kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty za to dużo wiesz.
0
Torres :)
0
Cyba Cie.. Barca za najlepszych lat go grała Tiki-Take :)
0
Alaba to ma zajeb**** dośrotkowania ;d Nie to co Alves :P
0
Fernando Torres!
0
A ten mecz leci gdzieś w telewizji ?
0
Dokładnie.
0
Nie na temat ale, trochę mi się zrobiło go szkoda. Jebać takiego kibica!!
http://www.wprzerwie.pl/Wpis,Sport,538619,1,Pilkarz-trabzonsporu-volkan-sen-poplakal-gd-kibic-zwyzywal-mu-matke-wideo.html
0
Przepraszam *media
0
Ludzie proszę ogarnijcie z tym Messim. Nie wierzcie onetowi. Ale, zauważyliście jakby metia próbowały zniszczyć Messiego? Najpierw afera że niby Messi decyduje o transferach klubu. Potem afera że, Messi niby wybrał trenera. Teraz afera o tym ,, czarnym obliczu Messiego"
0
Adriano nie powołany :)
0
Nie do zatrzymania coś takiego ;d
0
To były czasy!! :D
0
Hahahah ;D
0
Świetnie. A tak wgl na tym zdjęciu ma oczy jak Ozil :D
0
Ile teraz Legia musi strzelic bramek że awansować? Albo doprowadzić do dogrywki.
0
Mimo że chce odejść to widać jak bardzo kocha Barcę. On by za nią skoczył w ogień.
0
Czemu gramy słabo? Proste-brak Messiego
0
Sorry to miało być do nexus1143
0
Tylko że Ancoletti powiedział, że postara się żeby Real już nie grał z kontr tylko atak pozycyjny.
0
Wkurza mnie już ten Rosell.. Ohh. Niech sypną tą kasą na jakiegoś dobrego obrońce i kilka lat spokój z defensywą. Jeżeli chce taniego i młodego to niech Salamona kupją.. No to zrobiliśmy zakupy.. Tylko Ney, mimo że priorytetem był obrońca.
0
VV-Montoya-Pique-Mascherano-Adriano:Song-Cesc-Sergi:Alexis,Neymar,Tello
Taki skład by był fajny na mecz z Malagą.
0
Nie rozumiem dlaczego go minusujecie..
Ma rację. Barca gra ofensywną piłkę.Do tego podłącza się Alba i Alves. Z tyłu zostaje np Pique i Mascherano, dołącza do nich Busquets. Czyli jest ich 3 z tyłu. A co by było jeżeli by grał Yaya? By się podłączył do akcji ofensywnej (to co bardzo lubi) Został by tylko Masche i Pique, a Real i inne zespoły takie okazje potrafią wykorzystywać :)
0
I bardzo dobrze.
0
Powiedział to kibic Realu, który męczył się z Betisem i jak zwykle fartem wygrał..
0
Ta kamera chyba troche dziwna?
0
Dobrze że mówisz, bo bym nie wiedział..
0
Warzywniak klasa ;d
0
Wykrakałeś :D
0
Otwórz go :)