0

Ludzie pamiętajcie że to nie jest oficjalnie. To podaje MD, a dobrze wiem co to za gazeta..

0

Czy tylko ja Cie nie zrozumiałem? :D

0

A wiecie już może co z Rubim i Rourą ? Mam nadzieję że zostaną.

0

Pamiętam jakby to było wczoraj :D

0

Wierze w tego trenera, ale również wierzę że dzisiaj Masche strzeli swoją pierwszą bramkę w Barcy!!! :D

0

Ja osobiście chciałbym Younesa Kaboula

0

A o myślicie o Younes Kaboul?

0

Oscara i Ramiresa jak już :)

0

haha ;d

0

Kolega niżej podał :)

0

Też tak myślę, ale powiedz to adminom :)

0

Czuje że zaraz bana dostane:D Nie pomyślałem o tym:P

0

Chuj mnie oni obchodzą..

0


0

Twój nick reprezentuje twoją ,, inteligencje "

0

Dobranoc ,3maj się :)

0

Przy golu Fabregasa :)

0

Ney zaliczył 1 asystę :) Chociaż tak mi się wydaje :)

0

Oceniasz po jednym meczu?

0

Mascherano niczym Xavi rozdiela te piłki :D

0

Już powoli chyba dochodzi do sb. Z tego co wiem to już trenuje :)

0

Dokładnie :P

0

Haha ;d

0

Szacunku do czyjejś pracy :)

0

Fail.. Sorry ale zmęczony już troche i szybko pisze :)

0

Jak zawsze.. Niektórzy to by wystawili skład :
Neymar
Neymar,Neymar,Neymar,Neymar
Neymar itd.
Neymarowcy !

0

Borze ludzie ogarnijcie ! Martino dopiero przyszedł, musi obczaić skład, kto w jakiej formie itp itd..

0

A co myślałeś że przyszedł do Barcy i od razu będzie w pierwszym składzie ?

0

Ludzie spokojnie, Martino pewnie chce zobaczyć w jakiej formie są zawodnicy z podstawowego składu..

0

Aha...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?