kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lol..
0
0
A co miał specjalnie nie trafic na pustą?
0
Dokładnie.. Nie nawidze tego Mullera
0
trzym ryj
0
Musze
0
głupia jesteś? Szkoda Borussi bo stracili gola po fantastycznej grze..
0
Piłke złapak Wajdenfeler (nie wiem jak sie to pisze) a szpak ,, i spokojnie Neuer" :D
0
Miejsce Ronaldo ro LS i wątpie żeby chciał zmienić pozycje..
0
za darmo to powinieneś dostać bana na tej stronie.
0
Niemców sam Messi załatwi :)
0
A ja uważam jeżeli Reus i Lewy utrzymają taki poziom to oby dwóch mają duże szanse.
0
Ja was nie rozumiem. Każdy kto przezywa go znaczy że zazdrości mu sławy.. Dziwne że najlepsze kluby świata go chcą. Przypadek? Założę się że jak On by nie był polakiem to byście się nim zachwycali. Powinniśmy być dumni że nasz rodak strzelił 4 bramki Realowi!
0
ten,, cienki bolek " jest lepszy od wasze Fabio i Arbeloi razem wziętych
0
szkoda mi Pato.. Człowiek szklanka. Mam nadzieję że odbuduje formę i wróci do europy. Życzę mu żeby już nie łapał tak dużo kontuzji.
0
Witam.Mam pytanie. Dzisiaj nie będę mógł oglądać meczu, ponieważ za godzinkę wyjeżdżam. Czy mógł by mi ktoś napisać sms jaki będzie wynik albo jak ktoś strzeli?Z góry dziękuje. Mój nr: 694011147, sieć: T-Mobile. I jak ktoś by mógł to też mógłby mi skład wysłać ja będzie podany. trzymajcie się :)
Dzięukuje
0
Witam.Mam pytanie. Dzisiaj nie będę mógł oglądać meczu, ponieważ za godzinkę wyjeżdżam. Czy mógł by mi ktoś napisać sms jaki będzie wynik albo jak ktoś strzeli?Z góry dziękuje. Mój nr: 694011147, sieć: T-Mobile. I jak ktoś by mógł to też mógłby mi skład wysłać ja będzie podany. trzymajcie się :)
0
Witam.Mam pytanie. Dzisiaj nie będę mógł oglądać meczu, ponieważ za godzinkę wyjeżdżam. Czy mógł by mi ktoś napisać sms jaki będzie wynik albo jak ktoś strzeli?Z góry dziękuje. Mój nr: 694011147, sieć: T-Mobile. I jak ktoś by mógł to też mógłby mi skład wysłać ja będzie podany. trzymajcie się :)
0
Po co? Mamy Thiago i Fabregasa którzy czekają na swoją kolej..
0
mogłbyś chociaż jeszcze to przetłumaczyć :D
0
skad to wzieles?
0
dokładnie:D
0
A czemu do Manchesteru? Chodzi o Aguero czy Rooneya?
0
Gdańsk proszę Gdański ...
0
Chociaż mogłeś już to na polski przetłumaczyć :D
0
Dojebałeś
0
Czy ja gdzieś napisałem że to ty tak mówiłeś?
0
A najlepsze jest to że teraz prawie nikt nie chce żeby Cesc odchodził, a pare dni temu to 1/4 strony chciała go sprzedać:D
0
NIE! Fabregas jest nasz!
0
Zgadzam się z tobą..