kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bądź taki pewny.. Wypowiedz się po meczy z nami. Zobaczymy co wtedy powiesz.
0
Ee w żadnym wypadku na remis! Nigdy tak się nie gra! Przypadkiem jest mecz Arsenal-Napoli. Kanonierzy grali na remis, a każdy wie jak to się skończyło.,,
0
Styl Barcy powolny? Ty chociaż oglądasz jak Barca gra?
0
Odszczekaj to!
0
Jeżeli Barca chcę wygrać LM, to nie może się bać City. Tak czy siak później trafili by na jakiegoś trudnego przeciwnika. A tak po zwycięstwie zawodnicy by dostali takiego kopa, że by się już nie bali nikogo w późniejszych fazach. Najważniejsze to to, żeby nie dać dupy w Manchesterze. Dobrze wiemy jak City gra u siebie.. Też bardzo ważne jest, to żeby strzelić chociaż te 2 brameczki u nich, ale to nie znaczy że wtedy u siebie mają grać na remis. Wygramy to.! Mam nadzieję, że Tata bardzo ich zmotywuje oraz, że dobierze odpowiednią taktykę.
0
Właśnie obrona...
0
Wszystko ustawione.. Będzie ciężki mecz..
0
hahahah jebłem xD
0
Jak tam mecz Atletico?
0
Obaj powinni odejść. W Barcelonie tylko by się marnowali, a tak będą mieli swoje szanse w innych klubach...
0
Pierwsza połowa słabiutka w wykonaniu Barcy. Było widać brak prawdziwego rozgrywającego. Song na tej pozycji sobie niestety nie poradził. Kolejną rzeczą to Fabs na 9. On się tam nie nadaje. Nie może się odnaleść.. Pinto zagrał dość dobrze. Bez szans przy bramce obrońcy gości. Montoya zagrał dobre zawody. Dobrze podłączał się pod akcje ofensywne, ale wkurzyło mnie, to jak późno dogrywał do wbiegających kolegów.. Spokojnie mógł mieć asyste bądź asysty. Para stoperów Pique-Bartra nie popełniała jakiś większych błędów. Pique coś chyba formę złapał ;) Błąd Bartry przy bramce, ale widać, że chciał zmazać tą plamę. Alba dawał dużo świeżości z przodu. Neymar z Alexisem znowu zagrali świetne zawody! Neymar znów 2 bramki, a Alexis 1 asysta. Szkoda mi się trochę zrobiło Chilijczyka, bo mógł się wpisac na liste strzelców, ale.. za późno się skapnął. Boli mnie to, że Cesc jest wystawiany na fałszywej 9, a nie choćby Neymar, bądź Sanchez. Przecież Sanchez powinien sobie poradzić na tej pozycję. Potrafi dojść do sytuacji bramkowej oraz świetnie wychodzi do prostopadłych piłek. Tak jak mówiłem- pierwsza połowa słaba, lecz druga b.dobra. Szczególnie tak od 65 minuty. Nie wiem czy wy zauważyliście, ale gdy wszedł Xavi to Barca zaczęła wreszcie grać. I to pokazuje, że było widać brak w tym meczu rozgrywającego. Ogólnie boję się co bedzie gdy wróci Messi. Bramkostrzelny Neymar, Messi, Alexis, którzy potrafią również asystować. Za plecami Iniesta, Cesc/Xavi., Jedyny nasz słaby punkt to obrona. VeB!
0
Ostatnie 35 minut :)
0
Przepraszam.. Neymar nie zagra.. To powinno być tak: Iniesta, Alexis, Pedro.. Czemu by tak choć raz nie spróbować?
0
Moim zdaniem na Cartegene powinien wyjść Dongou na 9. Zaś na kolejny mecz (po Cartegenie)Alexis,Ney,Pedro..
0
Fabs 7.5? Prócz tego dobrego zagrania nie pokazał NIC.
0
Wszedł Generał i od razu Barca zaczęła grać dobrze,
0
Wkurza mnie trochę Montoya. Super podłącza się pod akcje ofensywne, ale jak jest taki moment gdzie może dograć do zawodnika (np.Neymara), to tą piłkę ciągnie, ciągnie i w ostatnim momencie poda- niecelnie..
0
CO ZA MECZ :D
0
Taki ktoś jak Toure, Aguero i Kompany by sie nam bardzo przydali :)
0
Teraz to tym bardziej nie chciał trafić na City.. grają genialnie.
0
Nie chciał bym trafić na City..
0
Komu kibicujecie? Ja Arsenalowi..
0
Aguero!
0
Temat LM
Ja ogln chciałbym trafić na Arsenal, City. Jeżeli chcemy zdobyć LM, to musimy grać z silnymi drużynami.
0
hahaha ;D
0
Noo trochę dziwnie to wygląda, ale bardzo przyjemnie :)
0
Oglądałem mecz Barca-Celtic na jakiejś stonie. tak patrze na komentarze i gościu napisał.. Nie uwierzycie.. : Jak ta Barca mnie wkur*** mam nadzieję że ich samolot się rozbije i wszyscy zginą..
To jest chore! Jak tak można pisać? Rozumiem można nie lubić klubu, ale bez przesady..
0
Noo.. A jak Bale strzelił słabemu Valladolid hat tricka, to się na waszej stronie każdy podniecał..
0
Najlepszy Alexis ;)
0
Co jak co ale najlepiej gra Alexis !