0

Mascherano to raz zagra zajedwabiście, a raz wszystko może zawalić.. Nigdy u niego nic nie wiadomo :)

3

No co ty!!! Chcesz przez te 90 minut nerwówki? :) Lepiej, żeby szybciej bramkę strzelili :)

2

Atletico się otworzy, jak Barca strzeli bramkę :)

3

Kluczem będzie jak najszybsza strzelona bramka. Jeżeli, to się uda, to chyba Barca już tego zwycięstwa nie wypuści :)

0

No zobaczymy zobaczymy czy to wypali...

7

Atletico na razie jeszcze nie uciszyliśmy ;) Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda?

0

Oj nie wiem ,czy Atletico ma gorzej. Webb bardzo często puszcza grę na pograniczu faulu... Tak że dla Rojiblancos będzie lepiej...

2

Masakra...

2

W swoim pierwszym GD zdobył bramkę :)

2

Wiesz, gdyby chociaż wcisneli tą brameczkę na Santiago, a tak dupa... Chociaż okazje do tego mieli..

1

Podziękował :)

1

A jak tam sobie radzi Youssef El-Arabi w Granadzie? Na początku sezonu było o nim głośno, miał świetne statystyki, a teraz coś o nim ucichło..

1

Dostał perma :) Na facebooku się przyznał, że był trollem i tak naprawdę ma 18 lat itd :)

1

Tylko, że z Mikiego można było się pośmiać, a przy tym gościu nawet tego szkoda..

1

No dobra, ale zauważ też ile teraz mamy sponsorów. Za kadencji Laporty tych sponsorów nie było ( chodzi mi o te quatar itd). To Rosell sprzedał miejsce na koszulkach dla kasy..

2

Nie dawno walczył w Lidze Mistrzów, potem spadł do niższej ligi, szybciutko awansował do I ligi rozgrywkowej i walczy teraz o LE :) Niesamowity klub.. ogólnie bardzo ich lubię.

2

Jeżeli Liverpool wzmocni co nie co skład, to mogą daleko zajść w LM..

3

Ten Adama jest NIESAMOWITY! Mam nadzieję, że to będzie przyszłość :)

1

Oby, oby Don :)

4

23, tak piszę na stronie.

5

Jak ten czas szybko leci...

3

Dokładnie, zawodnicy myśleli już o środzie, bo tam będzie się trzeba nieźle wypocić..

1

Jest już po kontuzji. Myślę, że Enrique go po prostu jeszcze oszczędził :)

7

Najważniejsze, że są trzy pkt. Mam nadzieję, że w środę zobaczymy najlepszą wersję Barcy. :)

1

Fajnie by było jakby Atletico zajelo drugie miejsce, ale Barca wtedy pierwsze. :))

5

Przecież wczoraj grał bardzo dobrze...

1

Jeżeli FIFA nie przyjmie odwołania, to Barca nie będzie mogła robić transferów przez dwa okienka, czyli w tym co teraz będzie i zimowym.

1

Hala dzieci są poi prostu zdenerwowani, ponieważ Messi dogania ,,wielkiego" najlepszego w historii" Cristiano Ronaldo.
Do tego Barcelona jest przed Realem Madryt.
Wiesz co? Z nimi nie warto zaczynać jakiejkolwiek dyskusji :) Oczywiście z tymi prawdziwymi haha dziećmi ,, wina sędziego". Są normalni kibice Królewskich, z którymi idzie normalnie na poziomie podyskutować, jak np, Darek, Stasiu, czy kurtis_w..

2

A teraz pomyśl co by było na stronie białych, gdyby taka ręka była piłkarza Barcelony, a sędzia nie podyktowałby karnego :D

1

Mam taką nadzieję !! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?