kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem ciekaw, czy jak strzeli bramke, to będzie ją celebrował.. Oczywiście mam nadzieję, że jednak tej bramki nie strzeli.
0
A chociaż w tym tyg będzie już?
0
Po co shoutbox? Ty wiesz jaki bedzie spam? Nie bedzie można normalnie podyskutować, bo hala dzieci będą specjalnie spamowały..
0
Pytanie do redakcji.
Kiedy będą te zmiany na stronie?
0
Kurde no.. myślimy podobnie :) Patrze w google o której są skoki. Okazało się, że mecz Barcy zacznie się, gdy skoki będą w trakcie. Dylemat, ale wpadłem na pomysł, że włączę mecz Barcelony na kompie, a skoki na TV. Mam tylko nadzieję, że moje oczy ogarną.. ;D
0
Źródło?
0
Oby ten stadiom był szczęśliwym dla nas.
0
To prawda, że Ronaldo nie zagra w finale?
0
Eto'o odchodzi do Mallorci.
0
Nasri będzie gotowy na mecz Barca-City, a Fernandinho i Aguero wracają do treningów za tydz.
0
To nie wypali..
0
Moim zdaniem jeżeli zawodnicy Bacy będą zmotywowani do wygrania tego meczu i pokażą kawał szybkiej i skutecznej gry, to City nie będzie warto wychodzić na rewanż. No może trochę przesadziłem, ale Barca by wtedy na pewno wygrała i to nie tylko 1:0. Oczywiście dużo też zależy od obrony, chociaż City też nie ma ,,boskiej" defensywy. kurde no ile ja bym dał, żeby Barca zagrała ładnie i pokazała na co ją stać.. Wszystko się okaże za tydzień.
0
Skoro ćwiczyli, to znaczy, że są duże szansę że zagrają :)
0
Tak btw
http://www.manchestercity.pl/news/nasri-fernandinho-i-aguero-cwiczyli-z-zespolem-galeria-zdjec--8781.html
po prostu pięknie...
0
Trzeba przyznać klase Messiego. Miał 2 bramki i w końcówce meczu mógł pare razy pokusić się o strzał, żeby zdobyć hattricka, to podawał do kolegów, żeby tamci zdobili też bramki. Ronaldo to by nawet z własnej połowy strzelał, żeby tylko zdobyć gola.
0
Jebać ich..
0
Sory to miało być do kamel199610
0
Wygrał złoty medal na IO :)
0
Pewnie, że tak ! :)
0
Stoch!!!
0
Moim zdanie Deulofeu jest lepszym zawodnikiem. Gra w bardzo silnej lidze BPL i strzela dużo bramek. Po drugie Jese ma lepszych zawodników, którzy mu dają więcej okazji do zdobycia bramek.
0
W tym sezonie w wszystkich rozgrywkach:
Bale-10 bramek-9 asyst
Neymar-11 bramek- 12 asyst
Jese-8 bramek-5 asyst
Deulofeu-5 bramek- 6 asyst
,,Jeśli chodzi o statystyki to ma podobną ilość bramek i asyst co Neymar."
Jak już, to podobną ilość bramek i asyst co Bale.
0
No .. Prawda w 100% Margines błędu w meczy z City wynosi 0. Obrona musi zagrać perfekcyjnie. Alves i Alba nie mogą zbyt często wychodzić do ofensywy, ponieważ MC bardzo mądrze to wykorzysta szybkimi kontrami. Sergio musi odzyskać formę, żeby dobrze się ustawiał i przecinał kontry rywali, a Xavi/Fabs i Iniesta muszą się zmotywować i grać jak kiedyś. Czyli pełno krosów do wybiegających na czystą pozycję zawodników. Powiem Ci destro, że myślałem od dawna o bardzo ciekawym wariancie. Mianowicie wystawienie Messiego na pozycji rozgrywającej, jako typowa 10. Tylko w takim razie zabraknie miejsca na jednego z pomocnika. W takim przypadku przed Messim grali by w świetnej formie Neymar, Alexis, Pedro. Sanchez wtedy powinien zagrać na 9, bo fajnie wychodzi do piłek, a przecież w Udinese grał na takiej pozycji. Jestem ciekaw jak by to wyszło. Co o tym myślisz?
0
Znam tylko Laporte który jest naprawdę genialny.
0
haha dokładnie :D Czytam tytuł i sę myślę : What the fuck to on grał w Barcelonie :)
0
Nie wiem jak wy, ale ja coraz bardziej podejrzewam, że jest to tylko zapora dymna..
0
Co jak co, ale się z Tobą zgadzam. Ten styl jest przewidywalny. Też chcę zmiany. Przecież to nie chodzi o to żeby zmienić cały styl i grać teraz na kontry, tylko o to, żeby wprowadzić nowe warianty. Tak jak mówisz- Barca szybko odzyskuje piłkę i gra najlepszy atak pozycyjny na świecie więc górne piłki można częściej zagrywać. Kiedyś się to fajnie ogladało, szybkie podania i po chwili piękny kroos do wybiegającego zawodnika, a teraz do klepanie jak w ręcznej. Niestety, ale teraz zawodnicy Barcy, oprócz Fabregasa, co raz mniej podają prostopadle. Oczywiście zdarzą się bardzo fajne mecze, gdzie zawodnicy grają super i podają prostopadłe piłeczki, ale to już coraz rzadziej. Uważam też, że motywacja już nie ta sama. Dlatego chcę zmian i na pewno nie tylko ja.
0
* Oczywiście zawodnicy drużyny przeciwnej :)
0
niech zrobi co uzna za słuszne. ja za tymi zmianami byłem już rok temu. Nie chodzi tu o zmianę stylu, że Barca już nie będzie klepała, chodzi o ty, że wprowadzi jakieś rewolucje, czyli da więcej rozwiązać których zawodnicy nie będą się spodziewali- za tymi zmianami jestem jak najbardziej za. Messi niech uzna co woli. Gdy strzela, to jest dużo plusów, ale są i minusy. Plusem jest, to że strzela, a minusem, że wtedy do innych nie podaje. Również dobrze jest gdy asystuje i gra jako ,,10". Co do trzeciego dylematu ,,Taty", to zdecydowałbym aby Xavi'ego posadzić na ławce a nie Inieste. Andres ma 30 lat, a Xavi 35, więc wydaje mi się, że nasza 8 da trochę wiecej niż nasza 6. Fabregasa bym dał do 11 jedenastki za Xavi'ego.
0
Przecież Deulofeu dorównuje mu. Błyszczy w BPL i jest o rok młodszy.