0

Dokładnie to nie ten wiek Puyol, niestety :( Myślę że już długo nie pogra.. :( ale chciałbym żeby to był asystent Vilanovy..

0

sartan

haha jaki idiotyzm! :D

0

A ta wg kiedy będą oceny za mecz z Milanem?

0

auoan

Ja tez nie ;d

0

Alexis by się przydał za Pedro!!

0

Jest Kurwaa! I co krytyvy Villi kurwa??
Sorry za wulgaryzmy ale emocje kurwa emocje!!

0

Nerwy i jeszcze raz nerwy..!!!
Denerwuje się bardzo, ale wierze! Wierze w awans!!
Wierzmy razem!!
VeB

0

jaki wynik real-celta?

0

arturekker

Ja bym posadził Messiego na ławce żeby odpaczął przed Milaniem. Villa na szpicy,Alexis na skrzydlo

0

Bardzo go lubie!!

0

Dokladnie

0

Wiesz Pepe by go przewrocił,skopał,opluł itp to sędzia by pokazał że zaczynają od bramki.. A może i nawet dałby zółtą kartę dla poszkodowanemu za symólke .. :D

0

Mam pytanie do kibiców Srealu.. Ile daliście sędziemuu?
ManU grał w 10 a sreal w 12 (+ sędzia)

0

lukininho

dokładnie...

0

Gloria Gloria manUtd

0

patryk

zgadzam się, ale powiedz tym dziwakom ze sztabu..

0

banankuba

Trudno, Alba bedzie mogł zmieniać np Puyola.

0

Moim zdaniem są potrzebne rotacja w składzie..
Myslałem nad taki rozstawieniem sami spójrzcie:

http://www.footballuser.com/653440/FC_Barcelona

Co o tym myślicie..?

0

robertocarlos

Właśnie nie wiem czy Messi grał, aż musiałem spojrzeć w składy.. Niby grał ale nie wiem..

0

ketiw

ja też tak myśle :D

0

banankuba

Ja zrozumiałem.. :D

0

Roura.. Jeżeli to czytasz ( :D) to puść to naszym pupilkom przed meczem ::

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hwzx66HsONc

0

puta el farsa

haha znalazł się.. Może przypomnieć Ci jak ostatnio Twój kochany Real symulował (i to nie tylko raz)

0

To jest już śmieszne.. Rozumiem że chociażby Roura oraz Toto nie lubili Villy..Ale w taki meczu, to się nie patrzy że jak go nie lubie to nie będzie grał.. Tu się daje zawodników w formie i skuteczności(czyt Villa)

0

juz mam to uczucie, cały się trzęsę mam ciarki, dziwnie mi w brzuchu... ehh Gran Derbi robi swoje

0

FC Barcelona: Pinto - Dani Alves, Puyol, Piqué, Alba - Busquets, Xavi, Cesc - Iniesta, Messi, Pedro

Ławka rezerwowych: Valdés, Mascherano, Adriano, Song, Thiago, Villa, Tello

Poza kadrą: Abidal, Alexis, Dos Santos, Bartra, Montoya

Real Madryt: Diego López - Ramos, Varane, Pepe, Coentrão - Xabi Alonso, Khedira - Di María, Özil, Ronaldo - Higuaín

Tym składem przegramy,, brak Villi pff

0

Pomóżcie mojemu koledze się wybić ! bardzo mu na tym zależy..

0

Aha, dzięki. Czyli można powiedzieć że się dobrze to spisywało ( Villa na szpicy, Messi za nim)... A jak tam druga połowa z Sevilla? graliśmy dobrze czy tak jak w pierwszej?

0

Ja nie oglądałem drugiej połowy w meczu z Sevilla.. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć; bo jak Villa grał na środku to Messi poszedł na skrzydło czy grał za Villa ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?