0

Dużo zależy od motywacji. Jeżeli przejdziemy City, to dostaniemy takiego kopa, że żaden przeciwnik nie będzie nam straszny w LM..

0

Los_Dawidos

Piszesz jakby Barca była średnikiem ligowym.,.. Wielu z Was patrzy na Barce z meczu z Bayernem w półfinale zeszło rocznej LM. Niektórzy mają taki tok myślenia:,, Skoro Bayern nas zmiażdżył w półfinale, to teraz każda dobra ekipa to zrobi." Chciałbym tylko przypomnieć, że teraz Barca jest inna. Gramy szybciej, lepiej itd.

0

City gra otwartą piłkę. Jeżeli jakaś drużyna gra otwartą piłkę przeciwko Barcelonie, to się to źle dla nich kończy. Barca będzie miała więcej miejsca na rozgrywanie swoich akcji. Po 2 City nie potrafi się bronic i kolejny plus na naszą korzyść. Jeżeli obrona zagra perfekcyjne, oraz pomoc będzie dobre piły dawała napastnikom, to awansujemy. Zgodzę się z tym, że na Etihad będzie bardzo trudno, ale Bayern pokazał jak z nimi tam wygrać i również pokaże Chelsea 1 lutego.

0

Takie*

0

Destro daj mu czas. Miał poważną kontuzje i potrzebuje czasu na odbudowanie formy strzeleckiej. Dużo osób uważało, ze jak Messi wróci po kontuzji, to będzie gorzej. Atomowa Pchla ma dopiero 26 lat, wiec dużo gry jeszcze przed nim. Według mnie, to Messi wciąż się rozwija. Powiadasz, ze to już nie ten Messi co choćby 3-4 lata temu, ale zauważ, ze teraz jest mu nieco trudniej, bo dużo przeciwników gra bardzo agresywnie w obronie i zamyka dużo korytarzy, przez co prawie nikt się nie przedostanie, nawet Argentyńczyk ma z tym problem. Takiej jest moje zdanie, ale szanuje również Twoje Destro.Pzdr

0

Napisze ktoś jaką średnia bramek strzelonych na mecz ma Barca, a jaką City? Z góry dziękuję.

0

Skoro z Watford stracili 2 bramki, to krucho u nich z obrana

0

Ciekawi mnie jedno. Poddał się do dymisji, bo miał coś za uszami, czy ze względu na wizerunek klubu. Jeżeli to drugie, to należą mu się za to brawa. Kolejnym powodem może być zastraszanie Jego rodziny. Miejmy nadzieję, że nowy prezydent będzie lepiej zarządzał klubem.

0

Masakra.. To się nie dziwie czemu Rosell zrezygnował. Bał się o rodzinę. Szkoda, bo według mnie nie był złym prezydentem, a regularnie dług był coraz mniejszy. Najgorzej był z tymi ,,ubogimi" transferami i brak obrońcy od 3 lat.

0

BVBbezLewego

ogarnij się już.. Spójrz lepiej na swój marny klubik..

0

Skóry za błędy ale pisze z komy i jestem nieźle wkurwiony

0

Ja niedzielę jakie z was dzieci... Gdy wygrywamy w ladnym stylu to kazdybzadwolony że dzięki Martino gramy lepiej, a jak zremisujemy\przegramy to od razu ze nic się nie postawiliśmy.. Ludzie kura zrozumcie że Barca to nie maszyna i musi stracić punkty,.. Atletico i Real na 100% stracą jeszcze punkty..

0

Skoro szukaja pomcnika, to niech wplaca klauzule za Koke.. b.dobry pomocnik, przyszlosciowy, 24mln za takiego pomocnika to nie jest duzo..

0

Alexis już niestety nie ma taty :(

0

https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukasz-Berezak-bijemy-rekord-polubie%C5%84-dla-Ciebie-Jeste%C5%9Bmy-z-Tob%C4%85/474830745954178

Zapraszam. Strasznie mi go szkoda. Gdy bym był Messim, to przelał bym na 100% b.dużo pieniędzy. ,,Dla mnie nie ma już ratunku dlatego chcę pomagać innym chorym dzieciom" ,, Chcę być zdrowy, czy to tak dużo" mówił ten chłopczyk..

0

To przecież będzie można Roberto wypożyczyć :)

0

Też o tym słyszałem. Jestem niesamowicie ciekawy jak sobie poradzi w roli trenera. Przecież to jego pierwszy klub i od razu zespół który potrzebuje ,,naprawy"

0

Super, że wraca. Ogólnie szkoda, że odszedł od nas. Nie zostaje mi nic innego jak życzyć powodzenie Seydou!

0

0

Coś czuje, że właśnie Valdes pójdzie do Monaco.

0

A jak Atletico nie idzie, to Koke jakoś nie potrafi ich ciągnąć.. Weź się Destro nie ośmieszaj, bo tylko się pogrążasz..

0

Pomoc mają lepszą? Proszę Cię...

0

Bo tak jest :) Przecież Martino na 100% widzi, że w chwili obecnej Barta jest lepszy od Mascherano, ale boi się go wystawić ze względu na brak doświadczenia..

0

Ta a po meczu znowu 6 tyg przerwy. Nie rozumiesz, że Atletico gra brutalnie?

0

Komisja anulowała mu zawieszenie :)

0

Chyba, że chodziło ci o pivotów, to wtedy rozumne :)

0

Mógłbyś mi trochę bardziej przybliżyć co to znaczy ,,bivote", bo za bardzo nie wiem. :) Sory, ale człowiek wszystkiego nie wie :_)

0

Strasznie chcę, żeby Messi zaczął ten mecz na ławce. Dobrze wiemy jak gra Atletico - ostro, chamsko. A po za tym nasz atak dobrze się sprawdzał w poprzednich spotkaniach. Myślę, że warto zaryzykować i dać taki atak: Pedro, Neymar, Alexis, a Messiego wpuścić, gdy drużynie nie będzie szło. Takie jest moje zdanie. Nie chcę, żeby Lionel znów doznał kontuzji. To by był cios w serce dla każdego kibica Blaugrany.

0

A dlaczego Deulofeu ma zastąpić Alexisa? Chilijczyk ma dopiero 25 lat (bądź 26). Na dzień dzisiejszy Sanchez jest pierwszorzędną postacią w drużynie.

0

Słyszeliście, że PODOBNO Miki dostał dana na zawsze ? ;D Nie wiem, czy to prawda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?