0

Jak byś oglądał mecze byś wiedział

0

Ja również :D

0

kto asystowal przy bramve Villi?

0

bynajmniej pokazał że nie liczy się dla niego kasa.

0

10 mln to nie jest dużo.. A zapowiada się naprawdę zjebisty bramkarz!

0

Jak do tego dojdzie Pedro to jestem jak najbardziej na tak :D

0

Błąd w tytule, jest Abida zamiast Abidal :)

0

farsaa1

Ale jesteś śmieszny, to wy jak dobrze pamietam śmieliście się z Borussi że nie mają z wami szans.. A upokorzył was sam Lewandowski :)

0

Stelios23

Też mam taką nadzieje, ale znając Tito to za Tello zagra Pedro

0

Najlepszego Dani ;), życzę Ci porządnych wrzutek/dośrotkowań :D

0

Fartlow

Dokładnie, ale myślę że Tello nie będzie chciał odejść.

0

Podoba mi sie dzisiaj Song, iniesta,Xavi i Tello

0

Wydaje mi się że Hummels chciałby od nowego sezonu grać w koszulce bordowo-granatowej. Moim zdaniem Hummels powinien być celem transferowym, mimo że Thiago Silva też jest bardzo dobry, ale Mats jest młodszy.

0

Jak mnie to wkur.. Alexis 1 sezon miał wyśmienity, w 2 sezonie zgubił formę i od razu na sprzedaż? Pedro od 2 sezonów gra piach i co jest nietykalny? żałosne

0

świetny artykuł, gdy wszedłem zobaczyłem temat ,,Noc wstydu" od razu wiedziałem że napisał to IceMan :D

0

Podziwiam piłkarzy Barcy, ja na ich miejscu bym zajeb*ł np temu Lamowi ( nie wiem jak sie pisze nazwisko tego nygusa) za ten głupi uśmieszek..

0

Ig0rro

Widzę że jestem na bieżąco z newsami skoro nie wiesz że Alba nie może zagrać.

0

0

yayamo2235

Nie ma reakcji i nie będzie..
Czemu? Bo Tito to osioł..

0

Gdy mówiłem że Barca nie ma trenera to każdy mnie obrażał itd.. My mamy świetnych zawodników tylko trzeba ich dobrze poukładać.. A vilanova to tylko trener na zespoły typu Mallorca..

0

zacinają wam transmisje?

0

bzyku96

A czemu mielibyśmy w czarnych wyjsc?

0

siemka, powie mi ktoś którego będzie otwarte okno transferowe? czy już jest? Bo ten transfer Gotze mnie zmylił. Jeżeli ktoś mógl by mi to wytłumaczyć to będę mu bardzo wdzięczny. Dziękuje

0

Mi się dziś śniło że na AA będzie 1:1 dla nas strzelił Pedro a dla nich? nie wiem :D

0

xavi890

Źle mnie zrozumiałeś, użyłem złego słowa. Chodzi mi o to że wysiłek będzie duży.

0

bartello11

No dobrze, ale nie rozumiesz że Abi jest po ciężkiej chorobie i że nie grał 14 miesięcy w piłke? Nie wiadomo czy jego organizm wytrzyma 2 mecze w ciągu 3 dni. O to chodzi.

0



Bardzo fajna nutka. posłuchajcie

0

Geble

Szczerze to wątpie żeby Tello się zgodził..

0

Kapitan hawk

Więcej niż człowiek :)

0

Mimo że Tello i Alexis wykonują zarąbiste zawody to i tak wyjdzie Pedro:) zobaczycie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?