0

Oby się nie zmarnował, bo wielki z niego talent.

0

Peter

Tak obronił karnego Messiego :)

0

Thibaut to niewątpliwie jednych z najlepszych bramkarzy na świecie, a ma tylko 21 lat. Super było by go widzieć w Barcelonie. Ten ,,wieżowiec" łapie wszystkie piłki w powietrzu z dośrodkowań, oraz super do nich wychodzi, a to by się Blaugranie niewątpliwie przydało, bo wiemy jakich mamy obrońców i ile tracimy bramek właśnie przy stałych fragmentach gry. ,, słabo gra nogami" no dobra ,ale przecież to nie jest najważniejsze na pozycji bramkarza. Chyba Courtois potrafił by podać, a jak nie to dodatkowe treningi i się nauczy.

0

Za około pół godzinki wyjeżdżam na święta do rodziny. Życzę każdemu wesołych, radosnych świąt. Spędźcie je z rodziną, bo na tym to polega. Wesołych Świąt Cule.

0

Miałby asystę gdy by nie sędzia..

0

,,Katalończyk jest trenerem"
Czyli już wiemy dlaczego go obserwują..

0

Liczę na ciepłe przywitanie Yaya przez kibiców. Zrobiło by się nam bardzo miło gdyby nie celebrował strzelonej bramki (oby nawet nie strzelił), ale po co ma nie celebrować?

0

To miało być do kolegi sojerrrra ;)

0

Wkurza mnie to trochę.... Zawsze sędziowie..

0

Taak ;D Taką grą byśmy z nimi wygrali ;)

0

Haha! Barca przyspieszyła i widzimy efekty :)

0

Wielka klasa Masche! Pique ucz się jak wykonuje wślizgi.

0

Co oni robia? Teraz widzicie co by było gdy byśmy nie kupili Neymara..

0

Nom :( Niestety w przypadku złego rezultatu nie ma nikogo na ławce który potrafił by odmienić losy spotkania.

0

0

Wyobrażam to sobie jak Messi wróci na CIty. Ten to będzie głodny bramek :D

0

Plotka.. Rosselowi ciężko wydać 25-30 mln na klasowaego obrońce, a wyda 15 mln na 17 latka, gdy nawet nie wiadomo czy wypali..

0

Haha ale bajka..

0

Zapomniałem..

Gorzej z obroną. Oby oni nie dali dupy.

0

O atak możemy być spokojni. Neymar, Messi, Alexis sami wiemy co wyprawiają. Asystują, strzelają, wkręcają w ziemie obrońców. Za nimi Inista który będzie kreował akcje, a obok Xavi/Fabs.

0

Nie wiem jak Neymar musi zagrać żeby nie był ZM według was...

0

za 10 mln taka perełka? On ma papiery żeby stać się w przyszłości najlepszym bramkarzem na świecie..

0

Przepraszam założę *

0

Gdy Figo zobaczył, że wylosował kartkę z Barcą ,to załorze się, że jego pierwszą myślą była ,,zdrada"

0

Mnie też.. Jak by wiedzieli, że wygrają...

0

Ale kibic...

0

Jak już to odwrotnie +_+

0

,,To nie ten sam zespół co dwa lata temu,, Chodziło mu o Barce czy City?

0

piękne napisane sojerrrr!
Też uważam, że jeżeli Barca chce wygrać LM, to musi trafiać na trudniejszych rywali, a nie liczyć na szczęśliwe losowanie. Co z tego, że wylosowalibyśmy np Zenit, a na późniejsze mecze (np. półfinał) nie bylibyśmy przygotowani. Jeżeli uda nam się pokonać City, to będzie niesamowita motywacja. Byle tylko nasi chłopcy nie spanikowali u nich na stadionie i grali swoje. City teraz miażdży, ale to nie oznacza, że w lutym będzie podobnie. Wtedy wróci Valdes, Messi. A dobrze wiemy, że jak gra Messi to i Barca gra dobrze. Teraz nie jest aż tak źle, bo mimo, że nie ma Messiego, to barca gra dość dobrze, a pamiętamy jak było za kadencji Vilanovey- nie było Messiego, to nie było Barcy. Liczy się bramka na wyjeździe i nie stracić żadnej u siebie i ćwierćfinał nasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?