0

Ty za to dużo wiesz.

0

Torres :)

0

Cyba Cie.. Barca za najlepszych lat go grała Tiki-Take :)

0

Alaba to ma zajeb**** dośrotkowania ;d Nie to co Alves :P

0

Fernando Torres!

0

A ten mecz leci gdzieś w telewizji ?

0

Dokładnie.

0

0

Przepraszam *media

0

Ludzie proszę ogarnijcie z tym Messim. Nie wierzcie onetowi. Ale, zauważyliście jakby metia próbowały zniszczyć Messiego? Najpierw afera że niby Messi decyduje o transferach klubu. Potem afera że, Messi niby wybrał trenera. Teraz afera o tym ,, czarnym obliczu Messiego"

0

Adriano nie powołany :)

0

Nie do zatrzymania coś takiego ;d

0

To były czasy!! :D

0

Hahahah ;D

0

Świetnie. A tak wgl na tym zdjęciu ma oczy jak Ozil :D

0

Ile teraz Legia musi strzelic bramek że awansować? Albo doprowadzić do dogrywki.

0

Mimo że chce odejść to widać jak bardzo kocha Barcę. On by za nią skoczył w ogień.

0

Czemu gramy słabo? Proste-brak Messiego

0

Sorry to miało być do nexus1143

0

Tylko że Ancoletti powiedział, że postara się żeby Real już nie grał z kontr tylko atak pozycyjny.

0

Wkurza mnie już ten Rosell.. Ohh. Niech sypną tą kasą na jakiegoś dobrego obrońce i kilka lat spokój z defensywą. Jeżeli chce taniego i młodego to niech Salamona kupją.. No to zrobiliśmy zakupy.. Tylko Ney, mimo że priorytetem był obrońca.

0

VV-Montoya-Pique-Mascherano-Adriano:Song-Cesc-Sergi:Alexis,Neymar,Tello

Taki skład by był fajny na mecz z Malagą.

0

Nie rozumiem dlaczego go minusujecie..
Ma rację. Barca gra ofensywną piłkę.Do tego podłącza się Alba i Alves. Z tyłu zostaje np Pique i Mascherano, dołącza do nich Busquets. Czyli jest ich 3 z tyłu. A co by było jeżeli by grał Yaya? By się podłączył do akcji ofensywnej (to co bardzo lubi) Został by tylko Masche i Pique, a Real i inne zespoły takie okazje potrafią wykorzystywać :)

0

I bardzo dobrze.

0

Powiedział to kibic Realu, który męczył się z Betisem i jak zwykle fartem wygrał..

0

Ta kamera chyba troche dziwna?

0

Dobrze że mówisz, bo bym nie wiedział..

0

Warzywniak klasa ;d

0

Wykrakałeś :D

0

Otwórz go :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?