kuba1794
Dołączył/a: wrzesień 2012
10 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Po prosty zagrali na pół gwizdka i z jak najmniejszym nakładem sił.. Nie porównuj mecz z Betisem do Atletico w LM...
2
Czy ja wiem.. Po co wystawiać taki silny skład na mecz z ostatnim w tabeli Betisem na Camp Nou,a do tego w środę arcyważny mecz z Atletico...
4
Uprzedzę redakcję.
Proponowane składy według Sportu i MD.
Sport:
Pinto; Alves, Bartra, Mascherano, Adriano; Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro
MD:
Dokładnie taki sam skład jak Sport.
4
Kto by pomyślał, że świetny Betis z poprzedniego sezonu w tym spadnie do niższej ligi.. Przecież oni grali świetną piłkę, a w teraz ciekawe co się stało..
1
Myślę, że bezproblemowo dziś będą 3 pkt :)
21
Tak BTW.
Jak by ktoś nie widział tego, a może go to zainteresować.
Chory chłopiec z Polski został zaproszony na mecz Real - BVB, oraz na półfinał. Jest wielkim kibicem Realu. Po meczu spotkał się z m.in Fabio Coentrao, Perez'em, oraz z samym Cristiano Ronaldo! Chłopiec tulił się do nich, jak do pluszowego misia.
FOTY: http://www.fakt.pl/ronaldo-spotkal-sie-z-chorym-chlopcem-z-polski,galeria,453526,1,16.html
Co jak co, ale świetne zachowanie klubu, szczególnie, że to kibic Polak :)
1
No, fajny by był taki panel gdzie można by było wybierać wygląd stronki.
A ta suma ocen komentarzy pewnie zostanie zamieniona na sume rekomendacji :)
11
Dajcie ten news na główną.
1
A to na pewno jeszcze nie koniec :)
31
Świetne to jest! Hala dzieci teraz biją głową o klawiature, bo przecież pół roku musieli czekać, żeby minusować wszystkie komentarze.
1
Dokładnie.. Najgorzej będzie strzelić pierwszą bramkę, ale jak się uda, to myślę, że mamy awans..
1
Coś czuje, że Barca w następnym sezonie będzie miażdżyła. Oczywiście jak będziemy mogli zrobić transfery..
Już w tym sezonie z trudnymi rywalami radzimy sobie genialnie, a po tym sezonie Martino będzie miał czas, pogłówkuje z taktyką i przeprowadzi transfery..
1
Nie licząc ławki :)
1
Rafinha to jest taki drugi Iniesta :) Ten drybling, te podania...
1
Jakoś jestem spokojny. Przeczuwam, że jak już, to będziemy musieli zapłacić grzywnę i to wszystko.. Spokojnie ludzie, będą transfery. Barca się odwoła i pokaże środkowy palec FIFA, że oskarżali ją o takie coś :)
1
Tamten był lepszy.. Muzyka bardziej pasowała :)
1
A PSG prowadzi z Chelsea :) Lavezzi!
1
Ale chodzi też o to, że on psuje wizerunek klubu... Teraz każdy kibic wyzywa Barce od nurków itd.
Nawet jest filmik na YT.. Gościu tam zasymulował i kibice zaczeli wyzywać go od Barceloniarza.. Szlag mnie trafia już!
1
Spokojnie ludzie. Z tego co pamiętam, to Chelsea miała podobną sytuację i się odwołała. Myślę, że Barca zrobi podobnie.
A tak BTW.
Diego Simeone: ,,Neymar to nurek, to go charakteryzuje. Podobnie jak Alexisa Sancheza, który zachowywał się tak samo, kiedy jeszcze trenowałem go w River Plate. Nie umniejszam klasy Neymara, jednak moim zdaniem zbyt łatwo się kładzie – powiedział Simeone..
Mam nadzieję, że Neymar zobaczy tą wypowiedź i to poprawi, bo mnie też to zaczyna denerwować. Ludzie, z tego się śmieją nawet kibice innych drużyn. Masakra..
0
Almeria wygrala na stadionie Atletico 2:0
0
Z City na Etihad też miało być bardzo trudno, także wyluzujcie majty :) Barca na 100% strzeli u nich bramkę, bo to inna motywacja niż w lidze :)
0
Co do meczy to zagraliśmy świetnie. Powinniśmy to wygrać. Oczywiście nie mam pretensji do zawodników, bo wszyscy zagrali genialnie. Jestem pewnie, że gdy by nie Courtois, to Atletico ten mecz by przegrał ze 3/4:1. Ale to musi być pech. Gramy genialnie, taki Diego dostał piłkę, walnął strzał życia.Wydaje mi się, że on najbardziej był zaskoczony tym strzałem. Jeżeli w rewanżu zagramy tak samo w obronie jak i ofensywie, to jestem spokojny. Mam też nadzieję, że za tydz Belg nie będzie miał swojego dnia, bo on jest GENIALNY!. Spokojnie, za tydz Barca będzie zmotywowana.. Wystarczy 1 bramka i 0 z tyłu, a jak strzelą 2 brameczki, to będzie lepiej niż genialnie :)
0
Jest tu ktos kto może pije dużo piwa i ma kod ? Jak by ktoś miał i mógł podarować to na PW. :) Z góry dzięki :)
0
Mecz z Espanyol'em pokazał nam, jak ważny jest Iniesta. Było dużo takich meczy, ze jak on nie grał, to Barca grała słabo. Sezon temu też mieliśmy ten problem, ale z Messim. W tym sezonie bez Messi'ego sobie radzimy, bo Neymar na fałszywej 9-tce sobie bardzo dobrze radził.Ale wracając do tematu Iniesty. Problem w tym, że nie ma kim go zastąpić. Xavi i Cesc, to są bardziej rozgrywający, którzy nie są na tyle zwrotni i szybcy, żeby wziąźć piłkę, przedryblować paru zawodników. Dlatego jak razem grają Xavi i Cesc, to słabo gramy, bo nie ma kto tych akcji napędzać ( oprócz Messi'ego, bo on sam nie wystarczy). Takie jest moje spostrzeżenie na ten temat.
0
Tak było zawsze i teraz też tak jest, mianowicie, Cesc pierwszą część sezonu ma genialną. Strzela, asystuje i gra bajecznie. Niestety słaba wytrzymałość robi swoje i zawsze w 2-giej części sezonu gra piach, mało strzela i asystuje.
0
Jak się zaczęło kibicować Barcelonie po meczu z Realem, to się nie wie ..
0
Najlepiej, to strzelić minimum 2 bramki i nie stracić żadnej.
0
Naruszył więzadło w kolanie i będzie pauzował od 6 do 8 tygodni :)
0
Według bukmacherów, to Barcelona jest znacznym faworytem. Za wygraną Blaugrany płacą 1,50 zł, za remis 4,45 zł, a za wygraną Atletico 6.80.
0
A, nie liczyłem goli strzelonych dla Portugalii :) Soreczka :)