kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mogę wiedzieć co Neymar zrobił? :)
0
Real jak zwykle fart.. A kibice Realu mają jeszcze czelność śmiać się z Barcy, że im sędziowie pomagają...
0
To czemu nie udowodnią to w tym meczu?
0
Zaryzykowałbym. Pomyśleć jeszcze, że nie ma paru podstawowych zawodników powołanych.
0
Zobacz na PW :)
0
http://blogfcb.com/isco-nazwal-swojego-psa-messi/
0
Myślę, że Adriano jeszcze na ŚO :)
0
Jak już to Kroosa.
0
Mam nadzieję, że to prawda o tej przebudowie drużyny.
0
Co ty chcesz? Przecież Barca zagrała b.dobrze i przede wszystkim mądrze. Jak by Blaugrana się otworzyła i poszła na wymianę ciosów, to mogli by na Etihad dostać parę bramek, a tak kontrolowali mecz kosztem sytuacji bramkowych. Gdyby skuteczność była lepsza, to mogło być z 4:0.
0
To mnie, jak i innych kibiców denerwuje. Real wygrywał 2:0, a chcieli jeszcze więcej bramek nastrzelać i nastrzelali. A Barca zamiast podwyższać wynik, to uważa, tak jak to napisałeś Jooe, że im to wystarcza. i nie mówie ty tylko o meczy z City, bo było tak wiele razy. Kolejna rzecz to skuteczność. Real co stworzy, to wykorzysta. Barca musi stworzyć 5 dogodnych sytuacji, żeby strzelić jedną bramkę.
0
A chciało się im grać, bo chcą zdobyć trofea..
0
Spoczko ;)
0
A może Barca nie pozwoliła City, żeby Ci grali swoją piłkę?
0
Musisz poczekać jakiś czas i sam Ci się zmieni :)
0
Albo Zagłebia Sosnowca :)
0
Sorry, ale to miała być odp do kaczki dziwaczki xd
0
1xBenzema
2x Bale
3x Ronaldo
4x Benzema
5x Bale.
3 bramki padły po przerwie :)
0
Ludzie ogarnijcie się!! Nie rozumiem ,dlaczego teraz piszecie, że Real nas zmiażdży itd. Przyznam, że Real gra dobrze dziś, ale Schalke gra koszmarnie. Przed ostatnim GD też pisaliście, że nas zmiżdżą ,a jak się stało, to każdy wie. Przed meczem z City również skazywaliście Barce na poarażkę, manite. Co jak co, ale Barca ze średniakami gra średnio, ale z silnymi rywalami potrafi się spiąć. Poczekajmy do GD i zobaczymy co wtedy pokaże Real, jak i Barcelona. Kolejna rzecz, to skuteczność. real co ma, to wykorzysta, a u Barcelony kiepsko to wygląda. Gdyby Blaugrana wykorzystywała by swoje wszystkie okazje, to prawie w każdym meczu była by słynna La Manita.
0
Nie rozumiem Ciebie. Wnioskujesz, to po meczu z Schalke, które gra tragicznie, a jej obrona jeszcze gorzej? Real gra kombinacyjnie, ale mówienie, że Barca nie gra kombinacyjnie, to grzech. Nie wiem.. Może nie oglądasz Blaugrany. Barca wygrała 2:0 z City, a mogło być i 3/4:0. Barcelona tamten mecz kontrolowała, dlatego nie tworzyła sobie dużo sytuacji do strzelenia bramki. Co do zawodników, to się zgodzę. Oni wciąż są genialni, tylko im się już nie chce.
0
Real w sumie też nie gra jakoś super.. pierwsza bramka, to dużo przypadku, a w drugiej, to indywidualna akcja Bale..
0
Też mam taką nadzieję. Wypożyczenie Rafy do zespołu z ligi BBVA, to był super ruch. Nie dość, że się bardzo rozwinie, to i nabierze doświadczenia. mam tylko nadzieję, że jak wróci, to będzie często grał w podstawowym składzie.
0
Rafinha, to jest wielki talent! Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wróci, a Sergi pójdzie na wypożyczenie. Nie wiem czemu, ale Rafa trochę przypomina mi Inieste :)
0
Pytanie tylko dla kogo :)
0
Kroos :)
0
0
2:0 z City.. niesamowite. A mogło być nawet 4:0. Powinno być 3:0 (spalony, którego nie było) i ta końcowa akcja..
0
Macie zapłon admini!
0
Ale ty szybki ;D
0
Tego się obawiałem.. gra Kolarov który ma zajedwabiste wrzutki..