0

2:1 szlachtar!

0

Ja oglądam Borussie może Lewy strzeli Hat-tricka haha

0

ZEUS1899, 10 minut temu:

hehe :d

0

Fantastyczną to mamy. Jednak musimy poprawić grę w obronie a raczej strać się nie popełniać tyle błędów.

0

constantine16, 5 minut temu
Ja także popieram

0

constantine16, 3 minuty temu:

Dokładnie.. Alicja wchodzi tylko na tą stronę i tylko o Villi pisze... Może też interesowała by Cie Barcelona?

0

Nie wieże ... To już nie będzie ten sam klimat.. Mourinho wszystko potrafi zepsuć ..

0

Song-9
Iniesta-10

0

Dla mnie to co Iniesta robi z piłką to jest nie zmieskie. Gdy widzę jak on ma piłke to nigdy nie wiem co on z nią zrobi. Współczuje obrońcom ;D

0

KingLeonidas, 3 sekundy temu:

Nic dodać nic ująć ;)

0

1899barca, 9 minut temu:

Gdyby Xavi grzał ławkę to by był grzech..

0

Dla mnie najważniejsza jest liga i LM, rekordy same przyjdą..

0

N2O, 4 minuty temu:

Zgadzam się ale, jeżeli będziemy grać z Milanem u nas na CampNou, to jeżelu Milan strzeli bramkę to się będzie liczyła podwójnie.
My mamy świetną obronę, para Pique-Puyol tworzą jedną z najlepszych par, Alba i Alves też są dobrymi obrońcami.Niestety ale tracimy bramki przez głupie błędy:(

0

th@les, 5 minut temu:

skąd to wziełeś? żałosne..

0

Xavi Hernandez 6, 10 sekund temu:

Wiesz co?.. Podam ci bardzo fajna strone.: wpisz w google realmadryt.pl i tam pisz takie komentarze.
Ja kocham mój klub(Barce) i wierze że zdobędą potrójną koronę ..

0

Piotr,1985, 9 sekund temu:

A spoczko :D

0

Piotr,1985, 3 minuty temu:

O jakim zamęcie mówisz?

0

PSK_FANATYK, 2 minuty temu:

Wszystko ok i się zgodze. Ale zapomniałeś o najlepszym defensywnym pomocnikiem i najbardziej niedocenianym Sergio Busquetsie ;)

0

Ile Messi w tym sezonie Messi ma występów i ile bramek?

0

Pięknie grają, przyjemnie sie oglada ;)

0

wiedziałem że tak będzie.. komentarze przed meczem :
znowu Alexis, Tylko nie alexis,Ciekawe ile sytuacji 100% zmarnuje..
Po przerwie: Brawo Alexis,Świetnie gra Alexis.. itp

0

Bardzo dobry skład jest Song,Thiago,Villa,Adriano ;)

0

A no własnie jeszcze Alexis..

0

Wiem że nie można lekceważyć przeciwnika ale trudno. Moim zdaniem jutro powinien wyjść taki skład:
VV;Montoya,Bartra,Puyol/Pique,Adriano;Song;Thiago,Iniesta/Fabregas;Villa,Messi,Tello.
Czemu taki skład? Otóż proste. Ci zawodnicy muszą więcej grać, mamy dużą przewagę nad 2 Atletico więc czemu nie? Już nie pamiętam kiedy ostatnio Song,Tello,Adriano,Montoya,Bartra grali.. Nie możemy ciągle grać tą samą jedenastką bo ją zajedziemy.. To nie są roboty..

0

Za Pedr powinien grac Tello albo Villa. Szkoda ze nie ma Tello na lawce nawet..

0

ile musze miec mniej wiecej mb internetu zebym mogl normalnie bez zacinania ogladac? mam 2 mb
Prosze odpowiedzcie.

0

Jest Messi

0

0

0

,,Sertżi" - powalajace :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?