0

Ja bym zrobił tak: Sprzedać Songa, a na jego miejsce dać Mascherano. Przecież do jest DP, a nie ŚO..

0

Dlatego to Macherano powinien ubezpieczać Pique.

0

Nie wiem dlaczego tak jest, ale zauważyłem, że w meczach Mascherano zawsze kryje napastnika, a Pique tak jak by ,, ubezpiecza". Było tak w meczu z City i Realem. Dla mnie to trochę głupie, bo napastnicy tych drużyn mają przeważnie wysokich, dobrze grających głową napastników, to dlaczego kryje ich Mascherano? Dlatego trochę obawiam się Atletico, bo tam jest Costa. Moim zdaniem, to Pique powinien kryć napastnika, a Szefuncio ubezpieczać, bo jest szybszy i zwrotniejszy.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

0

I nie ostatnia :)

0

Ronaldo na 100 % nie ma 19 bramek. Ma 16, czy 15.. Nie jestem pewny teraz :)

0

Proszę Cię.. Wszytko się da zrobić. Wystarczyłoby by namówić samego Pogbe, a on już by zrobił resztę. Po 2 kasy by mogło starczyć. Na transfery może być 120 mln ( tak powiedział Bartomeu) - kasa ze sprzedaży zawodników, więc myślę, że by starczyło i na Paula i na obrońce.

0

Ja również xD A wiesz co najlepsze? Pogba teraz zarabia 600 tyś euro tylko xD

0

Zajebiaszczy filmik ziomek! Szczególnie ta nutka :) Aż łezka w oku się kręci :) A ty czasem nie miałeś tego innego kanału dEXENHD, czy jakoś tak? :) Można prosić o nazwe nutki filmiku?

0

Dokładnie. Dlatego jednak zdecydowałbym się chociaż wypożyczyć jakiegoś bramkarza z LL. Oczywiście, to Pinto byłby podstawowym bramkarzem, ale w razie jakiś problemów, będziemy mieli 2 bramkarza. Lepiej zrobić tak, niż powierzyć bramkę trzeciemu bramkarzowi :)

P.S. Destro, ból, a nie bul :) To tylko tak, żebyś wiedział :)

0

Widać, że Messi i Neymar bardzo się lubią :)

0

To Ronaldo ma 17 bramek, a nie 14? Chyba coś mi się pomyliło w takim razie :)

0

Ronaldo 14, Messi 21

0

Wciąż nie mogę uwierzyć, że ostatni raz widziałem Victora na bramce w barwach Barcelony...

0

Czyli w finale LM zagramy z Pinto na bramce.

0

Ja miałem mocne naciągnięcie ( tak jak by naderwany) i to cholerny ból. Wątpię, żeby po godzinie szedł o kulach, bo ja chyba przez pare godzin nie mogłem się podnieść.

0

Cieszy współpraca Messiego z Neymarem :)

0

Zgadzam się z Tobą. Również zauważyłem, że Barca z rywalami z TOP gra perfekcyjnie. A teraz pomyśl, jakby za Masche grał taki drugi Pique... Byłbym pewny, że wtedy Benzema nie strzeliłby tych dwóch goli.

0

Jak Ozila xD

0

Bartomeu: „Co roku mamy zysk, z którego mamy około 120 mln euro. Połowę tej kwoty zwykle wydawaliśmy, aby pokryć zadłużenie. W tym roku możemy jednak wydać 120 mln euro na transfery”.

0

Byle jaka kolejność.
Barca
Bayern
Real
Chelsea
PSG/City/Liverpool? Sam nie wiem xD

0

Ogólnie fajnie, że Rayo wyszło ze strefy spadkowej, bo bardzo ich lubię i podoba mi się ich styl gry. Wiedzą, że dostaną od kogoś w dupę, a mimo to grają swoje.

0

Była, jest i będzie ! :)

0

Już nie raz miałem tam premke i nigdy nie cieło :)

0

futbolhd :) kupujesz premke i ogladasz mecz bez lagów :)

0

Ale najlepiej kupic premke :)

0

Mam to samo.:D Obudzilem sie o 7. :)

0

A wie ktoś może jaki jest rekord tej strony? Chodzi o komentarze rzecz jasna.

0

A w finale Barcelona zmierzy się z Realem :) Ale to by był mecz! Aż ciarki mnie przeszły :)

0

JA to prawie przez okno wyskoczyłem xD

0

Jaki dziś oglądacie meczyk? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?