kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mascherano to raz zagra zajedwabiście, a raz wszystko może zawalić.. Nigdy u niego nic nie wiadomo :)
3
No co ty!!! Chcesz przez te 90 minut nerwówki? :) Lepiej, żeby szybciej bramkę strzelili :)
2
Atletico się otworzy, jak Barca strzeli bramkę :)
3
Kluczem będzie jak najszybsza strzelona bramka. Jeżeli, to się uda, to chyba Barca już tego zwycięstwa nie wypuści :)
0
No zobaczymy zobaczymy czy to wypali...
7
Atletico na razie jeszcze nie uciszyliśmy ;) Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda?
0
Oj nie wiem ,czy Atletico ma gorzej. Webb bardzo często puszcza grę na pograniczu faulu... Tak że dla Rojiblancos będzie lepiej...
2
Masakra...
2
W swoim pierwszym GD zdobył bramkę :)
2
Wiesz, gdyby chociaż wcisneli tą brameczkę na Santiago, a tak dupa... Chociaż okazje do tego mieli..
1
Podziękował :)
1
A jak tam sobie radzi Youssef El-Arabi w Granadzie? Na początku sezonu było o nim głośno, miał świetne statystyki, a teraz coś o nim ucichło..
1
Dostał perma :) Na facebooku się przyznał, że był trollem i tak naprawdę ma 18 lat itd :)
1
Tylko, że z Mikiego można było się pośmiać, a przy tym gościu nawet tego szkoda..
1
No dobra, ale zauważ też ile teraz mamy sponsorów. Za kadencji Laporty tych sponsorów nie było ( chodzi mi o te quatar itd). To Rosell sprzedał miejsce na koszulkach dla kasy..
2
Nie dawno walczył w Lidze Mistrzów, potem spadł do niższej ligi, szybciutko awansował do I ligi rozgrywkowej i walczy teraz o LE :) Niesamowity klub.. ogólnie bardzo ich lubię.
2
Jeżeli Liverpool wzmocni co nie co skład, to mogą daleko zajść w LM..
3
Ten Adama jest NIESAMOWITY! Mam nadzieję, że to będzie przyszłość :)
1
Oby, oby Don :)
4
23, tak piszę na stronie.
5
Jak ten czas szybko leci...
3
Dokładnie, zawodnicy myśleli już o środzie, bo tam będzie się trzeba nieźle wypocić..
1
Jest już po kontuzji. Myślę, że Enrique go po prostu jeszcze oszczędził :)
7
Najważniejsze, że są trzy pkt. Mam nadzieję, że w środę zobaczymy najlepszą wersję Barcy. :)
1
Fajnie by było jakby Atletico zajelo drugie miejsce, ale Barca wtedy pierwsze. :))
5
Przecież wczoraj grał bardzo dobrze...
1
Jeżeli FIFA nie przyjmie odwołania, to Barca nie będzie mogła robić transferów przez dwa okienka, czyli w tym co teraz będzie i zimowym.
1
Hala dzieci są poi prostu zdenerwowani, ponieważ Messi dogania ,,wielkiego" najlepszego w historii" Cristiano Ronaldo.
Do tego Barcelona jest przed Realem Madryt.
Wiesz co? Z nimi nie warto zaczynać jakiejkolwiek dyskusji :) Oczywiście z tymi prawdziwymi haha dziećmi ,, wina sędziego". Są normalni kibice Królewskich, z którymi idzie normalnie na poziomie podyskutować, jak np, Darek, Stasiu, czy kurtis_w..
2
A teraz pomyśl co by było na stronie białych, gdyby taka ręka była piłkarza Barcelony, a sędzia nie podyktowałby karnego :D
1
Mam taką nadzieję !! :)