejszy mecz z Milanem. Z góry dziękuje.

0

A myślisz, że Ramos, Varane dogoni Messiego, Neymara albo Alexisa? Rozumiem, że Pique jest wolny ale bez przesady..

0

0

Mam pytanie. jak zagrał Real z Malagą? Dobrze czy znowu bez pomysłu? Z góry dzięki.

0

Dobra ludzie ogarnijcie. Dobrze wiecie, że Barcelonie zawsze trudno się grał w Pampelunie.. Zimny prysznic dobrze im zrobi na Milan i Real. No i może Martino wyciągnie jakieś wnioski w przeciwieństwie do Tito.

0

Ciekawe, czy mimo, iż przeszedł do Realu, to wciąż lubi Barce i jej kibicuje?

0

Może City, PSG, Monaco? Tyle oni mają tyle kasy.. No i Chelsea..

0

czy może mi ktoś przypomnieć kto podniósł Alexisa po jego bramce?

0

Jak oglądam jego grę, to nie wieże, że ten chłopak ma zaledwie 18lat.

0

Taa. A Chisora prawie z nim wygrał. Gdyby były ze 2-3 rundy więcej to Kliczko by padł

0

,, Pozdro 600" Nie mogę z tego :D

0

Haha ja jestem z Chojnic xD

0

Powie mi ktoś o co mu chodzi z tym ,,pozdro 600"? Nie ogarniam, ale jak na ta patrze to mnie rozśmiesza :D

0

A Cesca, Iniesty? ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?