0

I ma rację. może te słowa dadzą kopa Messiemu i pokaże, że się grubo myli, oby!

0

Zagraliśmy fatalnie.. Bez pomysłu, bez zaangażowania. Miejmy nadzieję, że może piłkarzom będzie się chciało grać ,, na poziomie" z Sevilla..

0

Stary weź graj ,,swoje" jak w obronie rywala 11 zawodników...

0

Wiadomo którego około będzie finał PK?

0

Barca powinna też uderzać z dystansu. Real uderza, trochę szczęścia, piłka sie odbije i bramka..

0

Proszę.. Barca powinna z nich wziąźć przykład i też uderzać z dystansu.. 2 rykoszety..

0

Rafinha znowu asysta.. Niesamowicie się rozwija..

0

Zgadzam się w 100%.
P.S: Zobacz na PW :)

0

Mam nadzieję, że wygracie, bo Arsenal to moja druga ulubiona drużyna :)

0

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152212781974288&set=a.272944224287.143822.191027189287&type=1&theater

Pique osiągnął swój cel i teraz znów gra padake...

Jak by co, to żartuje :)

0

Myślę, że na Etihad Barca powinna zagrać formacją 4231. Valdes;Alves;Pique;Mascherano'Alba'Song'Busquets;Inista/Fabs;Neymar;Messi'Alexis. Potrzebna jest siła w środku którą niewątpliwie ma Song. Jeszcze fajnie by było gdyby zagrał tak jak w Arsenalu i rzucał piłki do skrzydłowych, a ci do wbiegających zawodników z drugiej linii. Można też by było spróbować wystawić Messiego na rozgrywającym, a przed nim Alexis, Ney, Pedro. Wydaję mi się,m że jak zagramy tak jak zawsze, to oni nas zmiażdżą. No, ale możemy sobie ,,gdybać", bo i tak Martino nie czyta tych naszych wypocin..

0

Ja pierdziele, ale City ma fatalną obronę..

0

Ale City ma farta...

0

kto według Was ma większy TALENT Neymar czy Hazard?

0

Kluczem w meczu Barca- City, to będzie obrona..

0

Ale i ciężej będzie go utrzymać.

0

Wyjście takim składem to samobójstwo. Dałbym chociaż Iniste na Roberto i Alexis za Tello.

0

Noo Valdes też :)

0

Szczególnie przekonała się o tym Barca wczoraj :)

0

Powiedz to kibicowi Realu, to by Cię rozszarpał i twierdził, że to nie prawda ;)

0

A czemu teraz wgl przychodzi tak mało osób na mecze Barcy?

0

Stanowczo nie. Silva, to piekielnie dobry zawodnik, ale jego wiek odstrasza. Jak już, to bym wolała innego dobrego, a młodszego zawodnika. Choć nie ukrywam, że pomocnik by się nam przydał. :)

0

Z tym synem, toi przesadził...

0

Doceniam bardzo ten klub, ale spójrz na ławkę Realu, a na ławkę Atletico :) Wydaje mi się, że Los Colchoneros nie wytrzymają tempa, bo przecież grają na 3 frontach.

0

Ja się ciesze, że Atletico wygra. Barca straci lidera, to ją zmotywuje, a wolę żeby Atletico miało 1 miejsce, a nie Real, bo Los Rojiblancos straci na 100% punkty czego nie można powiedzieć o Realu.

0

Bardzo martwią mnie te statystyki z wczorajszego meczu.. Oddaliśmy 20 strzałów z czego aż 5 było celnych.. Masakra...

0

Tak sobie oglądam mecz Bayernu. Bawarczycy muszą mierzyć się z autobusem i zobaczcie ile wariantów daje im Mandzukic..

0

........

0

Nie bo w tym klubie tylko osczedzaja ta kase... Nie wiem co sie musi stać żeby zarząd zobaczyl, że tu potrzeba zmian.. Musimy wytrzymać do 2016r.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?