0

Dam ci dorbrą stronę. Tam pisze swoje ,,mądrości"
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=46103&kom=ok

0

Też bym cie wyśmiał Agunia..

0

20:18 dla kogo?

0

Pomyślcie. Przychodzicie zmęczenie ze szkoły/pracy wchodzicie na fcbarca.com patrzycie a tu news: Oficjalnie:Thiago Silva piłkarzem Barcy. Byłbym wniebowzięty:D

0

Dzięki. Wiem że jestem leń ;d

0

Brazylia gra o 21:00 tak?
A jest może na jakimś kanale w TV?

0

Dziękuje Ci!

0

Poda ktoś linka do meczu?

0

Niech Tito też pomyśli o Pedro, bo odziwo w Barcelonie zawodni a w reprezentacji błyszczy..

0

Zawodnik bardzo dobry, ale wątpię że Mourinho puści go akurat do nas.

0

Też tak myślę ..

0

Poda ktoś linka do meczu Barca Regal-Real Madryt? z góry dzięki

0

Bynajmniej uprawiasz jakiś sport, a nie co jak niektórzy sport przed komputerem..

0

I za co ten minus? za to że czegoś niewiedziałem?..

0

A ten mecz dzisiaj? A nie jutro?

0

Śmieszny jesteś...

0

Najważniejsze że przyznał się do winy :)

0

Tak samo jak u was :)

0

Jak mieszkam w okolicach. Tylko 158 km od Kołobrzegu w Chojnicach ;)

0

Och ten Miki.. Po prosu uwielbiam go ;d zobaczycie, on nam załatwi Kompanego;d

0

Komentarze powinniście wyłączyć.

0

heh ;D

0

No chyba mówie że mnie nie było ... ;d JKa nic nie wiem topiero teraz jestem.. Dziś mnie wq domu nie było.

0

Znalazł się człowiek wszechwiedzący....

0

Nie było mnie i powie mi ktoś czy Neymar już wybrał nr w jakim bedzie gral?

0

Chciałbym tak umieć :D
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8k6VWnknaD4#!

0

Mi niestety też :(

0

co chwile oglądam ten filmik i nie moge w to uwierzyć..

0

Gdy oglądałem ten filmik to mi łzy poleciały.. Dziękujemy Abi i powodzenia

0

Wątpie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?