0

Mi również. Nie wyobrażam sobie życia bez czytania newsów o Barcelonie, oglądania ich meczów..

0

Też to zauważyłem, że gramy o wiele szybciej!

0

Szkoda mi ich, a szczególnie ich kibiców..

0

I jak ta liga ma się wybić? Wyrośnie gwiazda i ucieka to BPL...

0

Ok dzięki :)

0

Pytanie do redakcji: Czy będą statystyki piłkarzy po tej kolejce? Bo w poprzednim sezonie pojawiały się regularnie i można było śledzić poczynania zawodników...

0

Wie ktoś ile Messi ma bramek w Karierze, a ile Ronaldo? Ilość meczy też możecie podać. Wydaje mi się, że na wiki kłamią dlatego pytam.. Z góry dzięki za pomoc :)

0

Czułem, że tak będzie. Celta będzie cisneła, a Real na farcie. Mam nadzieję, że niedługo Messi pokaże Ronaldo jak się zdobywa bramki..

0

Co z tego, że wyłożą kupe kasy, ale sam Ter Stegen nie będzie chciał do nich iść..

0

Chyba na wypożyczeniu, choć nie jestem pewny..

0

Było by jeszcze lepiej gdyby jakiś szejk kupił Valencie, Villarreal się odbudowało, no i Sevilla.. Wtedy by była super liga.

0

Powiedz to mu... Widocznie wie lepiej.. Żeby nie było z nim to co np z Bojanem

0

Czekałem na Twoje podsumowanie :) Biorę się za czytanie :)

0

Może powiesz chociaż jedną z nich? Bardzo mnie to ciekawi. :)

0

A co on takiego napisał, że ma bana? ;D

0

ładnie Alexis! Obyś nie stracił tego blasku i żebyś razem z Messim ładował bramki na zawołanie tak jak to robisz teraz.

0

Ja również się zgadzam. Jeszcze Leo się odnowi kontuzja i klapa. Dobrze wiemy jak chamsko gra Atletico..

0

Dokładnie! Xavi mnei już tym denerwuje. Lubię Generała, ale dla dobra drużyny powinien oddać rzuty wolne Neymar'owi, albo Alexis'owi. Przecież to widać gołym okiem, że biją lepiej wolne.

0

Teraz mnie zmartwiłeś, bo mi się przypomniał ostatni meczy, gdy bodajże Godin pokazał Mirandzie, że ma Messiego ,,dobić". Bym się chyba wkur**ł gdyby Messi'emu się odnowiła kontuzja. Odszczekałem.

0

Chyba najbardziej zaraz po grze całego zespołu :)

0

Zgadzam się w 100%. Ja też mam nadzieję, że jak będzie grał Leo, to zawodnicy dalej będą grać tak jak grają i nie będą się bać podejmować decyzji np o minięciu paru zawodników, czy też uderzenia np zza pola karnego.

0

Nie żartuj.. Zgadzam się - Fabs zagrał genialnie, ale to Alexisowi należy się ZM.

0

Z Martino zajdziemy daleko, naprawdę daleko. Odblokował Alexisa, Pedro. Nauczył grać barce bez Messiego. Tylko czekać jak będzie grała Barca z Messim.

0

Ale tam był błąd. Przecież Barca cały mecz sobie klepała, a Elche max wymieniło 5 podań.

0

Haha pewnie bana dostałeś? ;D

0

Coraz gorsze te wyniki City..

0

http://www.fcb24.com/news/ronaldinho--kocham-barce/

Bardzo przyjemnie się zrobiło. My Cię też kochamy Ronaldinho! Mam nadzieję, że na ostatni sezon w jego karierze wróci do Barcy.

0

To Juanfran się cieszy, bo nie zostanie ośmieszony przez Neymara.

0

Trzeba*

0

Trzeb dać mu parę szans w PK, a ana pewno ich nie zmarnuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?