kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie to nie ten wiek Puyol, niestety :( Myślę że już długo nie pogra.. :( ale chciałbym żeby to był asystent Vilanovy..
0
sartan
haha jaki idiotyzm! :D
0
A ta wg kiedy będą oceny za mecz z Milanem?
0
auoan
Ja tez nie ;d
0
Alexis by się przydał za Pedro!!
0
Jest Kurwaa! I co krytyvy Villi kurwa??
Sorry za wulgaryzmy ale emocje kurwa emocje!!
0
Nerwy i jeszcze raz nerwy..!!!
Denerwuje się bardzo, ale wierze! Wierze w awans!!
Wierzmy razem!!
VeB
0
jaki wynik real-celta?
0
arturekker
Ja bym posadził Messiego na ławce żeby odpaczął przed Milaniem. Villa na szpicy,Alexis na skrzydlo
0
Bardzo go lubie!!
0
Dokladnie
0
Wiesz Pepe by go przewrocił,skopał,opluł itp to sędzia by pokazał że zaczynają od bramki.. A może i nawet dałby zółtą kartę dla poszkodowanemu za symólke .. :D
0
Mam pytanie do kibiców Srealu.. Ile daliście sędziemuu?
ManU grał w 10 a sreal w 12 (+ sędzia)
0
lukininho
dokładnie...
0
Gloria Gloria manUtd
0
patryk
zgadzam się, ale powiedz tym dziwakom ze sztabu..
0
banankuba
Trudno, Alba bedzie mogł zmieniać np Puyola.
0
Moim zdaniem są potrzebne rotacja w składzie..
Myslałem nad taki rozstawieniem sami spójrzcie:
http://www.footballuser.com/653440/FC_Barcelona
Co o tym myślicie..?
0
robertocarlos
Właśnie nie wiem czy Messi grał, aż musiałem spojrzeć w składy.. Niby grał ale nie wiem..
0
ketiw
ja też tak myśle :D
0
banankuba
Ja zrozumiałem.. :D
0
Roura.. Jeżeli to czytasz ( :D) to puść to naszym pupilkom przed meczem ::
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hwzx66HsONc
0
puta el farsa
haha znalazł się.. Może przypomnieć Ci jak ostatnio Twój kochany Real symulował (i to nie tylko raz)
0
To jest już śmieszne.. Rozumiem że chociażby Roura oraz Toto nie lubili Villy..Ale w taki meczu, to się nie patrzy że jak go nie lubie to nie będzie grał.. Tu się daje zawodników w formie i skuteczności(czyt Villa)
0
juz mam to uczucie, cały się trzęsę mam ciarki, dziwnie mi w brzuchu... ehh Gran Derbi robi swoje
0
FC Barcelona: Pinto - Dani Alves, Puyol, Piqué, Alba - Busquets, Xavi, Cesc - Iniesta, Messi, Pedro
Ławka rezerwowych: Valdés, Mascherano, Adriano, Song, Thiago, Villa, Tello
Poza kadrą: Abidal, Alexis, Dos Santos, Bartra, Montoya
Real Madryt: Diego López - Ramos, Varane, Pepe, Coentrão - Xabi Alonso, Khedira - Di María, Özil, Ronaldo - Higuaín
Tym składem przegramy,, brak Villi pff
0
Pomóżcie mojemu koledze się wybić ! bardzo mu na tym zależy..
0
http://www.facebook.com/FcBarcelona.zrodlo.informacji/FCBarcelonaFans
0
Aha, dzięki. Czyli można powiedzieć że się dobrze to spisywało ( Villa na szpicy, Messi za nim)... A jak tam druga połowa z Sevilla? graliśmy dobrze czy tak jak w pierwszej?
0
Ja nie oglądałem drugiej połowy w meczu z Sevilla.. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć; bo jak Villa grał na środku to Messi poszedł na skrzydło czy grał za Villa ?