kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie pamiętajcie że to nie jest oficjalnie. To podaje MD, a dobrze wiem co to za gazeta..
0
Czy tylko ja Cie nie zrozumiałem? :D
0
A wiecie już może co z Rubim i Rourą ? Mam nadzieję że zostaną.
0
Pamiętam jakby to było wczoraj :D
0
Wierze w tego trenera, ale również wierzę że dzisiaj Masche strzeli swoją pierwszą bramkę w Barcy!!! :D
0
Ja osobiście chciałbym Younesa Kaboula
0
A o myślicie o Younes Kaboul?
0
Oscara i Ramiresa jak już :)
0
haha ;d
0
Kolega niżej podał :)
0
Też tak myślę, ale powiedz to adminom :)
0
Czuje że zaraz bana dostane:D Nie pomyślałem o tym:P
0
Chuj mnie oni obchodzą..
0
0
Twój nick reprezentuje twoją ,, inteligencje "
0
Dobranoc ,3maj się :)
0
Przy golu Fabregasa :)
0
Ney zaliczył 1 asystę :) Chociaż tak mi się wydaje :)
0
Oceniasz po jednym meczu?
0
Mascherano niczym Xavi rozdiela te piłki :D
0
Już powoli chyba dochodzi do sb. Z tego co wiem to już trenuje :)
0
Dokładnie :P
0
Haha ;d
0
Szacunku do czyjejś pracy :)
0
Fail.. Sorry ale zmęczony już troche i szybko pisze :)
0
Jak zawsze.. Niektórzy to by wystawili skład :
Neymar
Neymar,Neymar,Neymar,Neymar
Neymar itd.
Neymarowcy !
0
Borze ludzie ogarnijcie ! Martino dopiero przyszedł, musi obczaić skład, kto w jakiej formie itp itd..
0
A co myślałeś że przyszedł do Barcy i od razu będzie w pierwszym składzie ?
0
Ludzie spokojnie, Martino pewnie chce zobaczyć w jakiej formie są zawodnicy z podstawowego składu..
0
Aha...