kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi powionien zejsc i odpacznac na Real ( potrzebuje tego) za niego bartra ktory wejdzie w miejsce Pique który pojdzie w miejsce Messiego ;d
0
Roura jest już u mnie skreślony..
0
Alert
A co wczoraj pokazał Alexis?? jakoś nie widziałem żeby pokazał tą swoją ,,technikę"
0
yy sorry chodzilo mi o to ze gramy 10 a rewanz bedzie 12 ;d
0
A najgorsze jest to ze z Deportivo gramy o 12 a rewanż z Milanem 12. Więc tylko,tylko 2 dzni odpocznku, więc ja bym dał rezerwowy skład na deportivo..
0
Gdy napisałem że najlepiej na lewe skrzydło dac Tello to się ze mnie śmieliście.. Tello pewnie wniósł by pewnie niż Alexis i Pedro razem..Co to za granie jak tylko jest klepanie,klepanie i klepanie. A gdy dojdą do sytuacji gdzie np taki Ronaldo oddał by bombe, to oni jeszcze na siłe podają. W rewanżu będziemy mieć trudne zadanie. Skałd na rewanż powinien wyglądać tak :VV,Adriano,Puyol,Pique,Alba,Busquets,Xavi,Inista,Tello,Messi,Villa..
Ten mecz udowodnił nam jak bardzo jest nam potrzebny Neymar który ma bajeczną technikę.. A wg po co ten roura jeszcze jest trenerem? To gowno nie trener (taka prawda) niech on lepiej idzie trenować klub z polski a nie Barce.. Zero taktyki zero pomysłu.. Nie wiem jak wy ale ja tęsknie za Pepem :(
My wg nie mamy skrzydeł Pedro katastrofa,Alexis podwójna katastrofa,Inista to nie jego miejsce.. Szczerze to teraz na rewanż by się przydał taki pan który potrafi dobrać b.dobrą taktykę a mianowicie pan Mourinho.. Nie nawidze jego charakteru ale trener z niego dobry.. Mam nadzieję że trzenerzy wyciągneli z tego wnioski że klepaniem meczów się nie wygrywa i że do bramki można także strzelić zza pola karnego a nie wejść z piłką do siatki.
0
... Ja juz go skreslilem po wczorajszym meczu
0
Gdy napisałem że najlepiej na lewe skrzydło dac Tello to się ze mnie śmieliście.. Tello pewnie wniósł by pewnie niż Alexis i Pedro razem..Co to za gram klepanie,klepanie i klepanie. A gdy dojdą do sytuacji gdzie np taki Ronaldo oddał by bombe, to oni jeszcze na siłe podają. W rewanżu będziemy mieć trudne zadanie. Skałd na rewanż powinien wyglądać tak :VV,Adriano,Puyol,Pique,Alba,Busquets,Xavi,Inista,Tello,Messi,Villa..
Ten mecz udowodnił nam jak bardzo jest nam potrzebny Neymar który ma bajeczną technikę.. A wg po co ten roura jeszcze jest trenerem? To gowno nie trener (taka prawda) niech on lepiej idzie trenować klub z polski a nie Barce.. Zero taktyki zero pomysłu.. Nie wiem jak wy ale ja tęsknie za Pepem :(
My wg nie mamy skrzydeł Pedro katastrofa,Alexis podwójna katastrofa,Inista to nie jego miejsce.. Szczerze to teraz na rewanż by się przydał taki pan który potrafi dobrać b.dobrą taktykę a mianowicie pan Mourinho.. Nie nawidze jego charakteru ale trener z niego dobry.. Mam nadzieję że trzenerzy wyciągneli z tego wnioski że klepaniem meczów się nie wygrywa i że do bramki można także strzelić zza pola karnego a nie wejść z piłką do siatki.
Dziękuje.
VeB
0
kochani. Ten mecz udowodnił nam jak bardzo potrzebny jest nam Neymar..
0
Laim
Dzieci tak mają..
0
xavi and messi
Naucz się pisać nazwiska ..
0
N2O, 8 minut temu:
Dokładnie Iniesta raczej w środku.. A kto na skrzydło? Alexis nie (chyba każdy wie dlaczego) a może Tello? To będzie dla niego wielka szansa.. A wg to Tello lepiej gra niż Alexis..
0
Trzeba zaryzykować..
Nie kupimy Neymara bo nie wiemy czy się sprawdzi w europie. Kupi go inny klub i się tak sprawdzi, będzie znów czarował i co w tedy? Wtedy to mu już go nie wyciągniemy..
0
Dawid Rachański
Czytaj troche kur...
0
fanfary
Tak pierw na Camp Nou a potem na Santiago
0
barcatikitaka
Jebłem :D
0
iniesta2010
Tak jest zawieszony na Deportivo
0
fanfary
wyjdź.
0
0
Dokładnie to jest real.. a dla nich trzeba jak najlepiej... żałosne
0
Widzicie Mourinho sie nie boi dac Moraty od paczatku a Vilanova?...
0
Bartra*
0
Batrtra znowu na trybuny...
0
super wywiad Generała
0
whatis, 1 godzinę temu:
Widzę że ty chyba jesteś najbardziej ogarnięty z kibiców Realu na tej stronie :)
Pozdrawiam
0
kuba1624, 1 minutę temu
Tak, Wojtek jest dobry. Ale moim zdaniem nie dla Barcelony.. Barca szuka bramkarza który potrafi dobrze grac nogami :)
0
No i dobrze ^^
0
stachu6667, 1 minutę temu:
Dokładnie. W Barcelonie miał wszystko i 1 miejsce w składzie, dobre pieniądze . Mimo iż to nie jest klasowej światy bramkarz a i tak miał pierwsze miejsce w składzie. Nie ma mowy żeby odszedł za darmo.
0
Tak mi go szkoda :(
0
To może być drugi Neuer a nawet Casillas