0

Patrze na to zdjęcie u góry i sobie myślę, że pasują mu te barwy :)

0

Powiedzcie mi jedno. Jak można stracić bramkę z San Marino? ... To potrafi tylko Polska reprezentacja..

0

Zawsze bardzo lubiłem i cieniłem tego zawodnika. On jest dla mnie po prostu wyjątkowy. Mój ulubiony piłkarz zaraz po Messim. Bardzo sympatyczny i mądry człowiek. Mam nadzieję, że będzie grał jeszcze lepiej. Powodzenia Alexis! Nie zawiedź nas.

0

Dla mnie jest śmieszne, że Pedro 85, a Alexis 82 ... Jak już to na odwrót ;)

0

Dokładnie. Gdyby nie jego kontuzje, to teraz byłby jednym z najlepszych napastników na świecie. Wilki talent, ale zmarnowany przez kontuzje. Mam jednak nadzieję, że odbuduje swoją formę i, że kontuzje go podatność na kontuzje go opuści. Nigdy nie zapomnę jego bramki z nami.

0

Jest!! Fajnie, że Pato. Bardzo lubie tego zawodnika .

0

Chciałbym Go widzieć u nas. Ale niestety nie ma dla niego miejsca. Bo szkoda żeby taki zawodnik siedział na ławce..

0

Musisz spamować?

0

Znakomity artykuł! świetnie się czytało.

0

Spier d alaj..

0

Negredo!! 2:0

0

Polska prawie jak Barca! o_O OMG ;d Ale klepali ;d

0

Aha. Nie skomentuje twojego komentarza.

0

Messisros

Chyba Barca z zeszłego sezonu :)

0

Też bym chciał. To jest klasowy napastnik.. Dasz mu okazje, wykorzysta. Strzelił 4 bramki Realowi,a le to nie byle jakie bramki.. Ale Polacy go nie chcą, bo to przecież Polak..

0

Gdy Valdes odejdzie, to Fabregas powinien być 5 kapitanem.
1.Puyol
2.Xavi
3.Iniesta
4.Messi
5.Fabregas

0

Bardzo ładnie gramy :)

0

Jezus.. Czy ten Alves musi non stop wrzucać te piłki?.. Niech wrzuca czasem, ale dokładne.

0

Ziomeczki, spokojnie ;) Po pierwsze gratuluje Real'owi kupienia Bale. Widać że niektórych to boli, bardzo boli, że Bale został piłkarzem Realu. Miejmy nadzieję, że w 10 kolejce będzie fantastyczne widowisko :D

0

A Barca się nim interesuje?

0

Nie rozumiem naszego zarządu. Przecież Rosell i spółka widzieli jakie problemy miała i ma w defensywie Barca. Bayern, Real, PSG wbijali się jak w masło w naszą obronę. Priorytetem był obrońca, potem ewentualnie Neymar. Pierw kupili Neymara a obrońce? Nie wiem co się musi stać żeby pan Rosell wkońcu zobaczył że potrzebny jest obrorńca. To jest chore..

0

Po Twoim nicku można stwierdzić, iż jesteś zwykłym hejterem Neya.

0

Mam wielką nadzieję, że Barca poprawi swoją grę. Narazie oprócz pressingu nic się nie zmieniło od czasu Titi. Podoba mi się bardzo to, że ,,Tata" wie co chce zmienić w grze Blaugrany. W wywiadach jasno mówił, że chce szybszej i kombinacyjnej gry. Otóż tego właśnie brakuje mistrzowi Hiszpani. Musimy grać z przodu szybciej, kombinacyjnie, z fantazją i co najważniejsze z wymiennością pozycji. Jeżeli poprawimy te elementy to tytuły gwarantowane. Mam nadzieje, że Martino chce to wprowadzić, albo raczej ,,naprawić". Mam również nadzieję, iż znowu będziemy najlepszą drużyną w Europie i na świecie. W tym sezonie nie spodziewajmy się ligi mistrzów. Jak już to za rok. No, ale miejmy nadzieję że Tata Nas wszystkich zaskoczy i sięgniemy po Decime.

0

Szkoda mi Lukaku, oby sie chłopak nie załamał, bo bedzie po nim.

0

Lekko? Serio?

0

Fuksiarze! jak tak można..

0

Zapytaj go :D

0

Ty tam byś każdego kupił ;d

0

Stary, bramka Chelsea na farcie? widziałeś tą bramkę? To była b.ładna akcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?