kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dam ci dorbrą stronę. Tam pisze swoje ,,mądrości"
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=46103&kom=ok
0
Też bym cie wyśmiał Agunia..
0
20:18 dla kogo?
0
Pomyślcie. Przychodzicie zmęczenie ze szkoły/pracy wchodzicie na fcbarca.com patrzycie a tu news: Oficjalnie:Thiago Silva piłkarzem Barcy. Byłbym wniebowzięty:D
0
Dzięki. Wiem że jestem leń ;d
0
Brazylia gra o 21:00 tak?
A jest może na jakimś kanale w TV?
0
Dziękuje Ci!
0
Poda ktoś linka do meczu?
0
Niech Tito też pomyśli o Pedro, bo odziwo w Barcelonie zawodni a w reprezentacji błyszczy..
0
Zawodnik bardzo dobry, ale wątpię że Mourinho puści go akurat do nas.
0
Też tak myślę ..
0
Poda ktoś linka do meczu Barca Regal-Real Madryt? z góry dzięki
0
Bynajmniej uprawiasz jakiś sport, a nie co jak niektórzy sport przed komputerem..
0
I za co ten minus? za to że czegoś niewiedziałem?..
0
A ten mecz dzisiaj? A nie jutro?
0
Śmieszny jesteś...
0
Najważniejsze że przyznał się do winy :)
0
Tak samo jak u was :)
0
Jak mieszkam w okolicach. Tylko 158 km od Kołobrzegu w Chojnicach ;)
0
Och ten Miki.. Po prosu uwielbiam go ;d zobaczycie, on nam załatwi Kompanego;d
0
Komentarze powinniście wyłączyć.
0
heh ;D
0
No chyba mówie że mnie nie było ... ;d JKa nic nie wiem topiero teraz jestem.. Dziś mnie wq domu nie było.
0
Znalazł się człowiek wszechwiedzący....
0
Nie było mnie i powie mi ktoś czy Neymar już wybrał nr w jakim bedzie gral?
0
Chciałbym tak umieć :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8k6VWnknaD4#!
0
Mi niestety też :(
0
co chwile oglądam ten filmik i nie moge w to uwierzyć..
0
Gdy oglądałem ten filmik to mi łzy poleciały.. Dziękujemy Abi i powodzenia
0
Wątpie..