kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Bogu, mam nadzieję że tym wzmocnieniem będzie David Luiz :)
0
Czemu mamy z nimi dobre relacje?
0
Jest chyba błąd w artykule..
,,Podopieczni argentyńskiego trenera kontynuują przygotowania do sezony[U] 2013/2014, a ich najbliższym celem jest piątkowy mecz z Santosem na Camp Nou. "
0
Skąd to info?
0
Myśle że Sergi będzie lepsze od Thiago!
0
Zgadzam się w 100%!
0
Ludzie spokojnie! Barca nie grała na 100 %.Barca dała Lechi trochę pograć, Lechia to wykorzystała i strzeliła 2 bramki !
0
A dziś już będzie trenował ,, Tata"?
0
Adriano jakie bicki o_O :D
0
Michał
Podasz tą stronkę? :D
0
Moim zdaniem szkoda że odchodzi, bardzo go lubię. Mam nadzieję że za rok przyjdzie Ter Stegen!
0
Ale ty szybki jesteś :D
0
Chyba tak :D
0
Widać że Neymar trzyma się z Alvesem. On ale się nie ma co dziwić .
0
Nie na temat ale:
,,Gerardo Martino nie poprowadzi jutro Dumy Katalonii w starciu z Lechią Gdańsk. Będzie tak dopiero podczas Pucharu Gampera, a jutro po raz ostatni dowodzić będą Roura i Rubi."
0
Thiago teraz pewnie wali głową o mur ;p
0
Haha, rok temu też tak gadaliście!
0
Jeżeli 1300zł to naprawdę warto.
0
Mam pytanie do Was, chciałbym się wybrać na mecz Barca-Real w Hiszpanii. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile by to około kosztowało? Oczywiście samolotem z Gdańska ( o ile takowy by był).
0
... Czytaj trochę artykuły.. Są one po to żeby je czytać a nie patrzeć na obrazki. "Tata" oglądał mecz z trybun, a skład ustalał Roura z Rubim :)
0
Genialnie :D Mam nadzieje że zagra chociaż te 30 minut w Gdańsku :)
0
Źródło?
0
0
Już nie trzeba :)
0
Jak nazywa się jego profil? Bo ,,Thiago Alcantra" troche tego tam jest :D
0
Zobaczycie, jeszcze będzie chciał wrócić !
0
Przetłumacz bo nie znam dobrze języka :)
0
Jutro rano:
Oficjalnie Fabregas w United. Kwota to 3 mln euro.
0
11 albo 11:30
0
1: Na ile mu zdrowie pozwoli :)
2:Na tej i na tej pewnie ;d