kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
U mnie to samo;/ Też mnie to martwi..
0
Nie wiem czemu, ale jakoś jestem spokojny. Nie mam stresa..A jak u was?
0
Czyli jaką polecasz transmisję na ten mecz?
0
Mam pytanie do tych co oglądają LM na FutbolHD.pl.
Chciałbym kupić premium na dzisiejszy mecz. Muszę kupić ten pakiet ligi mistrzów, czy może być tez ten na 12h za 5 zł co jest zawsze nad transmisją. Właśnie nie wiem, czy ten pakiet na 12h będzie działał na lige mistrzów. Czy mógłby mi ktoś pomóc, ktoś kto się na tym zna i oglądał tam mecze?
0
Oczywiście, że tak:) Real według bukmacherów jest na drugim miejscu, bo ma proste Schalke do ogrania :)
0
U mnie 1:1
0
Dokładnie. Ludzie piszą bez znaków interpunkcyjnych, a potem się czepiają, że inni tego nie rozumieją.
0
A ty nigdy nie miałeś tak, że jak coś Ci się śniło, to się to spełniło? Ja tak miałem już nie raz. Może po prostu zbieg okoliczności, albo tak to działa.
0
Wydaje Ci się Destro :D
0
Bądź inteligentny, wejdź w mój profil i zobacz datę urodzenia.
0
dezkrit
Stary spokojnie, bo jeszcze wybuchniesz..
0
Możemy być dumni, że taki świetny zawodnik tak ciepło się wypowiada o Barcelonie. Człowiek które serce ma podzielone na dwie części. Jedna strona czerwona, druga bordowo-granatowa.
0
Mam nadzieję, że Sergi zostanie wypożyczony, a Rafa w jego miejsce :)
0
Dziś miałem bardzo dokładny sen o jutrzejszym meczu. Mianowicie śniło mi się, że będzie 1:1. W 7 minucie strzeli Dzeko, a w 86 strzeli Messi. Mam nadzieję, że tak będzie, bo 1:1 na Etihad będzie świetnym wynikiem.
0
Może będzie to*
0
Oj, nie tylko Ty. Pomyśl jakie by były emocje.. Masakra. Oczywiście Barce i Real stać na to, aby doszli do finału, ale pierw trzeba pokonać taką drużynę jak Bayern. Chociaż nikt jeszcze w historii nie wygrał dwa razy pod rząd LM, więc może ktoś jednak da rade Bawarczykom? Może będzie do Arsenal? Przekonamy się już niedługo:) Pozdrawiam.
0
Uwielbiam takich kibiców Realu jak Stasiu i Darek, którzy przychodzą tu, żeby normalnie podyskutować. I co najważniejsze- potrafią przyznać klase rywalowi i mają szacunek.
0
Hasz
Mam nadzieję, że Tello po tym sezonie zostanie sprzedany, a w jego miejsce Deulofeu. Dał bym rękę, że Gerard wykorzystał by te szansę które dostawał Christan.
0
No tak. Adriano jest o wiele lepszy w obronie i grze głową. Tylko kurde szkoda, że na lewej flance będzie śmigał Navas..
Bingoo.
Ale z ciebie ... Tak Adriano jest szybki, ale nie na tyle, żeby dogonić Navasa, czy innych ,,sprinterów"
0
Za kogo dać Adriano? Nie ma dla niego miejsca. Pomyślmy. Za Albe nie zagra, bo jest za wolny i Navas będzie mu uciekał. Za Alvesa również wątpię, że zagra, bo Dani potrafi w ważnych meczach się spiąć ( mecz z Realem), gdzie przecież bardzo dobrze wykluczył z gry Ronaldo, a gdy ten miał piłkę, to nie potrafił nic zdziałać, gdy przed sobą miał Alvesa. Ja też bym bardzo chciał, żeby zagrał Adriano, ale no nie ma za bardzo za kogo.
0
Zobacz bramkę Neymara i wtedy wróć.
0
BlaWierz
Ale wierz, kibicom Realu ciężko w to uwierzyć i się z tym pogodzić.
0
Kolego, kolego. Ciężko przyznać, że Fabregas jest genialny? Cesc sam zjada waszą pomoc. Ból dupy i jeszcze raz ból dupy. Gdybyś oglądał Barce to byś wydział, że Fabs nie grał na szpicy tylko się głęboko cofał i rozgrywał. A wgl gdy porównujecie Ronaldo do Messiego, to czemu nie mówicie, że Ronaldo ma więcej goli od Messiego, ale również jeszcze raz tyle minut rozegranych co Messi?
0
http://mixgol.pl/26636,Fabregas_kontra_pomocnicy_Realu
0
Naprawdę podoba mi się twój pomysł. Mam nadzieję, że redakcja chociaż przeczyta twój komentarz.
0
To Fabregas z Iniestą powinni wyjść na City, a nie mistrz w spowalnianiu akcji, pan Xavi!
0
Puyol znowu kolano....
0
To co robi Luiz to masakra..
0
Zaraz Ibra huknie piękną brameczkę i koniec marzeń Balotelliego o bramce roku :)
0
Właśnie chodzi mi o ten szacunek :)