0

Szczerze, to ja nie chciał bym być na miejscu Martino. Wszyscy są w wysokiej formie. Ale patrząc obiektywnie, to postawiłbym na Pedro. Dlaczego? Otóż dlatego, że Alexis gra słabiej na wyjazdach. Owszem strzela b.dużo bramek, ale praktycznie wszystkie na Camp Nou. Neymar jest po kontuzji i jeszcze nie złapał tej formy, co prezentował przed kontuzją. Do tego brakuje mu trochę tego wykończenia. Pedro natomiast jest skuteczny, strzela dużo bramek na wyjeździe, ma chyba najlepsze wykończenie, potrafi świetnie dograć (choć Sanchez i Neymar również potrafią). I nie mówię tego, bo lubię Pedro. Patrze obiektywnie na sprawę i wydaje mi się, że Pedro będzie najlepszym wyborem.

0

Ale patrz też na motywacje. Atletico na mecz z Wami się zmotywowało i jakie problemy mieliście, gdy by nie skuteczność Atleti i sędzia ( niepodyktowany karny), to byście ładnie dostali.

0

No zgadzam się. Szkoda mi się go zrobiło, dlatego że każdy na niego najeżdża, śmieją się z niego itd.. ;)

0

Mi się go trochę szkoda zrobiło :P

0

Kolega ma rację, że Chelsea nie ma żadnego stylu. To jest typowy autobus. Nie wiem jak można ich oglądać. Chelsea wygrała LM, ale jakiego farta miała...

0

A ktoś spodziewał się, że Valladolid pokona Barcelone? To jest piłka, a tu się dzieją niezwykłe rzeczy :)

0

chociażby Danilo z Porto.

0

Wnioskuje o podwyższeniu noty Albie, Fabregasowi i Iniescie.. Jordi był w tym meczu bezbłędny i parę razy uratował Barce. Jak np w minucie 1:40, kiedy to wybił w ostatniej chwili piłkę z pod nóg Zabalety. Takich sytuacji było pełno i nie starczyło by nam palców oby dwóch rąk, żeby policzyć jego interwencje. Teraz oczywiście nie będę dokładnie wymieniał tych interwencji, bo musiał bym jeszcze raz obejrzeć ten mecz, a po prostu nie mam za bardzo czasu. W ofensywie Alba też świetny. Myślę, że nota z 7.0 na 8.0 była by dobrym rozwiązaniem. Fabregas też powinien mieć trochę podwyższoną notkę. Przecież zaliczył asystę, a również zanotował świetne podania do, np. wbiegających skrzydłowych, czy też bocznych obrońców. Dobrze rozgrywał piłkę i nie było głupich strat. Chociaż podwyższcie mu do 7.0-7.5.
Iniesta również zasłużył na wyższą ocenę. Przecież co on wyprawiał z piłką, to była poezja. Niesamowity, to był chyba jego najlepszy meczy w tym sezonie. Chociaż 9.0.
Oczywiście nie musicie zgadzać się z moim zdaniem, bo to tylko moje spojrzenie na sprawę.

0

Zgadzam się co do pedro i Alexisa, ale do Xavi'ego nie. Generał potrafi kapitalnie uspokoić grę i wyjść spod pressingu. A to będzie kluczowe.

0

Dobry skład. ! Będzie wymienność pozycji Iniesta-Neymar-Messi-Cesc!

0

Humor dobry :) Ale trochę stres ;D

0

Łatwego nie miał, ale gdyby nie sędzia, to raczej Utd by awansowało

0

I gdyby wykorzystali swoje szanse w pierwszych minutach w Londynie..

0

Nie żartuj.. Juventus które z grupy nie wyszło? Jeszcze sędzia Realowi pomógł w tym meczu. Atletico pokazało w lidze, że są w stanie wygrać z Realem...

0

Real? Proszę cie.. Niech pierw Real udowodni coś z lepszym rywalem..

0

Wiesz czym różni się gra Bayernu od Barcelony? Chęcią do gry. Zobacz jak zawodnicy Bayernu biegają wymieniają się pozycjami, a potem spójrz na grę Barcy, jak każdy stoi w miejscu.

0

Albo z Ajaxem :)

0

Nie porównuj meczu z Vallaoid do meczu z City...

0

Różnica między Realem a Barcą w tym sezonie jest taka,. że Królewscy nie lekceważą żadnych rywali.

0

Jestem zły na zawodników, bo zagrali koszmarnie, ale jak ktoś oglądał mecz, to widział jak wyglądała murawa. Xavi ma trochę racji, że nie dało się grać. Ale nie można zwalać winy na murawę. trzeba się podnieść i jechać dalej.

0

Czekam z niecierpliwością na wypowiedzi po meczowe. ,, Teraz każdy mecz będzie finałe"-Tiaa..

0

Benatia jak najbardziej! Godin'a bym nie chciał. Inigo też jest młodym i przyszłościowym stoperem, ale jego wzrost.. Trochę niski jak na obrońce, a nam by się przydał wysoki. :)

0

Jak byś widział Pedro w 10/11 r, to byś szybko zmienił zdanie :)

0

Ciekawe kto będzie 4 i 5 kapitanem.
pierwszy Xavi, drugi Iniesta, 3 Messi, i dalej nie wiadomo.
Myślę, że chyba Pique i Fabregas.

0

Założę z Tobą o wszystko, że jak by Xavi odszedł, to byś za nim pierwszy zatęsknił.

0

UWAGA!

,,Kolejna zła informacja. Jak pisze francuskie InfoSport+ na swoim twitterze, Eric Abidal został hospitalizowany po zażyciu nieodpowiednich leków (potwierdzone przez agenta). Informacja została przekazana dalej także przez Mundo Deportivo i SPORT."

0

Szkoda.. Jest chociaż jeden plus. Teraz, to zarząd musi kupić ŚO.. Ale kogo to teraz obchodzi..

0

Wygrali z City-źle
Wygrali z Realem-źle

0

Sorry, ale to miała być odpowiedź właśnie do Toma :)

1

Co jak co, ale w tym sezonie Barca z trudnymi przeciwnikami (Real, City) osiągała dobre wyniki.. Remis z Atletico też b.dobry, szczególnie, że Atletico wtedy miało formę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?