0

Z taką obroną będzie piekielnie ciężko.. Teraz będzie trzeba tracić o wiele mniej piłek niż w poprzednim Gran Derbi, a DM będzie musiał zatrzymywać większość kontr..

0

Munir też ;D

1

Hahaha jak pisałem ten komentarz, to byłem pewien, że ty jako pierwszy odpiszesz ;D Zaproszę ^^

2

Ale nie sądzicie, że coś w tym może być?teraz większość gazet itp o tym trąbi..
Gdyby to się okazało prawdą, to zrobię impre dla wszystkich moich kolegów cule..

0

Carles Puyol zwołał na jutro konferencję prasową

0

No dobra, ale to jest Chelsea! Walczy o wszystkie trofea!

0

Nie mogą strzelić bramki jak przeciwnik gra w 10..

0

Może daje mu to, że jak wygra jeszcze jeden mecz, to będzie przed tą twoją Chelsea?

0

Jak to mówi wszystkim znany Dariusz Szpakowski: Masakracja ;D

0

hahahahaa xD Super spostrzeżenie ;D

0

Tak. Xavi się rusza lepiej od Fabregasa. Cesc dziś jak by miał 2 tony w gaciach..

0

To napisz pod tym postem jak coś znajdziesz, bo też jestem ciekawy ^^

0

Przeciętnie grają ;/

0

Już to widze jak Mourinho przychodzi do Barcy.. Człowieku myśl...

0

Stary co ty gadasz? A po meczu z City i Realem gadałeś jaki to cudowny trener i niech zostanie z nami na wiele lat....

0

AdimasteR15 *

0

Ja również mam ten problem, kolega AdmimasteR15 ma ten problem i na pewno też inni. Polecam włączyć starą wersję i po sprawie :)

0

Nie tylko kibice :) Zawodnicy powinni też się uczyć, ale od piłkarzy Atletico :)

0

Czy wy też macie tak, że nie chce się często wczytać ta strona?

0

Hahahaha xD Inni pewnie czytali, czytali i już jape cieszyli, aż wreszcie doczytali ,, i nikomu nie dam" i smutno :D

0

Jak miałbym już wydać dyche na transmisję, to kupiłbym na FutbolHD. Z tego względu, iż miałbym ją na pół miesiąca. Jak się ma tam premium to też nie tnie, wiem bo sam tam oglądam :)

0

Mi się ten pomysł podoba. Na LM zawsze jest ciężko znaleźć transmisje, żeby ta nie cięła. Powiem nawet, że bez premki nigdzie nie obejrzysz meczu. Dlatego fajny pomysł z tą transmisją za kod z heinekena. Właśnie też byłem ciekawy ile to będzie trwało. Czy to tylko w tej edycji LM tak będzie, czy może przez parę lat.. Dzięki tobie już wiem :)

0

No to widzisz :) Jednak ktoś przeczytał regulamin ;D

0

Możesz nawet i teraz go wpisać. żaden problem.

0

Nie. Nie tnie. Polecam. Fajne jest też to, że jak byś jakieś sytuacji nie zobaczył, to możesz sobie cofnąć :)

1

Jak bym widział to tak:
Dziś wygrywamy z Atletico, w półfinale Real, Mourinho odpada z Guardiolą i mamy rewanż z Bayernem :) I pstryczek w nos Guardioli i Thiago. :)

0

Ale nie zapominać o obronie..

1

I tak hala dziecko powie : ,, UEFAlona"

1

To nawet w FM nie wypali..

0

Albo jak druga połowa z Atletico tydzień temu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?