0

Dzięki Bogu, mam nadzieję że tym wzmocnieniem będzie David Luiz :)

0

Czemu mamy z nimi dobre relacje?

0

Jest chyba błąd w artykule..
,,Podopieczni argentyńskiego trenera kontynuują przygotowania do sezony[U] 2013/2014, a ich najbliższym celem jest piątkowy mecz z Santosem na Camp Nou. "

0

Skąd to info?

0

Myśle że Sergi będzie lepsze od Thiago!

0

Zgadzam się w 100%!

0

Ludzie spokojnie! Barca nie grała na 100 %.Barca dała Lechi trochę pograć, Lechia to wykorzystała i strzeliła 2 bramki !

0

A dziś już będzie trenował ,, Tata"?

0

Adriano jakie bicki o_O :D

0

Michał

Podasz tą stronkę? :D

0

Moim zdaniem szkoda że odchodzi, bardzo go lubię. Mam nadzieję że za rok przyjdzie Ter Stegen!

0

Ale ty szybki jesteś :D

0

Chyba tak :D

0

Widać że Neymar trzyma się z Alvesem. On ale się nie ma co dziwić .

0

Nie na temat ale:

,,Gerardo Martino nie poprowadzi jutro Dumy Katalonii w starciu z Lechią Gdańsk. Będzie tak dopiero podczas Pucharu Gampera, a jutro po raz ostatni dowodzić będą Roura i Rubi."

0

Thiago teraz pewnie wali głową o mur ;p

0

Haha, rok temu też tak gadaliście!

0

Jeżeli 1300zł to naprawdę warto.

0

Mam pytanie do Was, chciałbym się wybrać na mecz Barca-Real w Hiszpanii. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć ile by to około kosztowało? Oczywiście samolotem z Gdańska ( o ile takowy by był).

0

... Czytaj trochę artykuły.. Są one po to żeby je czytać a nie patrzeć na obrazki. "Tata" oglądał mecz z trybun, a skład ustalał Roura z Rubim :)

0

Genialnie :D Mam nadzieje że zagra chociaż te 30 minut w Gdańsku :)

0

Źródło?

0

0

Już nie trzeba :)

0

Jak nazywa się jego profil? Bo ,,Thiago Alcantra" troche tego tam jest :D

0

Zobaczycie, jeszcze będzie chciał wrócić !

0

Przetłumacz bo nie znam dobrze języka :)

0

Jutro rano:
Oficjalnie Fabregas w United. Kwota to 3 mln euro.

0

11 albo 11:30

0

1: Na ile mu zdrowie pozwoli :)
2:Na tej i na tej pewnie ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?