0

Tello to by pasował idealnie do BPL.

0

No zgadzam się z Tobą, ale popatrz na to. Mamy niskich zawodników, mamy problemy ze stałymi fragmentami. Dlatego potrzebujemy wysokich zawodników a nie Mascherano, którego przeskoczył by sam hobbit. Gdy jest w formie, to faktycznie ładnie czyści, ale gdy by był wysoki, to był by to topowy ŚO.

0

Zgadzam się. Dziś wszedł i pokazał jakim jest mistrzem dryblinga. Myśli, że jak wypuści sobie piłkę i będzie ją gonił, to obrońca się na to nabierze. Obrońy już znają go na pamięć.

0

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to on zajmie miejsce Tello.

0

To nie wina trenera tylko zawodników. Po pierwszych 45 minutach mogło być 4/5-0. Nie chciało się im wykorzystać, to przegrali.

0

Bo on wciąż wierzy, że Messi wygra główkę z o 2 głowy wyższym od siebie obrońcom. To taka taktyka Alvesa.

0

Zgadzam się z Tobą w 101%! To pomoc i obrona zawodzi. Latem przydał by się jakiś b. dobry obronca. Był do kupienia Mangala, to by chociaż mogli trochę po negocjować. Dani Alves powinien zostać sprzedany, a na jego miejsce jakiś lepsze, młodszy prawy obrońca. Nowy pomocnik też był by potrzebny. Xavi potrzebuje 10 meczy, aby z nich zagrał jeden dobry. Roberto jest cieniem samego siebie. Może gdy wróci Rafinha, to on zajmie miejsce Sergi'ego, a ten pójdzie na roczne wypożyczenie. No i napastnik, typowa dziewiątka. Przydałby się bardzo. Myślę, że gdyby w dzisiejszym meczy grałą taka 9, to by to inaczej wyglądało. Alves, Masche, Cuenca, Tello powinni zostać sprzedani, a na ich miejsce kupieni lepsi, albo dać szanse innym wychowankom. Temu zespół musi mieć duże przewietrzenie składem. Oni są już nasyceni pucharami. Dam taki przykład. Jesteś głodny, idziesz po kebaba, zjesz go i już nie chcesz następnego, bo jesteś najedzony. Trochę śmieszny przykład, ale tylko taki mi przyszedł do głowy :) .To jest tylko moje zdanie i nie musisz.cie się z nim zgadzać. Pzdr

0

Zgadzam się z Tobą. Jeżeli w tym roku odpadniemy z City, to też chciałbym duże przemeblowanie. Ale czy Ty w to wierzysz? Z taki zarządem jaki mamy..

0

Kibice Barcy nie wiedzą co to znaczy porażka. Dla niektórych Barca musiała by wygrywać każdy mecz 7:0 i to jeszcze w pięknym stylu.

0

Barca po prostu zlekceważyła Valencie. Pierwsze 30 minut było super. No, ale zamiast wykorzystywać sytuacje, to lepiej ,,kontrolować" mecz...Jest chociaż jakiś plus. Może wreszcie Barca zrozumie, że wykorzystuje się sytuacje. Taki zimny prysznic może nam pomóc. Teraz limit porażek i remisów jest już wykorzystany. Jeżeli w tym sezonie City nas ośmieszy, to mam nadzieję, że latem będą bardzo duże zmiany w kadrze i nie tylko. Muszą dokupić paru graczy, żeby ławkę wzmocnić, ale w co ja wierzę.. Czy oni nie widzą, że potrzebny jest nam obrońca, pomocnik i napastnik (9) ? Myślałem, że po meczu z Bayernem dużo się zmieni i kadra zostanie mocno wzmocniona, a tu dupa.

0

Messi zaczyna mnie już powoli wkurwiać..

0

Co siędzieje.. Barca miała takie sytuacje w pierwszej połowie.. Założę się, że jak będzie remis, albo porażka (pfffu), to zawodnicy będą mówić, że zabrakło szczęścia w skuteczności..

0

Ale jesteś żenujący.. Jak Messi miał kontuzje to cieszyłeś ryja, że wreszcie inni strzelają..

0

Wiem, ale chyba nie było pokazanie projektu.. Tak mi się wydaje :)

0

Coraz więcej Polaków w BBVA :)

0

O co się bulwersujesz? Każdy ma prawo do własnego zdania.. Ktoś coś napiszę, to źle bo każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem. Po prostu mi się ich gra nie musi podobać.. Każdy ma swój gust.

0

A chociaż wiadomo już jak będzie wyglądało nowe Camp Nou?

0

Czy ja wiem czy ładną..

0

Będzie z niego pożytek :) Mamy zdolną młodzież i mam nadzieję, że nie zepsują tego. Za rok wróci Deulofeu, Rafinha, z Barcy B przyjdzie Denis. Myślę, że odejdzie Cuenca, na wypożyczenie pójdzie Denis i może Roberto, a Rafinha zostanie z nami.

0

Ja sie zgadzam z SzahMatt. Maja swierna kadra, a i tak chca robic jeszcze transfery, jak np Suarez... Jezeli oni chca cos wygrac, to musza pograc tym skladem zeby sie zgrali, a jak w sezonie czegos nie wygraja, to zmieniaja od razu pol skladu..

0

Oficjalnie: Aguero wypada na miesiąc gry!

0

Te statystyki pokazują, że to on powinien wyjść obok Iniesty na mecz z MC.

0

Jak myślisz kto wygra i przejdzie dalej? ;) Chciałbym usłyszeć zdanie kibica Realu:)

0

Sorry, że piszę 2 posta, ale zapomniałem o czymś. To by był taki element zaskoczenia. Wszyscy nasi napastnicy są w formie i szkoda tygo by nie wykorzystać, a jak dobrze wiemy Messi ładne piłki posyła.

0

Fajnie jak by Martino zaryzykował i na mecz z City, Messiego wystawił na pozycji rozgrywającej, a przed nim by grał Neymar, Alexis, Pedro. Szkoda tylko, że w takiej sytuacji tylko jeden pomocnik dostał by szanse w tym meczu (Cesc, Iniesta, Xavi).

0

Szacunek ;) Spokojnie jeżeli nie będziesz prowokował, to inni będą Cię bardzo szanowali :)

0

Zgadzam się z Tobą w 100%. On jest niby kibicem Barcy, a zawsze, każdego zawdnika krytykuje. Grę Barcy- krytykuje, trenera-krytykuje.. Co do ligi BBVA, a BPL, to się zgadzam. Należy również zauważyć, że liga BPL, to liga najemników. Gdyby wszyscy Hiszpnie grali w swojej ojczystej lidze, to była by bardziej wyrównana niż Angielska.

0

1899barca

To było żałosne. Tak się nie pisze..

0

Może Tata testował Messiego na SPO i patrzał czy to wypali na City. To by był taki element zaskoczenia. Na tą chwilę każdy napastnik jest w formie i nie można tego marnować.

0

Myślę, że na mecz z City, to Messi powinien być rozgrywającym, a przed nim Pedro, Neymar, Alexis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?