kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak byś oglądał mecze byś wiedział
0
Ja również :D
0
kto asystowal przy bramve Villi?
0
bynajmniej pokazał że nie liczy się dla niego kasa.
0
10 mln to nie jest dużo.. A zapowiada się naprawdę zjebisty bramkarz!
0
Jak do tego dojdzie Pedro to jestem jak najbardziej na tak :D
0
Błąd w tytule, jest Abida zamiast Abidal :)
0
farsaa1
Ale jesteś śmieszny, to wy jak dobrze pamietam śmieliście się z Borussi że nie mają z wami szans.. A upokorzył was sam Lewandowski :)
0
Stelios23
Też mam taką nadzieje, ale znając Tito to za Tello zagra Pedro
0
Najlepszego Dani ;), życzę Ci porządnych wrzutek/dośrotkowań :D
0
Fartlow
Dokładnie, ale myślę że Tello nie będzie chciał odejść.
0
Podoba mi sie dzisiaj Song, iniesta,Xavi i Tello
0
Wydaje mi się że Hummels chciałby od nowego sezonu grać w koszulce bordowo-granatowej. Moim zdaniem Hummels powinien być celem transferowym, mimo że Thiago Silva też jest bardzo dobry, ale Mats jest młodszy.
0
Jak mnie to wkur.. Alexis 1 sezon miał wyśmienity, w 2 sezonie zgubił formę i od razu na sprzedaż? Pedro od 2 sezonów gra piach i co jest nietykalny? żałosne
0
świetny artykuł, gdy wszedłem zobaczyłem temat ,,Noc wstydu" od razu wiedziałem że napisał to IceMan :D
0
Podziwiam piłkarzy Barcy, ja na ich miejscu bym zajeb*ł np temu Lamowi ( nie wiem jak sie pisze nazwisko tego nygusa) za ten głupi uśmieszek..
0
Ig0rro
Widzę że jestem na bieżąco z newsami skoro nie wiesz że Alba nie może zagrać.
0
0
yayamo2235
Nie ma reakcji i nie będzie..
Czemu? Bo Tito to osioł..
0
Gdy mówiłem że Barca nie ma trenera to każdy mnie obrażał itd.. My mamy świetnych zawodników tylko trzeba ich dobrze poukładać.. A vilanova to tylko trener na zespoły typu Mallorca..
0
zacinają wam transmisje?
0
bzyku96
A czemu mielibyśmy w czarnych wyjsc?
0
siemka, powie mi ktoś którego będzie otwarte okno transferowe? czy już jest? Bo ten transfer Gotze mnie zmylił. Jeżeli ktoś mógl by mi to wytłumaczyć to będę mu bardzo wdzięczny. Dziękuje
0
Mi się dziś śniło że na AA będzie 1:1 dla nas strzelił Pedro a dla nich? nie wiem :D
0
xavi890
Źle mnie zrozumiałeś, użyłem złego słowa. Chodzi mi o to że wysiłek będzie duży.
0
bartello11
No dobrze, ale nie rozumiesz że Abi jest po ciężkiej chorobie i że nie grał 14 miesięcy w piłke? Nie wiadomo czy jego organizm wytrzyma 2 mecze w ciągu 3 dni. O to chodzi.
0
Bardzo fajna nutka. posłuchajcie
0
Geble
Szczerze to wątpie żeby Tello się zgodził..
0
Kapitan hawk
Więcej niż człowiek :)
0
Mimo że Tello i Alexis wykonują zarąbiste zawody to i tak wyjdzie Pedro:) zobaczycie.