0

No pewnie.

0

Skąd to info, że akurat do Barcy?

0

Pewnie.. Co tam że Tello ma kontuzje..

0

FabsFAN

Weź się człowieku.. Jeżeli gadasz, że Martino nie ma pomysłu na Barce, to widać jak się znasz..

0

Teraz widzimy jak Alba i ,,wieczne, niedokładne wrzutki'' Alvesa są nam potrzebne. Prawda jest taka, że w tym meczu nie mieliśmy bocznych obrońców którzy mogli by coś zwojować w ofensywie. Gdy Alves podłączał się, to dawało nam to dużo. I proszę ludzie.. Nie skreślajcie Barcy z LM.. Barca była, jest i będzie należała do faworytów. Weźmy też pod uwagę, że nie było Valdesa, Alvesa, Bartry, Alby, Sergio, Alexisa i Messiego. Co jak co, ale oni na dawali bardzo, bardzo dużo.

0

Może masz po części rację. Ale nie przesadzajmy aż tak. Trafił się pierwszy mecz który przegraliśmy.. Gdy wszystkie wygrywaliśmy, to każdy tu pisał ,,czekam na rewanż z Bayernem" ,,wygramy LM'', a po porażce każdy skreśla Barcę z ligi mistrzów. Dlaczego? Z Bayernem możemy przegrać, a z ManCity, Arsenalem, Chelsea to nie wiem. Myślę, że jak by Barca chciała, to by wygrała z tymi drużynami prócz Bayernu, bo niestety na tę chwilę jest za naszymi możliwościami.

0

6:0 Masakra

0

0

Podobno nad kominkiem :D

0

Bo jego ojca marzeniem było to, żeby Alexis grał w Barcelonie. :)

0

Najbardziej, to się cieszę, że Bartra zadebiutował. Brazylia pokazała, że są to głowni kandydaci do przyszłorocznego mundialu. Myślę, że to może być najciekawszy mundial od wielu lat. Chile, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Włochy, Belgia, Brazylia i wiele innych reprezentacji zalicza się do grona faworytów. Szkoda mi też Samiego. Życzmy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

0

Ale tu pustka xD

0

Dla mnie powinien wygrać złotą piłkę Ronaldo. Nie przepadam za nim ,ale powiedzmy sobie szczerze- zasłużył na nią. Strzela gole jak na zawołanie. To powinien być jego rok. To tylko moje zdanie.

0

NIe wiem czy jest zjechany. To po prostu uraz. Czytałem wczoraj gdzies, ze po porstu Messi nie wyleczył do końca swoich urazów. Tak jak mówił Fabregas.. Masz kontuzje, czujesz się dobrze, jesteś gotowy do gry, a tak nie jest.. Zobaczymy. Kurde no. Niech Messi odpocznie ten miesiąc.. Wyleczy spokojnie uraz, żeby się już nie pojawiał.

0

Wtedy gdy Fabregas wyłożył piłkę Neymarowi na pustą, to nieźle podskakiwała. Nie wiem. Może mi się wydaje..

0

Bartra mistrz!

0

Najlepsi to : Valdes, Bartra, Song, Fabs, Pedro i Ney

0

Dokładnie też na to zwróciłem uwagę. Ney bardzo pracował.. Wychodził na czystą pozycję i wystarczyło tylko mu ją posłać.. Ale Xavi i Iniesta jak to napisałeś woleli klepać. Był taki moment gdy wszedł Fabs, Neymar wychodził na wolną pozycję i Fabregas nawet się nie zawachał. Od razu kroos za obrońców.. Xavi to już nie ten Xavi. Kiedyś to by takie piłki posyłał.

0

Napisze ktoś ile goli ma Messi a ile Ronaldo w roku kalendarzowym?

0

Jaki rekord?

0

Np strzelona JEDNA bramka w ostatnim meczu :)

0

Nie wiem czy kogoś to będzie interesowało, ale gdy był początek roku szkolnego skasowałem licznik nowych artykułów na tej stronie. I nabiło już 1001 artykułów/tematów o_O

0

A uznano gola samobójczego czy dla Bale'a?

0

Poda ktoś bramki i asysty Neymara-Bale? Pytam z ciekawości, bo nei weim jak tam se Bale radzi ..

0

Alexis się rozstrzelał:) Oby tak dalej! Vamos Alexis!

0

Sorry ;d Pewnie nie trafiłem w klawisz :D

0

W trójce na pewno będzie Robery,Messi i Ronaldo. Chciałbym, żeby tą nagrodę zgarnął Messi, ale raczej wygra Ribery. Przecież Messi opuścił dużo spotkań z powodu kontuzji.

0

Teraz każdy się cieszy z wygranej( ja również), a przed meczem bardzo dużo osób pisali:
,,Martiono jak Tito"
,, Ale z Martino taktyk jak z Tito"
,,tym składem przegramy"
I wiele wiele więcej.

0

Barca też miała szanse :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?