kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wystarczy remis z Realem i bedziemy przed nimi :)
0
Również pozdrawiam;)
Dziś 2:0 dla Atleti :))
0
Bayern rok temu był maszyną do zabijania. Był niezniszczalny. W tym jest już inaczej i idzie pokonać Bayern.
0
Chodziło mi, że był nonamem jako trener :)
0
Nie wiem o co ci chodzi
Niektórzy z tej listy są naprawdę spoko i można z nimi podyskutować na poziomie.
A to, że piszą jak jest, to chyba dobrze, nie?
Lubisz jak ktoś piszę np. że jest dobrze, a wcale nie jest?
0
Ooo tak, pamiętam to, jak każdy naskakiwał na niego, że jest nonamem, a dziś jest najlepszym trenerem na świecie :)
Może i masz rację i Vinyals sprawdził by się :)
P.S. I takie dyskusje lubię, a nie jak się większość spina o byle co ;)
pozdro
1
Ale nie każdy będzie nowym Pepem, prawda?
0
To oficjalne info? :)
0
Chciałbym, ale jak by Messi choć trochę się starał i angażował się w pressing..
0
Człowieku wyluzuj, chyba widzisz, że koledzy wyżej sobie żartują ..
1
Urzekła mnie Twoja historia ;D
2
Powinni obniżyć mu pensje za te ,,zaangażowanie"
0
Tych piłek nawet Ibra by się sięgnął ;D
0
Może wreszcie zrozumieją, że są nieudacznikami z których śmieje się cały świat.
0
Weź nie pisz takich pierdoł, bo ktoś jeszcze ze śmiechu umrze.
0
Niech go biorą, a nawet Alvesowi kupię bilet na samolot :)
2
,,Alves - kilka groźnych dośrodkowań, szkoda tylko, że nikomu nie chciało się do nich skakać" Czy ty człowieku ogladałeś wczorajszy mecz? Kilka groźnych dośrodkowań? Jak by napastnik miał 2.5 to może by coś z nimi zrobił! Do tego zawinił 2 bramki i nawet nie pofatygował się żeby wrócić.. Ten gość to masakra. Sprzedał bym go nawet za 5 mln euro i jeszcze kupie mu bilet na samolot.Napisz jeszcze, że Messi brał udział w pressingu.
0
2 bramki padły po twoich błędach...
0
Alves odejdź!!!!!!!!!! Spakuj w walizkę jeszcze tego ,,trenera"
1
Wiecie co to znaczy?
Dośrodkowanie = gol.
Benzema zaciera rączki..
0
Co zrobisz? Nic nie zrobisz! Tak jak mówisz: Można im cały czas gadać a oni i tak nie zrozumieją!!!
5
ATLETICO!!! Ileż można?
1
Ma rację... trzeba wytrzymać do tego 2016 r i modlić się o lepszy zarząd ..
2
Klopp? Bierzemy :)
0
Jak by Real zaliczył wpadkę, a Barca wygrała, to Blaugrana będzie przed Los Blancos :)
2
Jak wciąż nie wierzę, że prawdopodobnie oddaliśmy ligę w taki frajerski sposób... Porażki z ogórami..
Kurde z odwiecznym rywalem 2 wygrane, z Atletico remis, a ogórami tylu Valladolid, czy Granada porażki.. Masakra.
0
Pomyśl trochę....
1
Bo tam nawet oni mają słaby poziom :)
2
Hah czemu zmieniłeś komentarz? *_*
2
Skąd to info?!