kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratulacje Deulofeu! Trzymaj tak dalej, a daleko zajdziesz :)
0
Możesz mi napisać na PW jak go chwalili? Ciekawi mnie to, a neistety nie oglądałem meczu.
0
Deulofeu pokazał Martinezowi że powinien jednak na niego stawiać częściej, a raczej od początku.
0
http://imgur.com/J9VU5Rb
0
Bramkarz pewnie wie, że Barca szuka bramkarza i się chłopak stara :D
0
Wstyd to był gdy Real przegrał 3:0 albo 4:0 z kimś tam z niższych lig ;)
0
Dla twojej wiadomości Song może również grać jako ŚP :)
0
W przypadku Dongou, to Alexis, Pedro skrzydła, a Dongou na 9 :)
W przypadku Adama, to Pedro na lewe, Sanchez na 9, a Adama na prawe ;)
0
Moim zdaniem powinien wejść Dongou/Adama za Neymara. Neymarowi należy się odpoczynek.
0
Jeżeli ma odejść kosztem innego OBROŃCY, a nie d.pomocnika, to jestem na tak. Mascherano to nie obrońca. Jest za niski. Gdy by był wyższy, to był by genialnym obrońcą.. Wślizgi ma genialne..
0
Pewnie.. Lepiej wystawić Pique czy Mascherano którzy są w fatalnej formie, popełniają dziecinne błędy po który nieraz padają bramkia, zamiast Bartre który jest w formie i nie popełnia prawie w ogóle błędów ...
0
A idzie na tej stronie sprawdzić jaka narazie 11 wygrywa? Czyli np ile na jednego piłkarza jest % głosów. Mam nadzieję, że mnie zrozumieliście ;D
0
Bardzo ładnie napisane! :)
0
Żeby znowu mu ta kontuzja się nie odnowiła :(
0
Żeby nie okazało się, że Martino wystawi najmocniejszą jedenastkę..
0
Nie Messi się kuruje jak najdłużej, a nie szybko żeby tylko wrócić. Wróci i po paru meczach znów uraz się odnowi.
0
Tutaj raczej walka będzie między Valdes'em oraz Neuer'em
0
Chłopie, daj czas Martino. Jak byś śledził stronę, to był gdzieś artykuł, że od początku sezonu Martino przeprowadził 12 PEŁNYCH treningów! To przecież on nie ma za bardzo jak zawodników przyzwyczaić do nowej taktyki czy innych elementów. Żeby to zrobić potrzeba czasu, a 12 treningów to zbyt mało.
0
Potwierdzam. Neymar potrafi sobie stworzyć okazję, ale nic nie chce wpaść.
0
No, gazety mają rację. Coś nie tak z tą Barcą. Może, a raczej na pewno, to przez brak najlepszego gracza na świecie. Ale kurde no.. Niech się nauczą grać bez Lionela. Przyjdzie taki mecz jak z Bayernem i wygląda to tak jak by zawodnicy powiedzieli do Leo: Wygraj nam ten mecz. Tak to wygląda.
0
Również się z Wami zgadzam. Niestety nie mamy bramkostrzelnego napadziora/skrzydłowego.. Podoba mi się gra Neymara, ale zdecydowanie musi poprawić wykończenie. Może gdyby Alexis grał na środku zamiast Fabsa, to by były bramki.
0
Ja nie rozumiem Martino! Przegrali z Ajaxem i nic nie zmienił.. Taki sam skład. A nie sorry jedna zmiana była, bo Adriano wyleczył kontuzje. Czemu nie zagrał Bartra za Pique? Fabregas do pomocy z Iniestą zamiast Xaviego. Przecież mógł Alexis iść na ŚN. Do tego świetnie współpracuje z Neymar'em. Do tego te szybkie zmiany.. Martino nie bój się eksperymentować !
0
No szkoda.. bardzo go lubiłem..
0
na ławce xD
0
kurtis
Nie. Ja ogln lubie oglądać grę innych drużyn i mi się ich style gry podobają. Ale to co gra Chelsea, to szkoda słów. Uważasz, że bronienie się w 10 i szybka kontra, zagranie na skrzydło i wrzucenie w 11 to dobry futbol?
0
No faktycznie. Lepiej grać antyfutbol i przegrywać.. Przecież Chelsea wygrała z Basel..
0
Dokładnie. Nie chcę słuchać o tej Chelsea"anty futbool" Londyn
0
No City w tym sezonie miażdży.. Ja też wątpię, że ktoś im punkty urwie na ich stadionie. No chyba, że Arsenal, bo też są w świetnej formie.
0
Piotrek
Dokładnie. Ney dochodzi do sytuacji strzeleckich, ale nie potrafi tego wykorzystać.
0
Jak to wkurza. Neymar gra bardzo ładnie w meczach, ale nic nie chce wpaść. Jak nie bramkarz, to pech. A Bale sobie dobija na puste..