kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi również. Nie wyobrażam sobie życia bez czytania newsów o Barcelonie, oglądania ich meczów..
0
Też to zauważyłem, że gramy o wiele szybciej!
0
Szkoda mi ich, a szczególnie ich kibiców..
0
I jak ta liga ma się wybić? Wyrośnie gwiazda i ucieka to BPL...
0
Ok dzięki :)
0
Pytanie do redakcji: Czy będą statystyki piłkarzy po tej kolejce? Bo w poprzednim sezonie pojawiały się regularnie i można było śledzić poczynania zawodników...
0
Wie ktoś ile Messi ma bramek w Karierze, a ile Ronaldo? Ilość meczy też możecie podać. Wydaje mi się, że na wiki kłamią dlatego pytam.. Z góry dzięki za pomoc :)
0
Czułem, że tak będzie. Celta będzie cisneła, a Real na farcie. Mam nadzieję, że niedługo Messi pokaże Ronaldo jak się zdobywa bramki..
0
Co z tego, że wyłożą kupe kasy, ale sam Ter Stegen nie będzie chciał do nich iść..
0
Chyba na wypożyczeniu, choć nie jestem pewny..
0
Było by jeszcze lepiej gdyby jakiś szejk kupił Valencie, Villarreal się odbudowało, no i Sevilla.. Wtedy by była super liga.
0
Powiedz to mu... Widocznie wie lepiej.. Żeby nie było z nim to co np z Bojanem
0
Czekałem na Twoje podsumowanie :) Biorę się za czytanie :)
0
Może powiesz chociaż jedną z nich? Bardzo mnie to ciekawi. :)
0
A co on takiego napisał, że ma bana? ;D
0
ładnie Alexis! Obyś nie stracił tego blasku i żebyś razem z Messim ładował bramki na zawołanie tak jak to robisz teraz.
0
Ja również się zgadzam. Jeszcze Leo się odnowi kontuzja i klapa. Dobrze wiemy jak chamsko gra Atletico..
0
Dokładnie! Xavi mnei już tym denerwuje. Lubię Generała, ale dla dobra drużyny powinien oddać rzuty wolne Neymar'owi, albo Alexis'owi. Przecież to widać gołym okiem, że biją lepiej wolne.
0
Teraz mnie zmartwiłeś, bo mi się przypomniał ostatni meczy, gdy bodajże Godin pokazał Mirandzie, że ma Messiego ,,dobić". Bym się chyba wkur**ł gdyby Messi'emu się odnowiła kontuzja. Odszczekałem.
0
Chyba najbardziej zaraz po grze całego zespołu :)
0
Zgadzam się w 100%. Ja też mam nadzieję, że jak będzie grał Leo, to zawodnicy dalej będą grać tak jak grają i nie będą się bać podejmować decyzji np o minięciu paru zawodników, czy też uderzenia np zza pola karnego.
0
Nie żartuj.. Zgadzam się - Fabs zagrał genialnie, ale to Alexisowi należy się ZM.
0
Z Martino zajdziemy daleko, naprawdę daleko. Odblokował Alexisa, Pedro. Nauczył grać barce bez Messiego. Tylko czekać jak będzie grała Barca z Messim.
0
Ale tam był błąd. Przecież Barca cały mecz sobie klepała, a Elche max wymieniło 5 podań.
0
Haha pewnie bana dostałeś? ;D
0
Coraz gorsze te wyniki City..
0
http://www.fcb24.com/news/ronaldinho--kocham-barce/
Bardzo przyjemnie się zrobiło. My Cię też kochamy Ronaldinho! Mam nadzieję, że na ostatni sezon w jego karierze wróci do Barcy.
0
To Juanfran się cieszy, bo nie zostanie ośmieszony przez Neymara.
0
Trzeba*
0
Trzeb dać mu parę szans w PK, a ana pewno ich nie zmarnuje.