kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ma rację. może te słowa dadzą kopa Messiemu i pokaże, że się grubo myli, oby!
0
http://www.manchestercity.pl/news/fernandinho-wroci-na-barcelone-8744.html
0
Zagraliśmy fatalnie.. Bez pomysłu, bez zaangażowania. Miejmy nadzieję, że może piłkarzom będzie się chciało grać ,, na poziomie" z Sevilla..
0
Stary weź graj ,,swoje" jak w obronie rywala 11 zawodników...
0
Wiadomo którego około będzie finał PK?
0
Barca powinna też uderzać z dystansu. Real uderza, trochę szczęścia, piłka sie odbije i bramka..
0
Proszę.. Barca powinna z nich wziąźć przykład i też uderzać z dystansu.. 2 rykoszety..
0
Rafinha znowu asysta.. Niesamowicie się rozwija..
0
Zgadzam się w 100%.
P.S: Zobacz na PW :)
0
Mam nadzieję, że wygracie, bo Arsenal to moja druga ulubiona drużyna :)
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152212781974288&set=a.272944224287.143822.191027189287&type=1&theater
Pique osiągnął swój cel i teraz znów gra padake...
Jak by co, to żartuje :)
0
Myślę, że na Etihad Barca powinna zagrać formacją 4231. Valdes;Alves;Pique;Mascherano'Alba'Song'Busquets;Inista/Fabs;Neymar;Messi'Alexis. Potrzebna jest siła w środku którą niewątpliwie ma Song. Jeszcze fajnie by było gdyby zagrał tak jak w Arsenalu i rzucał piłki do skrzydłowych, a ci do wbiegających zawodników z drugiej linii. Można też by było spróbować wystawić Messiego na rozgrywającym, a przed nim Alexis, Ney, Pedro. Wydaję mi się,m że jak zagramy tak jak zawsze, to oni nas zmiażdżą. No, ale możemy sobie ,,gdybać", bo i tak Martino nie czyta tych naszych wypocin..
0
Ja pierdziele, ale City ma fatalną obronę..
0
Ale City ma farta...
0
kto według Was ma większy TALENT Neymar czy Hazard?
0
Kluczem w meczu Barca- City, to będzie obrona..
0
Ale i ciężej będzie go utrzymać.
0
Wyjście takim składem to samobójstwo. Dałbym chociaż Iniste na Roberto i Alexis za Tello.
0
Noo Valdes też :)
0
Szczególnie przekonała się o tym Barca wczoraj :)
0
Powiedz to kibicowi Realu, to by Cię rozszarpał i twierdził, że to nie prawda ;)
0
A czemu teraz wgl przychodzi tak mało osób na mecze Barcy?
0
Stanowczo nie. Silva, to piekielnie dobry zawodnik, ale jego wiek odstrasza. Jak już, to bym wolała innego dobrego, a młodszego zawodnika. Choć nie ukrywam, że pomocnik by się nam przydał. :)
0
Z tym synem, toi przesadził...
0
Doceniam bardzo ten klub, ale spójrz na ławkę Realu, a na ławkę Atletico :) Wydaje mi się, że Los Colchoneros nie wytrzymają tempa, bo przecież grają na 3 frontach.
0
Ja się ciesze, że Atletico wygra. Barca straci lidera, to ją zmotywuje, a wolę żeby Atletico miało 1 miejsce, a nie Real, bo Los Rojiblancos straci na 100% punkty czego nie można powiedzieć o Realu.
0
Bardzo martwią mnie te statystyki z wczorajszego meczu.. Oddaliśmy 20 strzałów z czego aż 5 było celnych.. Masakra...
0
Tak sobie oglądam mecz Bayernu. Bawarczycy muszą mierzyć się z autobusem i zobaczcie ile wariantów daje im Mandzukic..
0
........
0
Nie bo w tym klubie tylko osczedzaja ta kase... Nie wiem co sie musi stać żeby zarząd zobaczyl, że tu potrzeba zmian.. Musimy wytrzymać do 2016r.