kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:1 szlachtar!
0
Ja oglądam Borussie może Lewy strzeli Hat-tricka haha
0
ZEUS1899, 10 minut temu:
hehe :d
0
Fantastyczną to mamy. Jednak musimy poprawić grę w obronie a raczej strać się nie popełniać tyle błędów.
0
constantine16, 5 minut temu
Ja także popieram
0
constantine16, 3 minuty temu:
Dokładnie.. Alicja wchodzi tylko na tą stronę i tylko o Villi pisze... Może też interesowała by Cie Barcelona?
0
Nie wieże ... To już nie będzie ten sam klimat.. Mourinho wszystko potrafi zepsuć ..
0
Song-9
Iniesta-10
0
Dla mnie to co Iniesta robi z piłką to jest nie zmieskie. Gdy widzę jak on ma piłke to nigdy nie wiem co on z nią zrobi. Współczuje obrońcom ;D
0
KingLeonidas, 3 sekundy temu:
Nic dodać nic ująć ;)
0
1899barca, 9 minut temu:
Gdyby Xavi grzał ławkę to by był grzech..
0
Dla mnie najważniejsza jest liga i LM, rekordy same przyjdą..
0
N2O, 4 minuty temu:
Zgadzam się ale, jeżeli będziemy grać z Milanem u nas na CampNou, to jeżelu Milan strzeli bramkę to się będzie liczyła podwójnie.
My mamy świetną obronę, para Pique-Puyol tworzą jedną z najlepszych par, Alba i Alves też są dobrymi obrońcami.Niestety ale tracimy bramki przez głupie błędy:(
0
th@les, 5 minut temu:
skąd to wziełeś? żałosne..
0
Xavi Hernandez 6, 10 sekund temu:
Wiesz co?.. Podam ci bardzo fajna strone.: wpisz w google realmadryt.pl i tam pisz takie komentarze.
Ja kocham mój klub(Barce) i wierze że zdobędą potrójną koronę ..
0
Piotr,1985, 9 sekund temu:
A spoczko :D
0
Piotr,1985, 3 minuty temu:
O jakim zamęcie mówisz?
0
PSK_FANATYK, 2 minuty temu:
Wszystko ok i się zgodze. Ale zapomniałeś o najlepszym defensywnym pomocnikiem i najbardziej niedocenianym Sergio Busquetsie ;)
0
Ile Messi w tym sezonie Messi ma występów i ile bramek?
0
Pięknie grają, przyjemnie sie oglada ;)
0
wiedziałem że tak będzie.. komentarze przed meczem :
znowu Alexis, Tylko nie alexis,Ciekawe ile sytuacji 100% zmarnuje..
Po przerwie: Brawo Alexis,Świetnie gra Alexis.. itp
0
Bardzo dobry skład jest Song,Thiago,Villa,Adriano ;)
0
A no własnie jeszcze Alexis..
0
Wiem że nie można lekceważyć przeciwnika ale trudno. Moim zdaniem jutro powinien wyjść taki skład:
VV;Montoya,Bartra,Puyol/Pique,Adriano;Song;Thiago,Iniesta/Fabregas;Villa,Messi,Tello.
Czemu taki skład? Otóż proste. Ci zawodnicy muszą więcej grać, mamy dużą przewagę nad 2 Atletico więc czemu nie? Już nie pamiętam kiedy ostatnio Song,Tello,Adriano,Montoya,Bartra grali.. Nie możemy ciągle grać tą samą jedenastką bo ją zajedziemy.. To nie są roboty..
0
Za Pedr powinien grac Tello albo Villa. Szkoda ze nie ma Tello na lawce nawet..
0
ile musze miec mniej wiecej mb internetu zebym mogl normalnie bez zacinania ogladac? mam 2 mb
Prosze odpowiedzcie.
0
Jest Messi
0
0
0
,,Sertżi" - powalajace :D