kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taką obroną będzie piekielnie ciężko.. Teraz będzie trzeba tracić o wiele mniej piłek niż w poprzednim Gran Derbi, a DM będzie musiał zatrzymywać większość kontr..
0
Munir też ;D
1
Hahaha jak pisałem ten komentarz, to byłem pewien, że ty jako pierwszy odpiszesz ;D Zaproszę ^^
2
Ale nie sądzicie, że coś w tym może być?teraz większość gazet itp o tym trąbi..
Gdyby to się okazało prawdą, to zrobię impre dla wszystkich moich kolegów cule..
0
Carles Puyol zwołał na jutro konferencję prasową
0
No dobra, ale to jest Chelsea! Walczy o wszystkie trofea!
0
Nie mogą strzelić bramki jak przeciwnik gra w 10..
0
Może daje mu to, że jak wygra jeszcze jeden mecz, to będzie przed tą twoją Chelsea?
0
Jak to mówi wszystkim znany Dariusz Szpakowski: Masakracja ;D
0
hahahahaa xD Super spostrzeżenie ;D
0
Tak. Xavi się rusza lepiej od Fabregasa. Cesc dziś jak by miał 2 tony w gaciach..
0
To napisz pod tym postem jak coś znajdziesz, bo też jestem ciekawy ^^
0
Przeciętnie grają ;/
0
Już to widze jak Mourinho przychodzi do Barcy.. Człowieku myśl...
0
Stary co ty gadasz? A po meczu z City i Realem gadałeś jaki to cudowny trener i niech zostanie z nami na wiele lat....
0
AdimasteR15 *
0
Ja również mam ten problem, kolega AdmimasteR15 ma ten problem i na pewno też inni. Polecam włączyć starą wersję i po sprawie :)
0
Nie tylko kibice :) Zawodnicy powinni też się uczyć, ale od piłkarzy Atletico :)
0
Czy wy też macie tak, że nie chce się często wczytać ta strona?
0
Hahahaha xD Inni pewnie czytali, czytali i już jape cieszyli, aż wreszcie doczytali ,, i nikomu nie dam" i smutno :D
0
Jak miałbym już wydać dyche na transmisję, to kupiłbym na FutbolHD. Z tego względu, iż miałbym ją na pół miesiąca. Jak się ma tam premium to też nie tnie, wiem bo sam tam oglądam :)
0
Mi się ten pomysł podoba. Na LM zawsze jest ciężko znaleźć transmisje, żeby ta nie cięła. Powiem nawet, że bez premki nigdzie nie obejrzysz meczu. Dlatego fajny pomysł z tą transmisją za kod z heinekena. Właśnie też byłem ciekawy ile to będzie trwało. Czy to tylko w tej edycji LM tak będzie, czy może przez parę lat.. Dzięki tobie już wiem :)
0
No to widzisz :) Jednak ktoś przeczytał regulamin ;D
0
Możesz nawet i teraz go wpisać. żaden problem.
0
Nie. Nie tnie. Polecam. Fajne jest też to, że jak byś jakieś sytuacji nie zobaczył, to możesz sobie cofnąć :)
1
Jak bym widział to tak:
Dziś wygrywamy z Atletico, w półfinale Real, Mourinho odpada z Guardiolą i mamy rewanż z Bayernem :) I pstryczek w nos Guardioli i Thiago. :)
0
Ale nie zapominać o obronie..
1
I tak hala dziecko powie : ,, UEFAlona"
1
To nawet w FM nie wypali..
0
Albo jak druga połowa z Atletico tydzień temu :)