0

Po prostu długo go już nie widziałeś :)

0

to on jedyny *

0

Jak to u Iniesty nie widać motywacji?;/ Przecież jak zespół gra b.słabo to opn jedyny ciągnie ten zespół. Zawsze chce wygrywać jak najwięcej.

0

Myślicie, że to coś znaczy?

0

Paul Pogba: ,, Moim marzenie jest gra dla FC Barcelony" Nie obraził bm się gdyby do nas dołączył ^^ Jego siła by się nam bardzo przydała..

0

*Eriksen :)

0

Neymar jechał takie oborny jak Hiszpanii, Realu, Włoch ,a nie poradzi sobie z obroną City która jest ich najsłabszą formacją i tracą b.dużo bramek?

0

Widać u ManUtd brak pomysłu na grę.

0

Skąd takie info? Na oficjalnej stronie nic nie ma chyba, że jestem ślepy to sorry ;)

0

Ale ten Januzaj dobry jest jak na swój wiek.

0

AdimasteR15

Napewno lepsze od BPL

0

Haha xD

0

Zaraz pojawi się info o meczy z City ;D

0

Wszytkiego najlepszego w nowym o by lepszym roku. Wszystkim ktorzy skladali zyczenia mowie nawzajem Cule.

0

Oby w 2014 r było więcej takich meczy jak z Milanem :)

0

*statystyki

0

Statystyki LM beznadziejne. W tym sezonie: 4 wygrane, 1 remis i 1 porazka, a jest to dopiero faza grupowa. Mam nadzieje, że w tym roku ststystyki będą o wiele, wiele lepsze.

0

conius

Sorry, ale to tylko literówka która może się każdemu zdarzyć :)

0

Użyj mózgu.. ,,Castellón nie wydaje się być skłonny do sprzedaży zawodnika za kwotę niższą od jego klauzuli odejścia, która wynosi 50 milionów euro"
Villarreal nie chce go sprzedać za mniej niż 50mln euro...

0

Chciałbym go, ale niestety Messi będzie musiał wrócić na skrzydło, albo grać za Kunem.

0

Szkoda, że Ibra miał taki charakter, bo teraz byśmy mieli super napadziora. Tak to jest gdy chce się wygryść Messiego ze składu. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy w PSG i życzę mu dużo pięknych goli.

0

No super. Pierw podobno Rossel nie ma kasy żeby wydać 40 mln (?) na Luiza, a teraz podobno chce sypnąć 50 baniek za tego obrońce?

0

Jeżeli chcemy dobrego napastnika, to niestety ktoś musi odejść i będzie to Tello. On nie pasuje do Barcy. W ogóle nie ma techniki.. Taki zawodnik jak on idealnie pasuje do BPL. Jeżeli to prawda, to wydaje mi się, że Tata faktycznie chce kupić N. Bardzo dobrze, bo przyda nam się taki napastnik na którego będzie można wrzucić piłkę, ale również pomoże nam przy rzutach rożnych.

0

Jeszcze piękniej by było gdyby Puyol strzelił w ostatnim swoim meczu w LM i zdobyłby puchar :) Oczywiście nie chce żeby Carlos kończył karierę , ale niestety zdaje mi się, że tak będzie ;/

0

Niestety;/ Zawsze fajnie powspominać tego starego cudownego gracza. Takiego piłkarza jak on już nigdy nie będzie. Istny geniusz. Te jego magiczne podania, technika.

0

Na euro Niemcy też mieli namieszać, a powstrzymał ich sam Balotelli, a jak dobrze wiemy Niemcy mogli przegrać jeszcze więcej.

0

Myślę, że właśnie taki będzie finał- Brazylia-Hiszpania. Będzie to niesamowity mecz. Zgadzam się z MESSlah16, że to Hiszpania zawaliła. Pamiętamy co było na euro. Hiszpania w fazie grupowej i pucharowej grała jak na nią po prostu piach, a w finale się spieli i pokonała z łatwością Włochów (którzy wyeliminowali Niemców- głównych faworytów).

0

Też się zastanawiam ;D Nie mam nic do Ciebie, ale co ty tak bronisz to City? :)

0

Teraz do meczu z City będą się regularnie pojawiać artykuły o ich meczach.

0

,,Jesteśmy jedną wielką rodziną. Czasami coś organizuję i jeśli ktoś ma czas, od razu znajduje się na liście gości. Mamy zawodników na bardzo wysokim poziomie, a jednocześnie bardzo prostych i szczerych w życiu, nie może być lepiej. Przyjechałem i przyjęli mnie z otwartymi ramionami. Barça to więcej niż klub"

Bardzo miło się zrobiło, gdy się to przeczytało. Mam nadzieję, że zostaniesz w tej rodzinie jak najdłużej Alex. ,,Barca to więcej niż klub" który ja już to raz słyszę. Między innymi za to kochamy Barce! Chciałbym zobaczyć jaka tam jest atmosfera, jak zawodnicy się wspierają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?